Hidden Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hidden Garden
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Hidden Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hidden Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hidden Garden Sıkça Sorulan Sorular

{Hidden Garden} düğün fiyatları ne kadar?

Hidden Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hidden Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Hidden Garden} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hidden Garden 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


{Hidden Garden} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hidden Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


{Hidden Garden} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hidden Garden düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hidden Garden Hakkında

Kırklareli mevkiinde yer alan kır bahçemizde düğünlerinizi gerçekleştiriyor, isteklerinize yer veriyoruz. Hayallerinize ulaşmak için var gücümüzle çalışıyor, yılardır hayallerinizi gerçek kılıyoruz. Hidden Garden Kırklareli olarak uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Havuz başında gerçekleştirebildiğimiz düğünlerinizde aynı zamanda unutulmaz bir manzaranın eşlik etmesini sağlıyor, isteklerinizi gerçekleştirirken hayallerinizden ilham alıyoruz. Düğün organizasyonlarının ne kadar zorlu bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Biz stresinizi azaltmak ve yükünüzü hafifletmek için varız.

Bizi tercih ettiğiniz taktirde isteklerinizi gerçekleştirecek, tek düşüncenizin eğlenmek olmasını sağlayacağız. Tarzımız, konseptimiz ve sunduğumuz hizmetler aracılığı eğlencenin tek adresi oluyoruz.

Düğünlerinizi ve kına gecesi organizasyonlarınızı beraber planlamaya ne dersiniz?

Yaz aylarının tartışılmasız en güzel mekanlarından biri olan mekanımızda büyük organizasyonlara imza atabiliyoruz. Dilerseniz 200 kişi dilerseniz ise 700 kişilik bir organizasyon.

Siz isteyin, biz yerine getirelim.

Düğün organizasyonlarınız için nikah masanızın ve gelin yolunuzun dizaynına çok önem veriyoruz. Mekanımızın girişinden itibaren eşsiz detaylara yer veriyor, gelin yolunuzda gururla adım atmanızı sağlıyoruz. Çiçek aranjmanları ile renklendirdiğimiz gelin yolunuzu tüllerle süslüyor, hayallerinizi gerçekleştirebilmemiz için düşüncelerinizi organizasyon akışımıza uyarlıyoruz.

En güzel düğün müziklerine yer verdiğimiz düğün organizasyonlarınızda kaliteli müziklerimizle davetlilerinize işitsel bir şölen yaşatmış oluyoruz. İlk dansınızın unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

Düğün organizasyonunuz için Hidden Garden’ı tercih edecekseniz fotoğraf ve video hizmeti de sağlıyoruz. Değerli anılarınızdan oluşan fotoğraf ve videolar sizlerle oluyor. Böylece yıllar geçse de gecenize dair anılarla ilk günkü heyecanınızı hatırlayabiliyorsunuz.

Hayallerinize ulaşırken profesyonel ekibimiz sizlerin yanında. Bugüne kadar sayısız organizasyona imza attılar. Gerçekleşebilecek tüm olumsuz koşullara karşı da hazırlıklılar. Örnek verecek olursak elektrik kesintilerinde jeneratör hizmeti sağlıyorlar.

Siz de gecenizi bizimle beraber gerçekleştirmek istiyorsanız “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonunu kullanabilirsiniz. Sağladığımız hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilmek ve Kırklareli düğün salonları arasında en iyisine ulaşmak için tıklamayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Yolu Üzeri 3. Km

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hidden Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.