Ataşehir Erzurum Cağ Kebap

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Sık Sorulan Sorular

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları ne kadar?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ataşehir Erzurum Cağ Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap düğün dışında baby shower, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle birlikte bir hayat yaşamaya “Evet!” dediğiniz nikahınız sonrası size özel menülerimiz ve hazırladığımız davet konseptlerimizle Ataşehir Erzurum Cağ Kebap içerisinde mutluluğunuzu taçlandırmak için sizi bekliyoruz.

Sevdiklerinizle birlikte kutlama yemeği yapmaya karar verdiğinizde sizi profesyonel ekibimizle karşılıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, kaç kişilik gruplarla geleceğinizi ve tabaklarınızda görmek istediğiniz lezzetleri konuşuyoruz. Size özel hazırladığımız davet içeriklerimiz hakkında bilgi vermekle kalmıyor aynı zamanda daha önce benzer bir organizasyon için bizi tercih eden çiftlere sunduğumuz imkanlardan da bahsediyoruz.

Mekanımız içerisinde rustik bir atmosfere sahibiz. Tahta masalarımızı tamamlayacak şekilde duvarlarımızı ve mekanımızın çoğunu tahta malzemesiyle bütünleştiriyoruz. Şark köşesini andırması için duvar süslemelerimizde ve koltuk kılıflarımızda yöresel motiflerin ön plana çıktığı bir görüntü oluşturuyoruz. Mutfak ile mekan içi alan arasını pencere şeklinde süsleyerek etkileyici bir atmosfer yaratıyoruz. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz size özel bir hazırlık yaparak masanızı diğerlerinden ayıracak şekilde farklı bir görüntüye bürüyebiliriz.

Restoran olduğumuz için yemek konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Hijyenik ortamlarda hazırladığımız yemekleri eşsiz güzellikte sunumlarla masalarınıza getirerek afiyetle yiyeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Kutlama yemeğiniz öncesi sizi mekanımızda ağırlayarak lezzetlerimizi tattırıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda bir menü listesi hazırlayarak davetlilerinize ikram edilmesine olanak sağlıyoruz.

Nikah sonrası kutlama yemeğinizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu görevlendiriyoruz. Işık, ses ve sahne sistemleri konusunda gerekli gördüğümüz kurulumları yaparak özel bir atmosfer oluşturuyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla da siz ve sevdiklerinizle rahatlıkla yerimizi bulabilirsiniz.

Siz de Ataşehir kebapçıları arasında yer aldığımız Ataşehir Erzurum Cağ Kebap isimli restoranımızın ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak ve bizimle tanışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Şehir Mahallesi, Burak Sk. 8/A, 34775 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

 • Nasıl gelinir?

  Ataşehir Tem yan yol üzeri, Kamil Koç Otobüs Firması karşısındadır

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ataşehir Erzurum Cağ Kebap Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.