Flora By Develi*

Flora By Develi
Flora, Gaziantep mutfağının en başarılı temsilcisi olan Develi grubuna, alakart restoranlarından bağımsız olarak bir davet ve kutlama salonu yaratma amacıyla tasarlandı. Çeşitli kutlama ve organizasyonlara ev sahipliği yapacak bu davet mekânında, beyaz tonların ağırlıkta olduğu saf, sade ama şık bir atmosfer sunmak amaçlandı.

Bölgenin bahçe içerisinde ve bahçeye açılan tek banket salonu olarak öne çıkan Flora, Develi grubu için özel olarak tasarlanmış ve el işçiliği ile hazırlanmış bir kalıptan oluşturulan bitki motifli bir rölyef ile giydirildi.
350 m2 büyüklüğündeki salon cephesi bu motif ile bezenirken, 140 m2 mutfak alanını içinde barındıran giriş yapısı da sıra ağaçlardan oluşan doğal bitki örtüsünden bir kutu içine alındı.

Beyaz tonların ağırlıkta olduğu mekânda, 30m2 LED panel (barkovizyon) sayesinde davetin konseptine uygun bir grafik video gösterimi yapılarak, müşteriye mekânın rengini tercih edebilme olanağı verildi. Düğün, nişan, lansman, kurumsal toplantılar ve kutlamaya yönelik organizasyonlar için bembeyaz giydirilmiş bir mekan yaratıldı.

Mekanı gerektiğinde ikiye bölmek için aynı zamanda dekoratif olarak da kullanılabilen izolasyonlu bölücü paneller, iki ayrı davetin aynı anda yapılmasına imkân sağladı. Birçok balo salonunun aksine bahçeyle iç içe, gün ışığı alan ve dönüştürülebilir bir alan ortaya çıktı. Modern bir yapı olmasına rağmen mekânı bezeyen motifler ile beraber içinde bulunduğu bahçeyle birliktelik sağlanması amaçlandı.

Her türlü kutlama, davet ve etkinliklerde kullanılabilecek esnek ve ferah bir davet alanı yaratıldı.
Etrafa saçtığı grafiğin tonlarıyla tüm mekânın boyanabildiği, davetten davete rengi ve ruhu değişen özel bir salon meydana geldi.

Düğün, nişan, özel davetler, kongreler, toplantılar, seminerler, film galaları vs.. etkinliklerine uygun tasarlanan salonumuzda Develi’nin deneyimli kadrosu ve değişmez damak tadıyla siz değerli misafirlerimizi unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
TA tamer Düğün Tarihi: 05/09/2015

Yemekler inanılmaz güzeldi. Zaten işleride lokantacılık olduğu için harika bir iş çıkarmışşkardı salonda çok iyiydi düğün için dizayn edilmiş zaten sadece müthiş bir dizayna ve organizasyona sahiptiler.. içeride hiç kolon yoktu tüm maslar dikdörtgen biçimdeydi ve hepsi sahenye müthiş hakimdi. Konum olarakta merkeziydi akvaryumun hemen yanındaydı. Benim düğünümün sayısı 250 kişiydi. Genel olarak çok keyifli güzel ve sorunsuz bir düğündü.

SE Seda Düğün Tarihi: 23/08/2015

rüya gibi bir düğündü bu mekanın masa düzeni süslemeler gayet güzel ve gösterişli yarı açık yarı kapalı bir mekan ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut yemekli bir organizasyondu yemeklerin tadları gayet iyidi ve lezzetleri güzeldi hizmet kalitesine göre fiyatı normaldi geniş ve ferah bir mekan orklestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım gayet iyidi garson ve yetkili kişiler çok ilgilendiler çok memnun kaldım konuklarım çok beğendi

ME Melike Düğün Tarihi: 07/09/2014

Mekan çok güzeldi. Hiç bir sorun yaşamadık . Mekan yeni yapılmış zaten düğün salonun olduğu kısım çok güzeldi görsel açıdan . Tavsiye ederim

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Flora By Develi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Flora By Develi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap