Anadolu Şark Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Anadolu Şark Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Anadolu Şark Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Anadolu Şark Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Anadolu Şark Restaurant Sık Sorulan Sorular

Anadolu Şark Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Anadolu Şark Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Anadolu Şark Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Anadolu Şark Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Anadolu Şark Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Anadolu Şark Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Anadolu Şark Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Anadolu Şark Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Anadolu Şark Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Anadolu Şark Restaurant Hakkında

Yıllanmış çınar ve çam ağaçlarının arasında Çınar Altı Kuyu Kınalıada’da hizmet veriyor. Bekarlığa veda partileriniz için eğlenceli organizasyonlar vadediyoruz.


Kınalıada’nın en güzel sokağında keyifli dakikalar geçireceğiniz, lezzetlerimize doyamayacağınız bir kutlama sunuyoruz size. Bunu yaparken de uygun fiyatlarımızla karşınıza çıkıyoruz. Menümüzdeki çeşitli lezzetlerle birlikte beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.


Düğün öncesi stresinizi atmak için bir parti düzenlemeye karar verdiniz. Tam yerine denk geldiniz. Çünkü eğlenceli bir davete tanıklık edeceksiniz.


Öncesinde bir araya gelerek ihtiyaç ve taleplerinizi konuşuyoruz. Bunların ışığında da bir program hazırlıyoruz. Menünüzün içeriğinden bitiş saatine kadar her ayrıntıya bu programda yer veriyoruz. Böylece her şey planlı bir şekilde gerçekleşiyor.


Huzurlu bir şekilde sevdiklerinizin etrafınızda olduğu kutlamanızda, profesyonel hizmet vererek çalışıyoruz. Bu yüzden anında yapmak istediğiniz değişikliklerde bile asla hazırladığımız programdan şaşmadan işimizi yapıyoruz. Herhangi bir aksama yaşamadan kutlamanızı gerçekleştiriyoruz.


Mutfağımızda tüm hijyen kuralları eksiksiz uygulanıyor. Bu özellikle dikkat etiğimiz bir konu. Servis içinde aynı durum geçerli. Bu sektörde misafir memnuniyeti ve hijyen kuralları çok önemli. Ürünlerimiz her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uyumlu. Keza servisimiz de uygun, nitelikli ve güler yüzle yapılıyor. Her geçen bu tarz konularda kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Yeni tatları menümüze katmaktan çekinmiyoruz. Bu sebeple de tercih edilmek hoşumuza gidiyor. Çünkü herkes farklı lezzetler arıyor. Biz de bunu tatmin edebilen bir sisteme sahibiz.


Nikah sonrası kutlamanız için Çınaraltı Kuyu Restaurant Kınalıada ile iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gerekenler var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak! İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak! Kınalıada’da oldukça merkezi bir konumda yer aldığımızdan kolayca ulaşım sağlıyorsunuz. Lezzetlerimizle birlikte bekarlığa vedanızın tadını çıkarıyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Aşık Veysel Mahallesi, Enverpaşa Cd No:1A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Anadolu Şark Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.