Ar Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Ar Müzik Organizasyon
11 4 1

Merkez

Ar Müzik Organizasyon

1.000-2.000 TL

Hakkında

Ar Müzik Organizasyon olarak Kırklareli canlı müzik grupları arasında yer alıyoruz. Müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyor, en özel günlerinizi festivale çeviriyoruz. Siz de düğününüz için profesyonel bir müzik desteği almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Tamamı konservatuvar mezunu müzisyenlerden oluşan bir kadroya sahibiz. Bir daha tekrarı olmayacak düğün gününüzde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir orkestradan yardım almalısınız. Müzik tamamen organizasyondan bağımsız bir alan. Bir eğlenceye yön veren nokta tabii ki müzik. Biz de Ar Müzik Organizasyon ailesi olarak düğün, kına gecesi, nişan, toplantı, kurumsal etkinlikler ve açılış gibi pek çok davette size müzik alanında yardımcı oluyoruz.

Müzik repertuvarımız oldukça geniş. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızdaki organizasyon detaylarını paylaşmanız onu size sağlamamız için yeterli. Klasik ve çigan müziği, yerli ve yabancı pop hitleri, Rumeli ve balkan havaları, Türk halk müziği, fasıl müziği, rock, blues parçalarını isteğinize göre davetinizde seslendirebiliyoruz. Dilerseniz DJ performans hizmeti de sunuyoruz.

Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Teknolojiyi yakında takip ediyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumlarını kusursuz bir biçimde sağlıyor, sorunsuz bir eğlence vaat ediyoruz. Kaliteli bir müzik ekibi konuklarınızdan da tam not almanızı sağlayacaktır. Bugüne kadar çiftlerimizden hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizin davetinizde de her şey mükemmel olacak.

Dilerseniz masa ve sandalye süsleme, balon, havai fişek gibi özel taleplerinizi de herhangi bir kar amacı gütmeden sürekli birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalar aracılığıyla karşılayabiliriz. Böylelikle tek çatı altında pek çok hizmeti bizden alabilirsiniz. Size pratik çözümler sunmayı daima görevlerimiz arasında sayıyoruz.

Siz de Ar Müzik Organizasyon’un Kırklareli’nde bulunan çiftlerinden biri olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanmak ya da yandaki bilgi formunu doldurmak.

İletişim

Göksucan Ar

 • Adres: Sabuni Mah. Yoğurtçular Sk. Cafer Çolpan İş Merkezi Kat 3 No:101 Edirne/Merkez

Ar Müzik Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


S&H

Sema & Hakan

Düğün Tarihi: 06.09.2014

Geçen yaz Kırklareli ve Edirne'de yaptıkları birçok organizasyonda karşıma çıktılar ve her seferinde eğlencenin dibine vurduk. Çok güzel çalıyorlar ve güzel işler çıkartıyorlar..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!