Arıköy Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Arıköy Sosyal Tesisleri
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Arıköy Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Arıköy Sosyal Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Arıköy Sosyal Tesisleri Sık Sorulan Sorular

Arıköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Arıköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Arıköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Arıköy Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arıköy Sosyal Tesisleri 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Arıköy Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Arıköy Sosyal Tesisleri düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Arıköy Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arıköy Sosyal Tesisleri düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Arıköy Sosyal Tesisleri Hakkında

Arıköy Sosyal Tesisleri’nde benzersiz bir düğün törenine ne dersiniz? Aileniz ve dostlarınızla birlikte kutlama yapmak için şık ve seçkin bir mekân tercih etmek istersiniz değil mi? O zaman sizi hemen düğün salonumuzu incelemeye ve kusursuz hizmetimizden faydalanmaya davet ediyoruz. Dinamik ve profesyonel ekibimizle birlikte nasıl bir gece geçirmek istiyorsanız o hizmetleri sunmak ve sizi memnun etmek istiyoruz.

Sosyal tesislerimizde 300 kişiye kadar hizmet verebiliyor, unutulmaz anların şahidi olması için davetlilere özel oturma alanı planlıyoruz. Herkesin görebileceği şekilde nikâh masanızı konumlandırıyoruz. İster yuvarlak isterseniz de dikdörtgen seçeneklerimizden dilediğiniz masayı tercih edebilir, davetlileri rahat ettirebilirsiniz. Masaları davetlileri rahat ettirecek ve geçişi zorlaştırmayacak şekilde yerleştiriyoruz.

Zekeriyaköy Arıköy Sosyal Tesisleri’nde sunduğumuz diğer hizmetlerden bahsedelim.

-Düğün öncesinde hazırlıkları tamamlamak için size bir oda veriyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte bu odada eğlenebildiğiniz gibi son dokunuşları da burada yapabiliyorsunuz. Bu tatlı telaşı azaltmak için odada size küçük ikramlarda bulunuyor, rahat etmenizi sağlıyoruz.

-Kapalı bir düğün alanı olduğumuz için her mevsim bizi tercih edebiliyorsunuz. Kötü hava koşullarında dahi nikâhınızı gerçekleştirebiliyoruz. Yüksek tavan ve havalandırma sistemleriyle de ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

-Dekorasyona çok önem veriyoruz. Dekor ve aksesuarlar kullanıyor. Şamdan ve çiçek aranjmanlarıyla salonumuzda şık bir görünüm elde ediyoruz. Her detayı özenle planlıyor, nasıl bir gece geçirmek isterseniz tam da size öyle bir hizmet sunuyoruz.

-Yemekli davetler için özel menüler hazırlıyoruz. Türk mutfağının seçkin lezzetleriyle süslediğimiz yemek listelerimizden dilediğinizi seçebilir, davetlilere sunabilirsiniz. Deneyimlemek istediğiniz yemeklerimiz varsa da davet öncesinde buluşarak menü tadım etkinliği düzenleyebiliriz. Böylece lezzetler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz avantajlardan yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Arıköy Sosyal Tesisleri iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki geceye ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Arıköy Sitesi, Uskumruköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Arıköy Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.