Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları ne kadar?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün dışında baby shower, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte bir hayat yaşamaya “Evet!” dediğiniz nikahınız sonrası size özel menülerimiz ve hazırladığımız davet konseptlerimizle Ataşehir Erzurum Cağ Kebap içerisinde mutluluğunuzu taçlandırmak için sizi bekliyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte kutlama yemeği yapmaya karar verdiğinizde sizi profesyonel ekibimizle karşılıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, kaç kişilik gruplarla geleceğinizi ve tabaklarınızda görmek istediğiniz lezzetleri konuşuyoruz. Size özel hazırladığımız davet içeriklerimiz hakkında bilgi vermekle kalmıyor aynı zamanda daha önce benzer bir organizasyon için bizi tercih eden çiftlere sunduğumuz imkanlardan da bahsediyoruz.

Mekanımız içerisinde rustik bir atmosfere sahibiz. Tahta masalarımızı tamamlayacak şekilde duvarlarımızı ve mekanımızın çoğunu tahta malzemesiyle bütünleştiriyoruz. Şark köşesini andırması için duvar süslemelerimizde ve koltuk kılıflarımızda yöresel motiflerin ön plana çıktığı bir görüntü oluşturuyoruz. Mutfak ile mekan içi alan arasını pencere şeklinde süsleyerek etkileyici bir atmosfer yaratıyoruz. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz size özel bir hazırlık yaparak masanızı diğerlerinden ayıracak şekilde farklı bir görüntüye bürüyebiliriz.

Restoran olduğumuz için yemek konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Hijyenik ortamlarda hazırladığımız yemekleri eşsiz güzellikte sunumlarla masalarınıza getirerek afiyetle yiyeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Kutlama yemeğiniz öncesi sizi mekanımızda ağırlayarak lezzetlerimizi tattırıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda bir menü listesi hazırlayarak davetlilerinize ikram edilmesine olanak sağlıyoruz.

Nikah sonrası kutlama yemeğinizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu görevlendiriyoruz. Işık, ses ve sahne sistemleri konusunda gerekli gördüğümüz kurulumları yaparak özel bir atmosfer oluşturuyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla da siz ve sevdiklerinizle rahatlıkla yerimizi bulabilirsiniz.

Siz de Ataşehir kebapçıları arasında yer aldığımız Ataşehir Erzurum Cağ Kebap isimli restoranımızın ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yeni Şehir Mahallesi, Burak Sk. 8/A, 34775 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

 • Adres tarifi:

  Ataşehir Tem yan yol üzeri, Kamil Koç Otobüs Firması karşısındadır

 • Haritadaki Konumu

  Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.