Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi

0216 706 05 64
 • Kapasite
  100 - 400 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Kapasite

Salon 2
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Salon1
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Sıkça Sorulan Sorular

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğün fiyatları ne kadar?

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi 100 kişiden 300 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğününüz için organizasyon firması getirme, fotoğrafçı getirme, işık, ses ve sahne hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik sunmaktadır.

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Hakkında

2002 senesinden bu zamana kadar verdiği hizmetlerle tanınan ve İstanbul Ataşehir’de varlığını sürdüren Zübeyde Hanım Öğretmenevi düğün, kına gecesi, nişan merasimleri, sünnet törenleri,doğum günleri, partiler, imza günleri, seminerler, söyleşiler alanında da durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Memnuniyeti esas alarak işleyişini yürüten mekan sadece sosyal etkinlikler ve eğlence organizasyonları değil spor, konaklama, güzellik ve bakım gibi birçok hizmet yelpazesini sizlere sunuyor.

Davet Alanları

İstanbul Anadolu Yakası davet mekanları denilince akıllara gelen ilk isimlerden biri olmaktan ve olanaklarımızı sizin için kullanmaktan gurur duyuyoruz. 2 kapalı davet alanımızı sizlerin hizmetine veriyoruz. 400 kişilik olan her iki salonumuz kapalı, yüksek tavanlı yapısıyla öne çıkıyor. Şehrin manzarasına karşı konumlanan yapısıyla en özel davetlerinizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Zübeyde Hanım Öğretmen Evi olarak her organizasyonunuzda her daim yanınızdayız.

Dekorasyon

İstanbul davet salonlarından biri olan Zübeyde Hanım Öğretmen Evi, minderli napolyon sandalyeleri ve dikdörtgen, yuvarlak masaları kullanıyor. Beyaz örtülerle giydirme yapıp etkinliğe hazır hale getiriyor. Organizasyon türüne göre dekor ve süsleme yaptırmak isteyen etkinlik müşterilerine anlayışla yaklaşıyor ve dışarıdan başka bir firmayla çalışmakta sakınca görmüyor. Müşterinin mutluluğunu ön planda tutarak keyifli etkinliklere sebep oluyor.

Hizmetler

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi, salonlarında ses, ışık, sahne altyapısını kurarak etkinlikleriniz için çalışır duruma getiriyor. Salonun dört bir tarafına dengeli dağılan ses sistemiyle her noktadan işitilebilir davetler düzenliyor. Uzak mesafelerden gelen konuklar için konaklama hizmeti sunuyor. Sadece bu hizmetle sınırlı kalmıyor ve güzellik, bakım uygulamaları yapan kuaför seçeneğiyle düzenlenecek davetlere itinayla hazırlanmasına imkan tanıyor.

Etkinlik sırasında istediğiniz bir fotoğrafçı ile çalışmanıza destek oluyor. Keyifli vakit geçirmek isteyen küçük yaş gruplarına özel çocuk parkı bulunduruyor. Maharetli aşçılarıyla ve kendi mutfaklarında leziz yemekler hazırlıyor. Yemekli davetleriniz için sizlerin istediği menüleri hazırlıyor ve masalara servis ediyor.

Birbirinden özel hizmetlerimiz, bütçe dostu fiyatlarımız ve şık mekanlarımızla sizlerle beraber en iyi davetlere imza atmayı bekliyoruz. İstanbul’da bulunan mekanımızın davetleriniz için verdiği fiyat teklifini merak ediyorsanız sayfanın yukarısında yer alan Zübeyde Hanım Öğretmenevi iletişim numarasını arayabilir ya da yan tarafta bulunan “Ücretsiz Teklif Al” iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0216 706 05 64

 • Adres:

  Küçükbakkalköy, Merdivenköy Yolu Cd. No:9, 34750 Ataşehir/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.