Tamirane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tamirane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tamirane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Tamirane Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Cam tavan Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tamirane Sık Sorulan Sorular

Tamirane düğün fiyatları ne kadar?

Tamirane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Tamirane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Tamirane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tamirane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tamirane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tamirane düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Tamirane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tamirane düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tamirane Hakkında

‘Tamirane’de en iyi yemek ile, kendini şımart’ sloganıyla çıktığımız yolda sevdiklerinizle buluşturmak, keyifli vakitler geçirmenizi sağlamak için iki şubede hizmet veriyor; Tamirane Uniq İstanbul ve Tamirane Akasya.

Anadolu Yakası Akasya’da bulunan restoranımız Tamirane, Zuhal Müzik ile iş birliği içinde. Akasya Avm içinde birinci katta bulunan restoranımız kitap, müzik ve huzur vaat ediyor.

Maslak’ta bulunan restoranımızda orman manzarası eşliğinde keyifli saatler geçirebiliyorsunuz. Huzurlu bir konsepte sahip restoranımızda sıcak bir ortam vaat ediyoruz. Her zaman yenilenen konseptimiz ve menülerimiz ile dikkat çekiyoruz. Yeme ve içme sektöründe 2008 yılından beri faaliyetteyiz ve verdiğimiz hizmetle her yıl müdavim sayımızı arttırıyoruz. Sadık misafirlerimiz her zaman bizim referansımız oluyor. Restoran, bar, konser olarak hizmet verebilen Tamirane Uniq’i de tercih edebilirsiniz. Doğa manzaralı terasımız sizin için ideal bir seçim olacak.
Nikah sonrası yemeklerinizde bu iki mekanımızı da seçebilirsiniz.

Her iki mekanımızda da geniş ve ferah bir ortam sunuyoruz. Sade ve şık mimarisi ile de görselliğimiz çok beğeniliyor. Bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. Birçok markanın etkinliklerine ev sahipliği yaptık. Büyük organizasyonlar konusunda oldukça deneyimliyiz. Organizasyon sorumlumuz önderliğinde organizasyon ekibimiz ile istediğiniz şekilde masa düzeni oluşturabilir, hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirebiliriz.

Tamirane olarak iki yıldır festivallerde de hizmet gösteriyoruz. ‘ON AN ISLAND’ olarak geçen festivalimizde Bozcaada’da gerçekleşiyor. Bozcaada’nın ilk müzik festivali unvanına sahip olan festivalimizde ‘Müzikle ruhunu tamir et’ sloganını çok duyacaksınız. Müziğin her şeyi tamir ettiği düşüncesiyle ortaya çıkan festivalimizde ismimizin de hakkını vermek istedik.

Formu eksiksiz doldurarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın. Organizasyonunuz için en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz. Size uygun menüler hazırlayarak sizinle iletişime kuralım. En güzel organizasyona ev sahipliği yapmak için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Huzur Mahallesi, Maslak Ayazağa Cd. No:4/109 Maslak / Saıyer / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tamirane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.