Dachas Cove Houses

0216 706 23 62

E-posta Gönder

  • Şile, İstanbul.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Hediye

Son gün 30/09/2023

Kısa Bir Süre İçin Kır Düğünü Anlaşması Yapan Çiftlerimize Brunch Hediye!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

Hediye

Son gün 30/09/2023

Kır Düğünü Anlaşması Yapan Çiftlerimize Ağva Dachas Hotel'de Konaklama Hediye!

Düğün.com Çiftlerimize Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin... devam 

%10

Son gün 31/10/2023

Hafta Sonu Yemekli Düğün, Nişan, Kına Organizasyonları Kişi Başı Sadece 65€!

Maximum 100 kişilik organizasyonlarda geçerlidir.

Detaylı...
devam 

Dachas Cove Houses Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1500 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Dachas Cove Houses Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Cam tavan Çim alan Dere kenarında Havuz başı Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dachas Cove Houses Sık Sorulan Sorular

Dachas Cove Houses düğün fiyatları ne kadar?

Dachas Cove Houses düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Dachas Cove Houses düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1500 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Tüm Sorular

Dachas Cove Houses Hakkında

20 dönümlük arazi üzerinde "Çiftlikte Yaşam" konseptiyle hizmet veren mekanımız Dachas Evleri Ağva, hatıralardan silinmeyecek düğün ve davetlerin sahnesi oluyor! Dere kenarında doğanın keyfini çıkarabileceğiniz alanımızda, yüksek kalite hizmet ve zengin menü alternatifleri sunuyoruz. Şile'de düğün mekanları arayışınızın en iddialı durağında, sizi tarlalar, seralar ve pek çok farklı türde hayvan dostlarımızla karşılıyoruz.

Davet Alanları

Doğa manzarasında masalsı düğünlere ev sahipliği yapan Dachas Cove Houses’ta, açık ve kapalı davet alanı seçeneklerimiz var. Farklı özelliklerde 20 çiftlik evi bulunan arazimizde, yemekli kutlamalarda 200, kokteyl davetlerinde 300 kişi ağırlayabildiğimiz bahçemiz yer alıyor. Açık alanımızda, havuz başı düğünleri de düzenleyebiliyoruz. Kapalı cam restoranımızda ise, 100 kadar misafire yer verdiğimiz butik davetleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, düğün sonrası eğlenceye özel after parti alanımız mevcut.

Dekorasyon

Doğanın güzelleştirdiği ve nehrin renklendirdiği mekanımızda, davet alanlarımızın dekorasyonunu tamamen sizin arzularınıza bırakıyoruz. Anlaştığınız yetkin bir organizasyon firmasının davet alanlarımızı şekillendirmesine imkan sağlıyoruz. Uzun ziyafet masaları, ahşap sandalyeler ve renkli çiçek aranjmanlarıyla bahar havası getirebilir veya daha klasik süslemeler tercih edebilirsin. Süslemeye dair her ürün teminini, organizasyon sahibinin tamamlamasını bekliyoruz. Böylece, düşlediğiniz romantik davetin tüm ayrıntılarını, tercihleriniz doğrultusunda düzenleyebilmeniz üzere size alan açıyoruz.

Hizmetler

Çiftlerimizi, profesyonel etkinlik koçumuzla bir araya getiriyor ve isteklerini dikkatle dinliyoruz. Birlikteliğinizi kutlayacağınız unutulmaz geceniz için, son teknoloji ses ve ışık ekipmanlarımızı kuruyoruz. Sahneyi, davetinize neşe katacak performanslara hazırlıyoruz. Davet süresince mutluluğunuzu yüksek çözünürlükte kaydediyoruz. Aracıyla katılım sağlayacak davetlilerimize vale hizmeti sunuyoruz. Beklenmedik hava şartlarına karşı tedbirimizi alıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Şile düğün mekanları arasında lezzetiyle sıkça söz edilen Dachas Cove Houses’ta, yemekli düğün paketlerinde et, balık ve tavuk menüleri servis ediyoruz. İkram ve meşrubatlarda oldukça zengin ürün yelpazemizi beğeninize sunuyoruz. Kokteyl kutlamalarına özel menü hazırlıyoruz. Ayrıca, çocuk misafirlerimize, özel içeriklerle ayrı tabaklar oluşturabiliyoruz. Dilerseniz usta şeflerimizin enfes lezzetlerini davet öncesinde deneyimleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Ormanın içinde, geniş arazimizin yarattığı özgür alanda, sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilir, birlikteliğinizin mutluluğunu paylaşabilirsiniz. İster açık isterseniz kapalı alanımızda, Ağva düğün mekanları arayışınıza cevap bulabilirsiniz. Dinamik ve deneyimli kadromuzun kaliteli hizmetinden ve uzmanlığından faydalanmak için sayfada yer alan "Ücretsiz Teklif Al!" butonunu kullanabilirsiniz. Detaylı sorularınızı doğrudan iletmek üzere telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.