Akkaya Çiftliği

E-posta Gönder

Akkaya Çiftliği Hakkında

Şile’de hem şehrin içerisinde hem de tüm karmaşadan bir o kadar uzakta olacağınız bir mekan arıyorsanız, buradayız.

Akkaya Çiftliği olarak Şile’de hizmet veriyoruz. Gündüzleri organik kahvaltılarımızla ön plana çıkarken akşamları da özel davetleriniz için aranan bir mekan haline dönüşüyoruz. Akkaya Çiftliği Cafe Restaurant içerisinde butik davetlerinizi gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz tüm organizasyonlar için gereken hazırlıkları yapıyoruz. Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için bize taleplerinizin neler olduğunu anlatmanızı istiyoruz. Hizmet içeriklerimizden ve sunacağımız ayrıcalıklardan da bahsederek etkinliğinizin türüne göre mekan içerisinde gereken düzenlemeleri yapıyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. Oldukça ferah bir atmosferde, şık dekorasyonumuzla sizi ağırlıyoruz. Kaliteye, üstün hizmete ve hijyene çok önem veriyoruz. Mutfağımızdan oturma alanlarımıza kadar her kısımda düzenli olarak temizlik yapıyor ve kullandığımız teknolojik aletleri kontrol ediyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. Davetli sayınız doğrultusunda mekan içerisin masa ve sandalye düzenlemelerimizi sağlıyoruz. Davetinize uygun olacak şekilde konsept oluşturuyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firması desteği de alabilir, kendi tarzınızı mekanımız içerisinde oluşturabilirsiniz.

Mekanımızı sadece akşam davetleri için değil gündüzleri arkadaşlarınızla bir arada olacağınız mutlu anlar için de tercih edebilirsiniz. Organik kahvaltı menümüzle, akşam davetlerinde gösterdiğimiz hünerli çalışmanın bir benzerini tadabilirsiniz. Esas önceliğimiz her zaman mutlu olmanız. Bu nedenle de bizimle daima iletişim halinde olarak hazırlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. İster yemekli isterseniz de yemeksiz bir hizmet alabilir, sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Şile kahvaltı mekanları arasında yer alsak da özel davetleriniz için de kapılarımızı memnuniyetle açıyoruz. Siz de hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.