Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding

E-posta Gönder

 • Şile, İstanbul.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Cam tavan Çim alan Deniz kenarında Dere kenarında Göl kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Dere/Nehir manzaralı Körfez manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası


Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Tüm Sorular

Tarihi Kumbaba Otel By Hülya Wedding Hakkında

İstanbul’un yanı başında, tarihi Bizans’a dayanan muhteşem bir davet alanıyla sizi tanıştırmak isteriz. Karadeniz’in engin sularına bakan ve bahçesinde tarihi kalıntıların restore edilerek özenle korunduğu Kumbaba Plajı’ndaki , Tarihi Kumbaba Otel by Hülya Wedding, size hayallerinizin ötesinde bir düğün daveti sunuyor. İstanbul Anadolu düğün mekanları içinde, emsali olmayan özelliklerimizle size muhteşem bir davet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Davet Alanları

Açık davet alanımızda yemek düzeninde 2000 konuğu ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzenindeyse yaklaşık 3000 konuğun rahat ettiği eşsiz bir alana sahibiz. Masmavi dalgaların dans ettiği, bembeyaz kumların ayağınızın altında olduğu muhteşem davet alanımızda en unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor, kumsalda nikahla başlayan ve bahçe alanımızda eğlenceyle devam eden harika bir deneyim sunuyoruz. 100 kişiye kadar grupları kapalı alanımızda misafir edebiliyoruz.

Dekorasyon

Etkileyici tarihi öğelerin korunduğu bu çok özel mekanda, davet alanımızı bu dokuyla bütünleşecek şekilde tasarlıyoruz. Nikahınız için kumsalımızı; beyaz tiffany sandalyelerimiz, yapay çiçek ve tüllerden oluşan nikah tagımızla süslüyoruz. Bahçe ve havuz başı alanımızı yine beyaz sandalyelerimiz ve kaliteli şık lake masalarımızla, yuvarlak düzende konuklarınıza hazırlıyoruz. Sizin ruhunuzu düğünüze yansıtacak geniş bir kartelada set, supla ve aksesuarlarımızı beğeninize sunuyoruz.

Hizmetler

Düğün davet mekanları İstanbul Şile’deki Tarihi Kumbaba Otel by Hülya Wedding olarak hayalinizdeki düğün için öncelikle mekanımızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Kumsal nikahı tercih eden çiftlerimiz için muhteşem gün batımı konseptimizi hazırlıyoruz. Işık, ses ve sahnemizi kuruyor. DJ ve canlı müzik organizasyonunu yapıyoruz. Tüm süreç boyunca deneyimli organizasyon sorumlumuz hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor.

Yemekli düğün tercih eden çiftlerimizle beraber usta şeflerimizin hazırladığı menülerimizden seçimlerinizi belirliyoruz dilerseniz değişiklikler yapıyoruz. Düğün gününüzde deneyimli ekibimizle lezzetlerimizi servis ediyoruz. Lokasyonumuzun avantajıyla, After Party eğlencesine gece 03:00’e kadar devam edebiliyoruz. Konaklama imkanı da sunan tarihi otelimizle farkımızı hissettiriyoruz. Benzersiz düğün gecenizi baştan sonra fotoğraf ve video çekimiyle ölümsüzleştiriyoruz. 500 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimizi emrinize sunuyoruz.

İstanbul’a çok yakın ama bambaşka bir dünya yarattığımız Tarihi Kumbaba Otel’de, dalga seslerinin, rüzgarın sesine karıştığı bir düğün hayal edin. Şile düğün mekanları içinde tartışmasız bir yere sahip mekanımızda işinin ehli profesyonel ekibimizle hayallerinizin düğününe kavuşabilirsiniz. Siz de avantajlı düğün paketlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sayfada bulunan iletişim numaralarından bizi arayabilir. Sayfada bulunan formu doldurarak size özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Çavuş, Üretken Sokak no:2 34980 Şile - İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Şile Otobanından Geliniyor, Şile Tabelası Takip Edildiğinde TARİHİ KUMBABA OTEL Tabelası Karşınıza Çıkıyor. Tabelanın Solundan Dönüldüğünde ve YoluTakip Ettiğinizde Otelimize Kolaylıkla Ulaşabilirasiniz.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.