Nazzhobi Bebek

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Lüleburgaz, Kırklareli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Nazzhobi Bebek
17

Lüleburgaz

Nazzhobi Bebek

Nazzhobi Bebek, Kırklareli ili, Lüleburgaz ilçesinde bulunan hediyelik eşya...

Hakkında

Nazzhobi Bebek, Kırklareli ili, Lüleburgaz ilçesinde bulunan hediyelik eşya ve nikâh şekeri üzerine üretim ve satış gerçekleştiren bir işletmedir. Nikâh, kına gecesi, bebek mevlüdü, bekârlığa veda partisi gibi organizasyonlarda hediyelik olarak hazırlanan birçok çeşit bulunmaktadır. Günümüzde bu işi evlerinde yapıp satan kişiler olsa bile, profesyoneller ellerden çıktığı gibi olmamaktadır. Birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen hediyeler, kanserojen madde ihtiva etmemektedir. Mutlu günleriniz ve gecelerinde çevrenizde sizi sevip sayıp cemiyetlerinize gelenlere sizleri hatırlaması için vereceğiniz hediyeliklerin en güzeli olmasını istersiniz. Bunun için de birçok çeşidin bir arada sunulduğu bir mağaza ile görüşmek istersiniz. Bu mağazada seçmekte zorlanacağınız kadar ürünü bir arada bulup seçme şansınız bulunmaktadır.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: VizeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.