Alkanat Restaurant

E-posta Gönder

Alkanat Restaurant

Kapasite Bilgileri

Alkanat Restaurant - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Alkanat Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Alkanat Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alkanat Restaurant Sık Sorulan Sorular

Alkanat Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Alkanat Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alkanat Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Alkanat Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alkanat Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alkanat Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alkanat Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Alkanat Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alkanat Restaurant düğün dışında parti, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, kına, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Alkanat Restaurant Hakkında

Şehrin kalabalığından ve yoğunluğundan uzaklaşmak için bir maceraya başladık 2003 yılında! Bizimle birlikte huzurlu bir atmosferde olmak ve temiz havada düğün ve davet organizasyonları düzenlemek isteyen konuklarımızı da ağırlamaya başladık. Kır konseptinde organizasyonlarınızın vazgeçilmedi de olduk zamanla.


Üstelik doğanın kalbinde, nezih bir atmosferde bulunan Alkanat Restaurant Kemerburgaz adresinde sizleri de bekliyor. Her mevsim konuklarımızı ağırlama şansını da elde ediyoruz. Yaz aylarında yemekli düzende 800 kişiye kadar davetlinizi ağırlıyoruz. Kış aylarında ise restoran bölümümüzde 200 kişilik organizasyonlarınızı ve aile yemeklerinizi düzenliyoruz. Kına gecesi veya bekarlığa veda partileriniz için de alternatif alanlarımız toplamda 5 dönümlük bir araziyi kaplıyor…


Alkanat Restaurant ayrıcalıkları ile düzenleyeceğiniz organizasyonlarda; profesyonel ekibimiz gecenizi eksiksiz bir şekilde tasarlamak için planlamalar yaparak hazırlıklara başlıyor. Unutulmaz anılar biriktirdiğiniz kır düğünü organizasyonlarınızda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz.


Bununla da bitmiyor ve çiftlerimize özel düzenleme ve süslemeler yapıyoruz. Tercih ettiğiniz düğün konseptlerinize uygun masa ve sandalye süslemeleri yapmaya özen gösteriyoruz. Konseptinize göre renk tercihleri de yaparak davetlerinize baharı getiriyoruz…


Ekstra düzenlemeler de yapma şansımız bulunuyor. Ekstra süslemeleriniz için ise çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Ortak yürüttüğümüz çalışmalar dahilinde ise fotoğraf çekim alanları ve ayakta nikah alanı da tasarlayabiliyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece için kır düğün konseptleri konusunda da kendinizi sınırlandırmanıza gerek kalmıyor böylelikle!


Alakart hizmet verdiğimiz restoranımızda davetlerinizde standart menüler oluşturmayı tercih ediyoruz. Avantajlı düğün paketlerimiz dahilinde sizin tercihlerinize göre menüler oluşturuyoruz. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlediğimiz Alkanat Restaurant Göktürk’te konuklarınıza Türk mutfağından birçok lezzeti sunma şansını buluyorsunuz.


Gece boyunca kesintisiz eğlence ve ziyafet sizleri bekliyor…


Eğer siz de Alkanat Restaurantta davetlerinizi düzenlemek isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta Eyüp kır düğünü fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilir ve son kararınızı böylece verebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mimarsinan Mahallesi, Kemerburgaz-Cendere Yolu No:34, 34075 Eyüp/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alkanat Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.