Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

İstanbul Lütfi Kırdar

 • Kapasite
  200 - 2500 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İstanbul Lütfi Kırdar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

İstanbul Lütfi Kırdar Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

İstanbul Lütfi Kırdar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı

İstanbul Lütfi Kırdar Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Lütfi Kırdar düğün fiyatları ne kadar?

İstanbul Lütfi Kırdar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.İstanbul Lütfi Kırdar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

İstanbul Lütfi Kırdar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İstanbul Lütfi Kırdar 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Lütfi Kırdar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İstanbul Lütfi Kırdar düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

İstanbul Lütfi Kırdar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İstanbul Lütfi Kırdar düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, nişan, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İstanbul Lütfi Kırdar Hakkında

1996 yılına kadar spor ve sergi merkezi olarak faaliyetine devam eden İstanbul Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı, yıllar geçtikçe uluslararası bir kongre merkezine dönüştürüldü. Daha sonra şu anki ismi olan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı adını aldık ve faaliyetimize devam etmeye başladık. Kültürden sanata, sanattan birçok hizmet türüne kadar şık ve nezih atmosferiyle birçok etkinliğe ev sahipliği yaptık. Şimdi düğün törenleri düzenliyoruz.

Düğün gününüz için Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi davet alanlarından bahsedelim.

Maçka Teras adını verdiğimiz davet alanımız İstanbul’un en güzel manzarasını sunuyor. Peyzaj mimarisiyle de farklı bir havası olan alanımız 2500 metrekare alana sahip. Geniş ve ferah olan şölen yerimizde 5000 misafirle birlikte eğlenebilirsiniz. Eğer kapalı çadır kurmak isterseniz de kapasitemiz yarı yarıya düşüyor.

Rumeli Salonu adını verdiğimiz davet alanımız toplamda 7000 metrekare alana sahip. İki katı bulunan salonumuzun alt kısmında hareketli paravan bulunuyor. Böylece alanımızı dilediğiniz kapasiteye göre düzenleyebiliyorsunuz. Üst kısım ise 4000 metrekare alana sahip. A, B, C, D olmak üzere 4 ayrı bölüme bölünen bilen salonumuzda davetlileri ağırlamayı çok isteriz.

Hisar Salonu 260 metrekarelik kullanım alanına sahip olmak birlikte küçük organizasyonlar için biçilmiş kaftan. Özel olarak aydınlatılan odalar, gün ışığı aldığı için çok ferah. Engelli misafirlerimiz için de özel giriş yerimiz bulunuyor.

Şehrin merkezinde yer alan davet alanımızda davetlileri ağırlamayı çok isteriz. Kolay ulaşım imkânı sayesinde davetliler de kolayca bize ulaşıyor, davetli masalarında yerlerini alıyorlar. Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak, sağladığımız diğer avantajlardan yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Harbiye/Şişli adresi için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu eksiksiz doldurduktan sonra bize göndermek için yapmanız gereken tek şey “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Harbiye Mahallesi, Darülbedai Caddesi No:4, 34367 Şişli/İstanbul

 • Adres tarifi:

  İstanbul Lütfi Kırdar, kongre vadisi merkezinde, ziyaretçilerin kolayca ulaşabilecekleri, toplu taşıma araçlarından da faydalanabilecekleri bir konumdadır.<br/><br/> Taksim Meydanı- 1000 metre<br/> Nişantaşı - 200 metre<br/> Atatürk Hava Limanı - 23 km<br/> Sabiha Gökçen Hava Limanı - 50 km<br/><br/>uzaklıkta olup önde gelen 4 ve 5 yıldızlı oteller yürüme mesafesindedir.

 • Haritadaki Konumu

  İstanbul Lütfi Kırdar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.