Safran Elite Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Safran Elite Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Safran Elite Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Safran Elite Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Havuz başı Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Safran Elite Restaurant Sık Sorulan Sorular

Safran Elite Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Safran Elite Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Safran Elite Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Safran Elite Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Safran Elite Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Safran Elite Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Safran Elite Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Safran Elite Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Safran Elite Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, parti, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Safran Elite Restaurant Hakkında

Havuzun başında doğanın tam ortasında butik bir düğün gerçekleştirmek isteyenlerin karşısına tecrübelerimiz ve kalitemizle çıkıyoruz. Butik bir davet için doğru bir adresiz. Avcılar’da şehirden uzak sandığınız bir organizasyon vadediyoruz size.

Organizasyonunuz öncesi bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu esnada ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi konuşuyoruz. Karşılıklı fikir paylaşımları yapıyoruz. Hatta daha önce aklınıza gelmeyen fikirlerle de karşılaşıyorsunuz bu esnada. Daha sonra birlikte program hazırlıyoruz. Düğün günü gelip çattığında ise bu programa uyarak harika bir organizasyon düzenliyoruz size.

Profesyonel ekibimiz her an yanınızda. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren desteğimizi hissediyorsunuz. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız düğününüz için de böyle bir destek oldukça yardımcı oluyor. Düğününüz esnasında aklınıza takılan sorularınıza da rahatça soruyorsunuz.

Huzurlu ve her detayın düşünüldüğü bir düğün organizasyonu için dört gözle bekliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanan düğün programı ve menümüz ile her bütçeye uygun havuz başı düğün, kına gecesi, nişan, nikâh, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek organizasyonlarınız için her yıl yeni güzellikler sunuyoruz. Havanın ferahlığı ve doğanın bir sürü tonuyla “Evet” demek isteyenleri kır düğünü mekanımıza bekliyoruz.

Yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız, şefimiz size özel menü hazırlıyor. Lezzetleri deneyimle şansına sahip oluyorsunuz ve görsellik açısından da doyumu sağlıyorsunuz. İkramlı bir düğün düşünüyorsanız da size özel bir çalışma yapıyoruz. Servis personelimiz de oldukça hızlı olduğu için asla aksama yaşamıyorsunuz. İstanbul butik düğün mekanları arasında Safran Elite Group olarak her anlamda tatmin olacağınız bir gün sunuyoruz size.
Biz çok anlattık. Sıra siz de! Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bizimle iletişime geçebiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Firüzköy Mahallesi, Fidanlık Sokak, No:18/1, 34325 Avcılar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Safran Elite Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.