Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Venue Bosphorus

Venue Bosphorus

Venue Bosphorus Hakkında

Venue Bosphorus Sarıyer 2021 yılında faaliyet göstermeye başlayan motivasyonu yüksek, trendlerden haberdar, yeniliklere açık bir işletme. İstanbul Boğazı’nın benzersiz güzelliğini seyrederek geçireceğiniz keyifli organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü aklınıza gelebilecek tüm davet ve toplantılarınızı yemekli veya yemeksiz olarak mekanımızda gerçekleştirebilirsiniz. Enerjik ve alanının en iyisi kişilerden oluşan bir kadroyla çalışıyor bu sayede kaliteli hizmetler sunuyor, samimi bir işletme olarak anılıyoruz.

Davet Alanları

Çiftlerimizi açık alanımızda karşılıyoruz. Deniz kenarındaki alanımızda yemekli davetler için 500 kişilik, kokteyl içerikli organizasyonlar için 750 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Terasımıza kurulabilen çadır sistemiyle yaz kış her mevsimde düğünlerinize ev sahipliği yapma imkanına sahibiz. Pek çok çift düğünlerinin ardından after party organizasyonu düzenlemesi yapıyor ve bizim işletmemiz de bu organizasyonlar için özel olarak hazırlanmış başka bir alan sağlıyor.

Dekorasyon

Venue Bosphorus düğün konseptiniz için nasıl istekleriniz olduğunu dinledikten sonra güzel bir alan tasarımı için kolları sıvıyor. İşletme olarak modern ve şık dekorasyonlar oluşturmaya özen gösteriyor. Beyaz tiffany, şeffaf- beyaz- gold napolyon sandalyelerimiz, siyah örtülü yuvarlak, cam yüzeyli dikdörtgen veya U şeklindeki masalarımızı kullanarak bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Çubuk şamdanlar, cam vazolar, metal- boncuklu cam suplalar, masalarımızdaki aksesuarlar. Sahnemiz çiçeklerle renklenen çember- ahşap ya da kalp şeklindeki taglarla süsleniyor.

Hizmetler

150 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde konuklarımızı büyük bir kaygıdan kurtarıyor araçları için güvenli alanlar sağlıyoruz. Mekanımızın organizasyon sorumluları baştan sona tüm düğün hazırlıklarıyla itinayla ilgileniyor. Şeflerimiz davetiniz için lezzetli menü seçenekleri düzenliyor, menülerimiz sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Arzu ederseniz ikramlıklarımızı da tercih edebilirsiniz. Güçlü alt yapıdaki ses, sahne ve aydınlatma sistemlerimiz kesintisiz eğlencenin kapılarını aralıyor.

Gelin birlikte Venue Bosphorus Kireçburnu’nda hafızalara kazınacak düğün organizasyonlarına imza atalım. Boğaz manzarasına karşı özenle döşenmiş masalarımızda enfes yemeklerimizle daha önce katıldığınız hiçbir düğüne benzemeyen farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Biz hazırlıklara başlamak için sabırsızlanıyoruz, siz de kararınıza netlik kazandırmak için sorularınıza yanıt arıyorsanız hemen telefon numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Venue Bosphorus Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı

Venue Bosphorus Sıkça Sorulan Sorular

Venue Bosphorus düğün fiyatları ne kadar?

Venue Bosphorus düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Venue Bosphorus düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Venue Bosphorus kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Venue Bosphorus 150 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 300 kişiden 700 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Venue Bosphorus düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Venue Bosphorus düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Venue Bosphorus düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Venue Bosphorus düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, kına, nişan, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.