Armonia De Luxe Düğün Organizasyonlarına Yeni Bir Soluk Getiriyor

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:47 dakika

28.05.2021

İstanbul’un ortasında Bayrampaşa’da yer alan ve şıklığıyla kendine hayran bırakan bir düğün mekanından bahsedeceğiz size. Armonia De Luxe; açılır kapanır tavanı, gösterişli süslemeleri ve ilgili ekibiyle yeni evlenecek çiftleri bekliyor. Ayrıca fiyatları da gayet uygun. Gelin beraber inceleyelim!

Armonia De Luxe

20 yıldır düğün sektöründe olan bir ekip, standart düğün salonlarından farklı bir mekan yaratmak için kolları sıvıyor ve böylece Armonia De Luxe hizmet vermeye başlıyor. Kısa bir sürede de zaten mekan ilgi çekici hizmetleriyle çiftler arasında sıklıkla konuşuluyor. Siz de Armonia De Luxeile tanışarak, hafızalara kazınacak bir düğüne imza atabilirsiniz.

“Armonia De Luxe nerede” sorusunun cevabıyla başlayalım. Mekan, İstanbul’un merkezi bir noktası olan Bayrampaşa’da yer alıyor. Burada Adapark’ın içerisinde. Toplu taşıma veya özel araçlarıyla davetlileriniz buraya kolayca ulaşabilir. Zaten Adapark’ı kime sorsanız gösterir, öyle merkezi.

Armonia De Luxe

Uygun Fiyata Otel Standartlarında Düğün Yapın

Çoğu gelin adayının yapmak istediği lüks otel düğünü konseptini kendi mekanlarına taşımışlar. Ferahlığı, hizmet kaliteleri ve süslemeleri bunu açıkça gösteriyor. Mekan yetkilileri hem böyle bir konsept yaratıp hem de uygun fiyatlara düğün yapma imkanı sunduklarını belirtiyor.

Ayrıca kapalı bir düğün mekanı için oldukça ayırt edici bir sistemleri de var: Açılır kapanır tavan! Öyle salonun küçük bir bölümünde filan da değil, tamamında yer alıyor. Yaz ve bahar mevsimlerinde kumandanın tuşuna basarak kocaman alanı açık hava mekanı haline getirebiliyorlar. Tavandaki süslemeler sayesinde de açılır kapanır tavanın olup olmadığı bile belli olmuyor.

Alan hiçbir şekilde kolonla bölünmüyor. Ferah bir yer olması için ellerinden geleni yapmışlar anlayacağınız. Armonia De Luxe'te yapılmış eğlenceli bir düğünün videosu da size mekanla ilgili fikir verebilir:

Kalabalık Düğünler İçin Geniş Bir Alan

“Armonia De Luxe kaç kişilik” diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim: Burada 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz.

Armonia De Luxe

Düğün Fotoğrafınızı Armonia De Luxe'te Çektirip Vakit Kazanın

Armonia De Luxe'ün içerisinde bulunduğu Adapark; yapay göllerle, şelalelerle dolu yemyeşil bir alan. Böyle güzel bir yer bulmuşken çiftler fırsatı kaçırmıyor ve dış çekimlerini de burada yaptırıyorlar. Böylece düğün günü fotoğraf çekimi için ekstra vakit harcamalarına da gerek kalmıyor. Hem çekimden çıkıp düğün mekanına yetişme stresi de son bulmuş oluyor.

Armonia De Luxe'ün her köşesinde başka bir süsleme olduğu için mekanın içi de fotoğraf çekimine uygun. Yani hem salonda hem de dışında birçok güzel kare yakalayabilirsiniz.

Düğün esnasında yapılan çekimler için de mekanın çalıştığı fotoğrafçılar var. Dışarıdan biri ile anlaşamıyor, mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ile çalışıyorsunuz.

Armonia De Luxe

Armonia De Luxe Düğün Paketlerinde Neler Var?

Öncelikle düğünün başından sonuna kadar video çekimi yaptıklarını belirtelim. Ayrıca çektikleri aile fotoğraflarını paket dahilinde size hediye ediyorlar. Ekstra bir ücret ödemiyorsunuz.

