Venue Bosphorus

0212 963 24 67

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

40.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Sarıyer, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
40.000 TL Fiyat Al
Son gün 02/10/2023

Kapasite Bilgileri

Venue Bosphorus
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 75 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700

Venue Bosphorus Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Venue Bosphorus Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Venue Bosphorus Sıkça Sorulan Sorular

Venue Bosphorus düğün fiyatları ne kadar?

Venue Bosphorus düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Venue Bosphorus düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Venue Bosphorus kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Venue Bosphorus 75 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 700 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Venue Bosphorus düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Venue Bosphorus düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Venue Bosphorus düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Venue Bosphorus düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, kına, nişan, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Venue Bosphorus Hakkında

Venue Bosphorus Sarıyer 2021 yılında faaliyet göstermeye başlayan motivasyonu yüksek, trendlerden haberdar, yeniliklere açık bir işletme. İstanbul Boğazı’nın benzersiz güzelliğini seyrederek geçireceğiniz keyifli organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü aklınıza gelebilecek tüm davet ve toplantılarınızı yemekli veya yemeksiz olarak mekanımızda gerçekleştirebilirsiniz. Enerjik ve alanının en iyisi kişilerden oluşan bir kadroyla çalışıyor bu sayede kaliteli hizmetler sunuyor, samimi bir işletme olarak anılıyoruz.

Davet Alanları

Çiftlerimizi açık alanımızda karşılıyoruz. Deniz kenarındaki alanımızda yemekli davetler için 500 kişilik, kokteyl içerikli organizasyonlar için 750 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Terasımıza kurulabilen çadır sistemiyle yaz kış her mevsimde düğünlerinize ev sahipliği yapma imkanına sahibiz. Pek çok çift düğünlerinin ardından after party organizasyonu düzenlemesi yapıyor ve bizim işletmemiz de bu organizasyonlar için özel olarak hazırlanmış başka bir alan sağlıyor.

Dekorasyon

Venue Bosphorus düğün konseptiniz için nasıl istekleriniz olduğunu dinledikten sonra güzel bir alan tasarımı için kolları sıvıyor. İşletme olarak modern ve şık dekorasyonlar oluşturmaya özen gösteriyor. Beyaz tiffany, şeffaf- beyaz- gold napolyon sandalyelerimiz, siyah örtülü yuvarlak, cam yüzeyli dikdörtgen veya U şeklindeki masalarımızı kullanarak bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Çubuk şamdanlar, cam vazolar, metal- boncuklu cam suplalar, masalarımızdaki aksesuarlar. Sahnemiz çiçeklerle renklenen çember- ahşap ya da kalp şeklindeki taglarla süsleniyor.

Hizmetler

150 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde konuklarımızı büyük bir kaygıdan kurtarıyor araçları için güvenli alanlar sağlıyoruz. Mekanımızın organizasyon sorumluları baştan sona tüm düğün hazırlıklarıyla itinayla ilgileniyor. Şeflerimiz davetiniz için lezzetli menü seçenekleri düzenliyor, menülerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Arzu ederseniz ikramlıklarımızı da tercih edebilirsiniz. Güçlü alt yapıdaki ses, sahne ve aydınlatma sistemlerimiz kesintisiz eğlencenin kapılarını aralıyor.

Gelin birlikte Venue Bosphorus Kireçburnu’nda hafızalara kazınacak düğün organizasyonlarına imza atalım. Boğaz manzarasına karşı özenle döşenmiş masalarımızda enfes yemeklerimizle daha önce katıldığınız hiçbir düğüne benzemeyen farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Biz hazırlıklara başlamak için sabırsızlanıyoruz, siz de kararınıza netlik kazandırmak için sorularınıza yanıt arıyorsanız hemen telefon numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Satış Müdürü

  18 yıl tecrübe ve Beyaz Kareler Event kurucusu

İletişim

 • Telefon: 0212 963 24 67
 • Adres:

  Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Cad. No:13

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Venue Bosphorus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.