Ar Müzik Organizasyon

2 Yorum

E-posta Gönder

Ar Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Ar Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Ar Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ar Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ar Müzik Organizasyon Hakkında

Ar Müzik Organizasyon olarak Kırklareli canlı müzik grupları arasında yer alıyoruz. Müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyor, en özel günlerinizi festivale çeviriyoruz. Siz de düğününüz için profesyonel bir müzik desteği almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Tamamı konservatuvar mezunu müzisyenlerden oluşan bir kadroya sahibiz. Bir daha tekrarı olmayacak düğün gününüzde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir orkestradan yardım almalısınız. Müzik tamamen organizasyondan bağımsız bir alan. Bir eğlenceye yön veren nokta tabii ki müzik. Biz de Ar Müzik Organizasyon ailesi olarak düğün, kına gecesi, nişan, toplantı, kurumsal etkinlikler ve açılış gibi pek çok davette size müzik alanında yardımcı oluyoruz.

Müzik repertuvarımız oldukça geniş. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızdaki organizasyon detaylarını paylaşmanız onu size sağlamamız için yeterli. Klasik ve çigan müziği, yerli ve yabancı pop hitleri, Rumeli ve balkan havaları, Türk halk müziği, fasıl müziği, rock, blues parçalarını isteğinize göre davetinizde seslendirebiliyoruz. Dilerseniz DJ performans hizmeti de sunuyoruz.

Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Teknolojiyi yakında takip ediyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumlarını kusursuz bir biçimde sağlıyor, sorunsuz bir eğlence vaat ediyoruz. Kaliteli bir müzik ekibi konuklarınızdan da tam not almanızı sağlayacaktır. Bugüne kadar çiftlerimizden hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki sizin davetinizde de her şey mükemmel olacak.

Dilerseniz masa ve sandalye süsleme, balon, havai fişek gibi özel taleplerinizi de herhangi bir kar amacı gütmeden sürekli birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalar aracılığıyla karşılayabiliriz. Böylelikle tek çatı altında pek çok hizmeti bizden alabilirsiniz. Size pratik çözümler sunmayı daima görevlerimiz arasında sayıyoruz.

Siz de Ar Müzik Organizasyon’un Kırklareli’nde bulunan çiftlerinden biri olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanmak ya da yandaki bilgi formunu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sabuni Mah. Yoğurtçular Sk. Cafer Çolpan İş Merkezi Kat 3 No:101 Edirne/Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ar Müzik Organizasyon Yol Haritası

Ar Müzik Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Buket & Bülent

Düğün Tarihi: 26.08.2021Göksucan Bey bu işin gerçek anlamda piiri☺️ İnanılmaz kaliteli ve devlet sanatçılığının da vermiş olduğu tecrübesinden olsa gerek, bizim kafamızdaki tüm soru işaretlerini sildi. Düğünün gidişatı ve eğlencesi harikaydı. Düşünmeden kendisine ulaşın derim, çünkü yoğunluktan dolayı boş tarihlerini... devamı 

Sema & Hakan

Düğün Tarihi: 06.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Geçen yaz Kırklareli ve Edirne'de yaptıkları birçok organizasyonda karşıma çıktılar ve her seferinde eğlencenin dibine vurduk. Çok güzel çalıyorlar ve güzel işler çıkartıyorlar..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.