Birçok mekanda ekstra ücretlendirilen şamdan, supla, gelin yolu, nikah kürsüsü gibi süslemelerle ilgili detaylar burada paket dahilinde sunuluyor. Yani uygun fiyata şıklığı yakalayabiliyorsunuz! Ayrıca yuvarlak masaların hakim olduğu alandaki D şeklindeki masalar da oldukça şık. Bunlar genelde ailelere özel hazırlanıyor.

DJ hizmeti de pakete dahil. Çalıştıkları profesyonel DJ’leri var ve çiftler tarafından çok beğeniliyor. Ama siz canlı müzik de olsun isterseniz dışarıdan sanatçı ve orkestra getirtebilir veya Armonia De Luxe'ten destek alabilirsiniz. Bu arada ekstra olarak palyaço, semazen, trio grubu gibi istekleriniz olursa onları da gerçekleştirebiliyorlar.

Armonia De Luxe

Gelin-damat ilk çıkışı yaptıktan sonraki seremonide maket pasta kesiliyor. Eğer gerçek pasta kesmek isterseniz ekstra ücret dahilinde bunu temin edebiliyorlar. Davetlilere dağıtılan pasta da paketlerine dahil. Pelit gibi bilinirliği yüksek bir markayla çalışıyorlar.

Avrupa yakası düğün mekanlarından Armonia De Luxe'ün kokteyl ve yemekli menüleri mevcut. Hepsinde limitsiz alkolsüz içecek dahil. Zaten alkol servisi yapmıyorlar. Toplamda 8 adet menü seçenekleri var. Bu menülerin dışında özel talepleriniz olursa onları da yapma imkanları var. Aşçıları kendi bünyelerinde ve dışarıdan bir catering ile çalışmıyorlar.

Davetlilerinize nasıl lezzetler sunacağınızı önceden bilmek isterseniz, mekan yetkilileri ile bir gün belirliyor ve menü tadımı yapmaya gidebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz düğün tarihinizden önce düzenlenen herhangi bir organizasyona katılabiliyor ve bir düğün organizasyonunu nasıl düzenlediklerine baştan sona tanık olabiliyorsunuz.

Armonia De Luxe

Menü fiyatlarına baktığımızda 70 TL ile 120 TL arasında değiştiğini görüyoruz. Kokteyl için kişi başı fiyat 70 TL’den başlarken, yemekli menülerde minimum rakam 75 TL. Yemekli menülerde fiyatlar, ana yemekte tavuk mu yoksa kırmızı et mi seçildiğine göre değişiklik gösteriyor.

Ayrıca davetli sayısı da fiyatları etkileyen bir diğer faktör. Davetli sayısı ne kadar çok olursa kişi başı fiyat aynı oranda düşüyor. Hafta sonu-hafta içi, yaz-kış ve gündüz-akşam düğünleri arasında da azımsanamayacak oranda fiyat farkı bulunuyor. Harcamalarını düşürmek isteyen çiftlere duyurulur!

Armonia De Luxe

Armonia De Luxe'te Kına Organizasyonları da Çok Keyifli Geçiyor

Mekanda sadece düğün yapılmıyor elbette. Kına geceleri, nişan gibi farklı organizasyonlar da düzenleniyor. Özellikle kına gecesi organizasyonlarının da büyük bir titizlikle hazırlandığını belirtmeden geçemeyeceğiz. Birbirinden renkli masa örtüleri, masa üstü orta süsleri, şık kına tahtları… Ayrıca tek tip süslemeleri de seçmek zorunda değilsiniz. Size gittiğinizde seçenekler sunuyorlar. Hangi süslemeyi istiyorsanız, alan kına gecenize özel olarak o şekilde hazırlanıyor.

Armonia De Luxe

Düğününüzde Kendinizi Özel Hissedin: Tüm İlgi Üzerinizde Olsun

Bayrampaşa düğün mekanı Armonia De Luxe’le anlaştığınız andan itibaren, yetkililerle düğününüz planlamaya başlıyorsunuz. Davetlilerinizi kim karşılayacak? Hangi menüyü sunacaksınız? Müzik seçimi nasıl olacak? Bunlar gibi birçok sorunun cevabını kendilerinden alıyorsunuz.

