Baykuş Plajı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Baykuş Plajı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Baykuş Plajı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Baykuş Plajı Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Baykuş Plajı Sık Sorulan Sorular

Baykuş Plajı düğün fiyatları ne kadar?

Baykuş Plajı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Baykuş Plajı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Baykuş Plajı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Baykuş Plajı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Baykuş Plajı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Baykuş Plajı düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Baykuş Plajı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Baykuş Plajı düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Baykuş Plajı Hakkında

Özenli bir şekilde başlanan ve devam ettirilen restorasyon çalışmalarının 2014 yılında sona ermesi ile Kilyos Baykuş Plajı Sarıyer’in en değerli alanlarından biri olarak tekrardan faaliyete açıldı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi içerisinde olan plaj, üniversite bünyesinde hizmet vermeye başladı. İlk günden beri aynı özen ve heyecanla bu güzel plajı işletiyor ve en iyi şekilde misafirlerini ağırlaması için yönetiyoruz. Yılın her dönemi hizmet veriyoruz ancak tabii ki yaz ağırlıklı olmak üzere daha fazla misafirimizi sıcak ve ılık havalarda ağırlıyoruz. Ne olursa olsun konuklarımızı rahat ettirmek için canla başla çalışan profesyonel ekibimiz ile birlikte sizi plajımıza bekliyoruz.

Şimdi bu yazıyı asıl okuma sebebinize dönerek, Baykuş Plajı düğünleri hakkında size daha detaylı bilgiler verip karar aşamanızda size yardımcı olmak istiyoruz. Özel gün davetlerini düzenleyebildiğimiz ve farklı niteliklere sahip alanlarımız mevcut. Bunlardan en çok tercih edileni ve en büyüğü ise elbette ki plajın ta kendisi! Marmara Denizi’nin masmavi sularının ve beyaz kumların üzerinde harikulade plaj düğünleri organize edebiliyoruz. Çok samimi bir ortam ve bir o kadar da romantik bir atmosferde gün batımının da gecenin de çok ayrı seyir zevkleri olan bir atmosferde gelin ve damadımızın mutluluk sebebi olmaktan gurur duyuyoruz.

Diğer seçeneklerimizden ikincisi olan terasımız ise yine deniz manzaralı ve geniş bir alan. Kum üzerinde olmayı çok rahat bulmayan çiftlerimizi burada denizin dibinde olup da aynı zamanda kuma değmeyecek şekilde ağırlıyoruz. Son mekân alternatifi olarak restoran kısmındaki kapalı alanımızı hazırlıyor ve düğün düzenine getiriyoruz. Burasının avantajı yılın diğer dönemleri için de hizmet verebiliyor olması.

Tabii ki hizmetlerimiz de imkânlarımız da bunlarla sınırlı değil. Eğer plajımız ile ilgileniyorsanız bize ulaşarak çok daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve Baykuş Plajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi Rıhtımı Meclis-i Mebusan Caddesi No:24 Fındıklı/Beyoğlu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Baykuş Plajı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.