Yeni Maslak

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Maslak
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yeni Maslak Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Yeni Maslak Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yeni Maslak Sık Sorulan Sorular

Yeni Maslak düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Maslak düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Yeni Maslak düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Yeni Maslak kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeni Maslak 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeni Maslak düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeni Maslak düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Yeni Maslak düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Maslak düğün dışında doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, parti, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeni Maslak Hakkında

Sarıyer davet mekanları arasında yer alan Yeni Maslak’ta siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Özel günlerinize ev sahipliği yapmak, heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Peki siz, bu güzel etkinliklerinizde bizimle olmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise dilerseniz, size ne gibi olanaklar sağlayacağımızdan bahsedelim.

Mekanımız; kolonsuz ve yüksek tavanlı olma özelliğiyle, siz değerli misafirlerimize ferah bir alan sunuyor. Modern tarzda iç dekorasyonu ise, içinde bulunduğumuz yüzyılın esintilerini yansıtıyor. Aynı zamanda şehir merkezinde olması dolayısıyla da, konuklarınıza rahat bir ulaşım olanağı sağlıyor.

Salonumuz, yemekli düzende 750 kişi kapasiteli olup, kokteyl düzeninde 1000 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyor. Açılışlar, doğum günleri, nişan törenleri, baby shower, kına geceleri, bekarlığa veda partileri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davetler ve düğünler gibi organizasyonları salonumuzda düzenleyebiliyoruz.

Etkinliğinizin türüne göre; masa sandalye düzenimizi, aksesuar planımızı ve küçük detayları düzenliyoruz. Örneğin; kına geceleri için koyu renkli bir konsept tercih ederken, nişan törenleriniz için pastel renklerin ağırlıkta olduğu bir dekorasyonu öneriyoruz. Etkinliğiniz için bir organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Böylece, değişiklik yapak istediğiniz veya aklınıza takılan bir konu olursa, hemen söylüyorsunuz, biz de sizin istediğiniz şekilde değiştiriyoruz.

Organizasyonunuzda misafirlerinize, eşsiz bir lezzet şöleni sunmak isterseniz, Şef Turgut Ay yönetiminde usta aşçılarımız tarafından hazırlanan eşsiz tatları, konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Menülerde değişiklik yapmak isterseniz, ekibimize bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Önem verdiğiniz bu güzel günde her şeyin, tam olarak istediğiniz gibi olması için elimizden geleni yaparız.

Yeni Maslak nerede? Diye soracak olursanız, Ağaoğlu Maslak 1453. Sitede yer alıyor. Ulaşımın da oldukça kolay olduğu mekanımıza kendi aracıyla gelmek isteyen misafirleriniz için, özel otoparkımız da bulunuyor.

Kararınızı verdiyseniz, sayfanın en başında bulunan iletişim numarasını arayabilir veya yan taraftaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Ağaoğlu Maslak 1453 Sit. O.D Blok No: 12/13/14/15 Maslak İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Maslak  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.