• Kapasite
  80 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Havuz başı alanı var.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Rustik konsept uyguluyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Village Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Village Park Kapasite

Mini size
Açık Alan
Yemekli
Min. 80 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 80 - Maks. 150

Havuzbaşı
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 200
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 200

Riversize
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 350

Naturesize
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 1500

Village Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Dere kenarında Göl kenarında Havuz başı After Party alanı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Village Park Sıkça Sorulan Sorular

Village Park düğün fiyatları ne kadar?

Village Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Village Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Village Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Village Park 80 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 80 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Village Park Hakkında

1999 yılında Riva Nehri’nin kıyısında mutluluğun sahnesi olmak üzere faaliyete başladığımız Village Park Resort Spa İstanbul’da, sayısız düğüne imzamızı attık. 32 dönümlük arazimizde hayallerinizi süsleyen kır düğünlerini, havuz başı kutlamalarını ve şık salon organizasyonlarını kusursuzca düzenliyoruz. Doğanın huzurunda yer alan davet alanlarımızı arzularınıza göre dekore ediyoruz. Uzman kadromuzun desteğiyle Village Park düğününüzün tüm gereksinimlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Davet Alanları

Riva Nehri’nin kenarında konumlanan Village Park Resort Spa bünyesinde, 2 farklı açık davet alanı ve her mevsim kutlamalarınızı gerçekleştirebileceğimiz 5 adet kapalı salonumuz mevcut. Doğal çim zeminli kır bahçemizde kokteyl düzeninde 1.000-2.000, yemekli davet düzeninde 750-1.000 konuğa servis sunabiliyoruz. Havuz başında daha butik bir kutlama yapmak isteyen çiftlerimize 400 kişi kapasiteli alanımızı öneriyoruz. Kapalı davet alanlarımızda ise 350 kadar misafir ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Doğanın yeşiliyle çevrili kır bahçemizde bohem ve rustik konseptleri bir araya getiriyoruz. Yuvarlak davet masaları veya uzun şölen masalarıyla oturma düzeni oluşturuyoruz. Seçimleriniz doğrultusunda kibar mumlar, dekoratif pampas otu ve hasır suplalarla masalarımıza estetik dokunuşlar yapıyoruz. Jardinyer süslemeleriyle gösteriş ve zarafeti yansıtıyoruz. Konuklarımızı, konsepte uygun giydirdiğimiz beyaz tiffany ve napolyon sandalyelerde misafir ediyoruz.

Gelin damat masasını, bütün misafirleri görebileceğiniz bir platforma yerleştiriyoruz. Çiçek ve tül detaylarıyla bohem atmosfere katkıda bulunan gelin tagından faydalanıyoruz. Havuz başı kutlamalarınızda da dilerseniz yuvarlak masalar ya da uzun ziyafet masalarında servis yapabiliyoruz. Romantik çiçek aranjmanları, rustik fener ve dekoratif bitki aksesuarlarıyla dekorasyonu tamamlıyoruz. Kapalı salonlarımızda uzun dikdörtgen masalar ve lake sandalyelerde davetlileri ağırlıyoruz.

Hizmetler

Village Park Resort & Spa düğünlerinizi etkinlik koçumuzla birlikte planlıyor ve tam kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Işık ve ses sistemlerimizi gecenin eğlencesine hazırlıyoruz. Usta şeflerimizin eşsiz lezzetleriyle kutlamanıza tat katıyoruz. Dilerseniz yemek ve kokteyl menülerimizi davet öncesinde değerlendirebilir, damak tadınıza göre değişiklikler sağlayabilirsiniz. Bünyemizde hazırlık odası ve after parti alanı bulunuyor. Davetinizin kusursuz geçebilmesi adına, beklenmedik hava durumlarına karşı tüm önlemleri alıyoruz.

Yılların deneyimiyle işlettiğimiz Village Park Resort Spa, Polonezköy düğün salonları arayışınızın en kaliteli ve iddialı cevabı! Arzularınıza göre süslediğimiz açık ve kapalı davet alanlarımızda, organizasyonunuzu ayrıntılı olarak tasarlıyoruz ve gece boyunca taleplerinizi karşılamak üzere yanınızda oluyoruz. İster yüksek katılımlı isterseniz butik organizasyonlarınıza uzmanlığımızla karşılık veriyoruz. İşletmemizde masalsı bir kutlama gerçekleştirmek için sayfadaki iletişim formunu doldurarak firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

 • Satış Müdürü

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 20 64

 • Adres::

  İshaklı, Bozhane Yolu No :3 - 5 - 7 34800, 34829 Beykoz/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Village Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.