Aila İstanbul

E-posta Gönder

  • Şişli, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Aila İstanbul
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Aila İstanbul Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aila İstanbul Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Aila İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

Aila İstanbul düğün fiyatları ne kadar?

Aila İstanbul düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Aila İstanbul düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Aila İstanbul kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aila İstanbul 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Aila İstanbul düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aila İstanbul düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Aila İstanbul düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aila İstanbul düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Aila İstanbul Hakkında

Aslında kelimelerle anlatılamayacak niteliklere ve derinliğe sahip bir restoran hakkında sizinle biraz konuşmak istiyoruz. Kendimizi tarif etmenin en iyi yolunun kapımızdan içeri girilmesi ve restoranımızdan yayılan kokular eşliğinde bize özgü lezzetlerin tadılması olduğunu düşünüyoruz. Ancak şu en bunun çok mümkün olmadığını biliyoruz ve elimizden geldiğince kendimizden bahsederek size karar verme aşamanızda yarımcı olmayı amaçlıyoruz.

Aila Restaurant İstanbul, Türk mutfağının yüceliğini bilip de bunu hak ettiği konuma getirmek mantalitesi ile yola çıkmış bir ruhun bedene bürünmüş hali. Burada ülkemizi dünya çapında temsil eden muhteşem bir şef ve deneyimli ve işini severek yapan büyük bir mutfak ekibi ile çalışıyoruz. Anadolu’nun her tarafından gelen harika bir mirası modernize edilmiş bir şekilde kendimize has bir tarzda servis ediyoruz. Fine dining anlayışını klasik Türk yemeklerine de uygulayarak lezzeti kadar görünümü de insanı doyuran tabaklar hazırlıyoruz.

Restoranımızın tarzına uygun olacak bir şekilde incelikle tasarlanmış bir dizaynı var. Gerek yemek salonu gerek ise dekorasyonu ile yine modern ile gelenekseli fevkalade birleştirdiğimizi görebilirsiniz. Şıklık kadar konforu da önemsediğimiz için abartı ve gösterişten uzak bir şekilde sadeliği elden bırakmadık. Yaz ve ilkbahar aylarında konuklarımızı memnuniyetle ağırladığımız bir de bahçemiz mevcut. Farklı bir şeyler arayan lezzet avcıları için sunduğumuz çok zengin bir meze barımız da bulunuyor.

Aila’da her şey çok büyük bir özenle yapılıyor ve hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Haftanın bazı günleri DJ müziği ile pop müzik geceleri düzenliyor ve eğlenceli saatlerde konuklarımızın coşkusunu paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra talep oldukça özel gün ve geceler için toplu davet ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Aila Restaurant fiyatları ve diğer hizmet detayları ile ilgili bilgi almak için bize sayfanın sağında bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Büyükdere Caddesi, 76 B Mecidiyeköy, Şişli / Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.