Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Aila İstanbul

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aila İstanbul Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Aila İstanbul Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Aila İstanbul Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Aila İstanbul Sıkça Sorulan Sorular

Aila İstanbul düğün fiyatları ne kadar?

Aila İstanbul düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Aila İstanbul düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Aila İstanbul kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aila İstanbul 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Aila İstanbul düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aila İstanbul düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Aila İstanbul düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aila İstanbul düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Aila İstanbul Hakkında

Aslında kelimelerle anlatılamayacak niteliklere ve derinliğe sahip bir restoran hakkında sizinle biraz konuşmak istiyoruz. Kendimizi tarif etmenin en iyi yolunun kapımızdan içeri girilmesi ve restoranımızdan yayılan kokular eşliğinde bize özgü lezzetlerin tadılması olduğunu düşünüyoruz. Ancak şu en bunun çok mümkün olmadığını biliyoruz ve elimizden geldiğince kendimizden bahsederek size karar verme aşamanızda yarımcı olmayı amaçlıyoruz.

Aila Restaurant İstanbul, Türk mutfağının yüceliğini bilip de bunu hak ettiği konuma getirmek mantalitesi ile yola çıkmış bir ruhun bedene bürünmüş hali. Burada ülkemizi dünya çapında temsil eden muhteşem bir şef ve deneyimli ve işini severek yapan büyük bir mutfak ekibi ile çalışıyoruz. Anadolu’nun her tarafından gelen harika bir mirası modernize edilmiş bir şekilde kendimize has bir tarzda servis ediyoruz. Fine dining anlayışını klasik Türk yemeklerine de uygulayarak lezzeti kadar görünümü de insanı doyuran tabaklar hazırlıyoruz.

Restoranımızın tarzına uygun olacak bir şekilde incelikle tasarlanmış bir dizaynı var. Gerek yemek salonu gerek ise dekorasyonu ile yine modern ile gelenekseli fevkalade birleştirdiğimizi görebilirsiniz. Şıklık kadar konforu da önemsediğimiz için abartı ve gösterişten uzak bir şekilde sadeliği elden bırakmadık. Yaz ve ilkbahar aylarında konuklarımızı memnuniyetle ağırladığımız bir de bahçemiz mevcut. Farklı bir şeyler arayan lezzet avcıları için sunduğumuz çok zengin bir meze barımız da bulunuyor.

Aila’da her şey çok büyük bir özenle yapılıyor ve hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Haftanın bazı günleri DJ müziği ile pop müzik geceleri düzenliyor ve eğlenceli saatlerde konuklarımızın coşkusunu paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra talep oldukça özel gün ve geceler için toplu davet ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz.

Aila Restaurant fiyatları ve diğer hizmet detayları ile ilgili bilgi almak için bize sayfanın sağında bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Büyükdere Caddesi, 76 B Mecidiyeköy, Şişli / Istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.