Sonrasında düğün tarihiniz yaklaştıkça sizinle koordinasyon toplantıları da yapıyorlar. Burada da tüm detaylardan bahsediliyor.

Düğün günü ise sizinle ilgilenen 2-3 kişilik bir ekip oluyor. Bu ekip mekana girişinizden itibaren sürekli yanınızda yer alıyor. Size özel düzenlenen hazırlık odasında düğüne kadar dinleniyor ve ikramlarınızın tadını çıkarıyorsunuz. Organizasyon başlamadan önce yemek servisinizi yapıyorlar, çayınızı, kahvenizi ikram ediyorlar.

Merak etmeyin, davetlilerinize de gerekli ilgi alaka gösteriliyor. Zaten onları kapıda hostesler karşılıyor ve alana yönlendiriyorlar.

Mekanla görüştünüz ve anlaştınız diyelim. Anlaşma esnasında ödemenin yalnızca 3’te 1’ini peşin alıyorlar. Bu da çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Geri kalan ödemeyi de düğün tarihinize iki hafta kalaya kadar yapabiliyorsunuz. Nakit ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartıyla ödemek isterseniz o konuda da size yardımcı oluyorlar.

Hastalık, kaza gibi başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuzluk sonucu düğün tarihinizde bir aksaklık yaşanırsa da mekanın müsait olduğu bir zamana düğününüz ertelenebiliyor. Hiç böyle tatsız şeyler yaşamazsınız diye umuyoruz biz tabii.

Bu arada anlaştığınız davetli sayısından fazla kişi gelirse de endişelenmeyin. Belirttiğiniz davetli sayısının %20’si kadar fazla kişiyi ağırlayabiliyorlar. Ona göre hazırlık yapılıyor. Tabii gelen ekstra davetliler için anlaştığınız kişi başı rakam üzerinden ayrıca ödeme yapıyorsunuz.

Armonia De Luxe

Çiftler Mekan Hakkında Ne Diyor?

Mekan 2017’den beri hizmet vermesine rağmen güzel bir altyapıya sahip olduğu için çok güzel tepkiler aldı ve almaya da devam ediyor. Fikir vermesi amacıyla firma sayfasına yapılmış birkaç yorumu paylaşmak istiyoruz:

Esra & Bahadır: "5.9.2018 tarihinde kına gecemi bu mekanda gerçekleştirdim. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Arkadaki dev profesyonel kadronuza, her detayla tek tek ilgilenen ekibinize sonsuz teşekkürler. Ayrıca tüm misafirlerim yemeklerinize bayıldı. Sıradaki düğünlerde görüşmek üzere. Sevgiyle kalın."

Ezgi & Abdullah: Merhabalar, 17 Kasım 2018 günü nişan törenimizi burada gerçekleştirdik. Baştan sona tüm detaylar bizim için düşünülmüştü. Bize düşen ise sadece nişanımızda kendimizi göstermek oldu. Anlaştığımız günden itibaren telefonumun ucunda olan, sorduğum her soruyu seve seve yanıtlayan yetkililere çok teşekkür ederim.

Armonia De Luxe

Armonia De Luxe hakkında sizinle paylaşmak istediklerimiz bunlar. Eğer mekanda düğün yapmak isterseniz düğün tarihiniz belli olur olmaz iletişime geçmenizi öneriyoruz. Ne kadar erken anlaşma sağlarsanız istediğiniz tarihi o kadar kolay rezerve edebilirsiniz.

Mekanla ilgili daha fazla fotoğraf görmek ve firma yetkilileri ile iletişime geçmek için de Armonia De Luxe’ün sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Şimdiden mutluluklar diliyoruz!

Kulüp ve Davet Alanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Vitrindeki Kulüpler/Davet Alanları Firmaları

Kulüpler/Davet Alanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Betul Yildiz

Düğün Tarihi: 14.04.2019


Merhaba, Ben düğün için fiyat ve tarih bilgiler almak istiyorum svdba salon 1 için? Eylül ayına kadar müsait günlere bilgi alabilirmiyim? Teşekkür ederim

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, Yazının içindeki "Ücretsiz Fiyat Teklifi Al" butonuna tıklayarak, hızlı bir şekilde belirttiğiniz tarih için bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz...

  Cevapla