Village Park

0216 706 20 64

E-posta Gönder

  • Beykoz, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Hediye

Son gün 31/12/2023

2023 Yılına Özel Yapılacak Anlaşmalarda Standart Süsleme Hediyemizdir !

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

Kapasite Bilgileri

Mini size
Açık Alan
Yemekli
Min. 80 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 80 - Maks. 150
Havuzbaşı
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 200
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 200
Riversize
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 350
Naturesize
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 1500

Village Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Village Park Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Dere kenarında Göl kenarında Havuz başı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Village Park Sık Sorulan Sorular

Village Park düğün fiyatları ne kadar?

Village Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Village Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Village Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Village Park 80 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 80 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Village Park Hakkında

1999 yılında Riva Nehri’nin kıyısında mutluluğun sahnesi olmak üzere faaliyete başladığımız Village Park Resort Spa İstanbul’da, sayısız düğüne imzamızı attık. 32 dönümlük arazimizde hayallerinizi süsleyen kır düğünlerini, havuz başı kutlamalarını ve şık salon organizasyonlarını kusursuzca düzenliyoruz. Doğanın huzurunda yer alan davet alanlarımızı arzularınıza göre dekore ediyoruz. Uzman kadromuzun desteğiyle Village Park düğününüzün tüm gereksinimlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Davet Alanları

Riva Nehri’nin kenarında konumlanan Village Park Resort Spa bünyesinde, 2 farklı açık davet alanı ve her mevsim kutlamalarınızı gerçekleştirebileceğimiz 5 adet kapalı salonumuz mevcut. Doğal çim zeminli kır bahçemizde kokteyl düzeninde 1.000-2.000, yemekli davet düzeninde 750-1.000 konuğa servis sunabiliyoruz. Havuz başında daha butik bir kutlama yapmak isteyen çiftlerimize 400 kişi kapasiteli alanımızı öneriyoruz. Kapalı davet alanlarımızda ise 350 kadar misafir ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Doğanın yeşiliyle çevrili kır bahçemizde bohem ve rustik konseptleri bir araya getiriyoruz. Yuvarlak davet masaları veya uzun şölen masalarıyla oturma düzeni oluşturuyoruz. Seçimleriniz doğrultusunda kibar mumlar, dekoratif pampas otu ve hasır suplalarla masalarımıza estetik dokunuşlar yapıyoruz. Jardinyer süslemeleriyle gösteriş ve zarafeti yansıtıyoruz. Konuklarımızı, konsepte uygun giydirdiğimiz beyaz tiffany ve napolyon sandalyelerde misafir ediyoruz.

Gelin damat masasını, bütün misafirleri görebileceğiniz bir platforma yerleştiriyoruz. Çiçek ve tül detaylarıyla bohem atmosfere katkıda bulunan gelin tagından faydalanıyoruz. Havuz başı kutlamalarınızda da dilerseniz yuvarlak masalar ya da uzun ziyafet masalarında servis yapabiliyoruz. Romantik çiçek aranjmanları, rustik fener ve dekoratif bitki aksesuarlarıyla dekorasyonu tamamlıyoruz. Kapalı salonlarımızda uzun dikdörtgen masalar ve lake sandalyelerde davetlileri ağırlıyoruz.

Hizmetler

Village Park Resort & Spa düğünlerinizi etkinlik koçumuzla birlikte planlıyor ve tam kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Işık ve ses sistemlerimizi gecenin eğlencesine hazırlıyoruz. Usta şeflerimizin eşsiz lezzetleriyle kutlamanıza tat katıyoruz. Dilerseniz yemek ve kokteyl menülerimizi davet öncesinde değerlendirebilir, damak tadınıza göre değişiklikler sağlayabilirsiniz. Bünyemizde hazırlık odası ve after parti alanı bulunuyor. Davetinizin kusursuz geçebilmesi adına, beklenmedik hava durumlarına karşı tüm önlemleri alıyoruz.

Yılların deneyimiyle işlettiğimiz Village Park Resort Spa, Polonezköy düğün salonları arayışınızın en kaliteli ve iddialı cevabı! Arzularınıza göre süslediğimiz açık ve kapalı davet alanlarımızda, organizasyonunuzu ayrıntılı olarak tasarlıyoruz ve gece boyunca taleplerinizi karşılamak üzere yanınızda oluyoruz. İster yüksek katılımlı isterseniz butik organizasyonlarınıza uzmanlığımızla karşılık veriyoruz. İşletmemizde masalsı bir kutlama gerçekleştirmek için sayfadaki iletişim formunu doldurarak firmamızdan “ücretsiz fiyat teklifi” alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

  • Satış Müdürü

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.