Aheste Müzik Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Aheste Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Aheste Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Aheste Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Aheste Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Aheste Müzik Organizasyon Hakkında

Aheste Müzik Organizasyon Keşan’da ve Edirne çevresinde nezih bir düğünle hoş bir müzik ziyafeti deneyimlemek isteyen çiftlerin tercihiyiz. Uzun yıllardır pek çok çiftimizin ve ailesinin beğenisini kazan sahne performansları sergiledik ve mutlu günlerinize eşlik ettik. Orkestramızda çok değerli sanatçılarımız bulunuyor. Repertuarımız geçmişten günümüze en sevilen parçalarla zengin ve size unutulmaz bir düğün daveti yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Keşan düğün müzik grupları kimlerdir diye soracak olursanız, Aheste Müzik Organizasyon’un en sevilen alternatiflerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Düğün davetlerinde sahne aldığımız çiftler ve misafirleri bizden her zaman beğeni ve övgüyle söz ediyor. Çünkü sizleri ailemiz gibi görerek sahnede en güzel şarkıları sizin için seslendiriyoruz. Çiftlerimizin özel isteklerini kırmıyor, müzikal anlamdaki tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Hizmetler

Deneyimli müzisyenlerden oluşan orkestramız 10 yılı aşkın bir süredir müzikle uğraşıyor. Aheste Müzik Organizasyon bünyesinde renkli orkestramızın dışında DJ, karşılama ve kokteyl grupları ve fasıl grubu gibi hizmetler de veriyoruz. Dilerseniz şehir dışındaki davetlerinizde de sahne alabiliriz. Bizimle düğün tarihinizden en az 6 hafta önce iletişime geçtiğinizde program akışını ve diğer detayları kusursuz bir şekilde planlayabiliriz.

Fiyatlandırmamızı sahnedeki performansımızın süresine ve orkestramızdaki müzisyen sayısına göre yapıyoruz. Sahne hazırlarımız yaklaşık 3 saat sürerken, sahnede de yine ortalama 3 saat sizleri en güzel Türkçe parçalarla buluşturuyoruz. Keşan’da ve çevre illerdeki en neşeli düğünlerde bizim imzamız var ve çiftlerimizin memnuniyetini kazanmak için Aheste Müzik Organizasyon’a aktardıkları talepleri konusunda onları asla kırmıyoruz.

Müzik Türleri

Aheste Müzik Organizasyon’da Türkçe ve yabancı pop başta olmak üzere dilediğiniz her tarzdan şarkıyı çalabiliriz. Türk halk müziği ve Türk sanat müziğinin en değerli eserlerini sizin için seslendirebiliriz. Genelde programımıza yemek müziğiyle başlıyor ve nostaljik 70’ler, 80’ler ve 90’larla devam ediyoruz. Oyun havaları ve hareketli şarkılarla tempoyu yükseltip gece boyunca eğlencenin dozunu asla düşürmüyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün ve diğer özel gün davetleriniz için ses, ışık, truss ve sahne sistemleri gibi teknik donanımlar açısından destek verebiliriz. Düğün öncesinde çiftlerimizle gerçekleştireceğimiz toplantıda şarkı listeleri oluşturup ilk dans gibi özel şarkıların üzerinden geçiyoruz. Dilerseniz sahneyi daha renkli hale getirmek için konsepte uygun kostüm veya dans gruplarıyla şovlar gibi ekstra hizmetler de sunabiliriz. Çiftlerimize özel beste de yapabiliriz.

Keşan’ın en eğlenceli ve renkli düğünlerinde sahnede biz vardık. En hareketli ve modern veya geçmişin romantizm kokan aşk şarkılarıyla sahnede size çok keyifli bir düğün gecesi vadediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın altındaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Aheste Müzik Organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için sayfanın yanında yer alan formu doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yukarı Zaferiye Mah. Paşayiğit Cad. Terziler Sit. D/10 Keşan Edirne

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aheste Müzik Organizasyon Yol Haritası

Aheste Müzik Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Batuhan

Düğün Tarihi: 17.07.2021Harika bir kadro, çok keyifli bir düğün oldu emeğinize sağlık🤜🤛

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.