Alta Nişantaşı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alta Nişantaşı - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Alta Nişantaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Alta Nişantaşı Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Alta Nişantaşı Sıkça Sorulan Sorular

Alta Nişantaşı düğün fiyatları ne kadar?

Alta Nişantaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Alta Nişantaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Alta Nişantaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alta Nişantaşı 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alta Nişantaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alta Nişantaşı düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Alta Nişantaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alta Nişantaşı düğün dışında nişan, bayi toplantısı, açılışlar, piknik, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Alta Nişantaşı Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz nikah gününüzde yakınlarınızla birlikte keyifli bir kutlama yapmak isterseniz Alta Restaurant Nişantaşı’nda huzur dolu bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

Kolay ulaşılabilir merkezi konumumuz ve göz kamaştıran ortamımızla size unutulmaz saatler yaşatacağımız Alta Restaurant içerisinde çiftlerimizle özel olarak ilgileniyoruz. Açılır ve kapanır tavana sahip olduğumuz mekanımızda açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alanda etkinliklerinizi yapıyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde mekanımız içerisinde nikah sonrası kutlamalarının yanı sıra düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi özel anlarınızda da hizmet alabiliyorsunuz. İstediğiniz mekanı bize önceden belirttiğinizde yerinizi ayırıyoruz.

Profesyonel, işinde deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Mutfak ekibimizden servis elemanlarımıza kadar müşteri memnuniyeti odaklı bir iş anlayışıyla size hizmet veriyoruz. Kutlamanızdan önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir organizasyon istediğinizi öğreniyoruz. Organizasyon sorumlumuz öncülüğünde aşama aşama kutlamanızı tüm detaylarıyla planlıyoruz. 100 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabildiğimiz mekanımızda verdiğiniz sayı doğrultusunda masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması da getirerek istediğiniz konsepti mekanımız içerisinde sağlayabilirsiniz. After party alanımızla da eğlencenizi uzun saatler boyunca çevreye rahatsızlık vermeden devam ettirebilirsiniz.

Yemekli bir davet verecekseniz hijyenik mutfağımızda usta şeflerimiz öncülüğünde hazırlanan birbirinden güzel tatları sıcak sıcak tabaklarınıza getirdiğimizi mutlaka bilmelisiniz. Üstelik kutlamanız öncesi lezzetli yemeklerimizi de deneyebiliyorsunuz. Dilerseniz menü listenizi de beğenilerinize göre düzenleyebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda tercih yapabildiğiniz gibi size sunacağımız paket bir menü içeriğini de kutlamanız için değerlendirebiliyorsunuz. Otopark ve vale hizmeti sunduğumuz restoranımızda sizi ve konuklarınızı park yeri arama zahmetinden kurtarıyoruz.

Siz de Şişli restoranları arasında size güzel hizmet sunacak bir mekan arayışındaysanız sunduğumuz organizasyon içeriklerini ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Halaskargazi Mahallesi, Süleyman Nazif Sk. No:5/2, 34371 Şişli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alta Nişantaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.