Kulüpler/Davet Alanları İstanbul

Grand Şile Hotel By Gönen

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Grand Şile Hotel By Gönen
  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL

Grand Şile Hotel By Gönen Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Grand Şile Hotel By Gönen Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Şile Hotel By Gönen Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Grand Şile Hotel By Gönen Sıkça Sorulan Sorular

Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları ne kadar?

Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Grand Şile Hotel By Gönen düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Grand Şile Hotel By Gönen kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Şile Hotel By Gönen 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Grand Şile Hotel By Gönen düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Şile Hotel By Gönen düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Grand Şile Hotel By Gönen düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Şile Hotel By Gönen düğün dışında kına, nişan, parti, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Grand Şile Hotel By Gönen Hakkında

Otuz yılı aşkındır otelcilik sektöründe faaliyet gösteren Gönen grubu olarak misafirlerimize konforlu bir yaşam alanı sunuyor, aynı zamanda özel günlerini Gönen farkıyla kutlamak isteyen çiftlerin yanında oluyoruz. Grand Şile Hotel by Gönen Şile/İstanbul’da yemyeşil, muhteşem bir bahçede veya görkemli bir salonda yapacağı törenle evlenmek isteyenlere hitap ediyor. Şeflerimizin sevgilerini katarak hazırladığı lezzetler davetinize tat katıyor.

Davet Alanları

Grand Şile Hotel by Gönen, geniş kapasiteli çim bahçesini düğünlerinize hazırlıyor. 500 ila 750 davetlinin katılacağı yemekli veya kokteyl konseptli düğünleri otelimizde yapmanıza imkan sağlıyor, hem açık hem kapalı alan seçeneği sunuyoruz. Davetinizin koşullarına özel olarak geniş bir pist oluşturuluyor ve oturma düzeni hazırlanıyor. Bahçemizde olumsuz hava koşullarına karşı geniş tente şemsiyelerle önlem alıyoruz.

Dekorasyon

Düğünlerin asil rengi beyaza otelimizde bolca yer veriyor, yuvarlak masaları beyaz napolyon sandalyelerle çevreliyoruz. Bu sade görüntüye aynalı kare suplalarımız eşlik ediyor. Sandalye süslemeleri kurdele ve çiçeklerle yapılıyor. Bahçemizin doğasına uyumlu bir görüntü için ağaç kütüğü görünümlü rustik suplalarla masaların ortasını dekore ediyor, cam vazolara yerleştirilmiş çiçekler ve yeşil yapraklarla süslemeyi tamamlıyoruz.

Hizmetler

Grand Şile by Gönen, düğünleriniz için süslemeden müziğe her konuda deneyimli çözüm ortaklarıyla çalışıyor. İsterseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasını veya fotoğrafçıyı otelimize davet etme imkanınız da var. Düğünün olmazsa olmazı müzik için başarılı sanatçılarla çalışıyoruz. Otelimizde düğün yapan çiftler ve misafirleri, düğün öncesi ve sonrası konaklama için Grand Şile Hotel by Gönen’i tercih edebilir.

Unutulmaz bir davet için masal gibi bir kır bahçesi hizmetinizde. Otuz yıllık Gönen geleneğin taşıyıcısı olan Grand Şile ekibi, doğanın huzuru eşliğinde müzikten ikramlara her ayrıntının size özel olduğu bir gece için çalışıyor. Evliliğinizi otelimizde kutlamak istiyorsanız hemen aşağıdaki Grand Şile Hotel by Gönen iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşmanız veya fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.