Ahali 279

E-posta Gönder

  • Sarıyer, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Ahali 279 - Kulüpler/Davet Alanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ahali 279 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Ahali 279 Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Cam tavan Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ahali 279 Sıkça Sorulan Sorular

Ahali 279 düğün fiyatları ne kadar?

Ahali 279 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ahali 279 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ahali 279 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ahali 279 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ahali 279 düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ahali 279 düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ahali 279 düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ahali 279 düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, piknik, açılışlar, bayi toplantısı, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ahali 279 Hakkında

İstanbul’un göbeği Sarıyer’de şehir hayatının gürültüsünden bunaldığınız şu günlerde sizi özlediğiniz doğallık ve sakinlikle buluşturuyor, size muhteşem bir atmosferde izole bir alan sunuyoruz. Peki biz kim miyiz? Ahali 279!

Hayatınızın en güzel gününde sevdiklerinizle yeşilin içinde, her detayıyla kusursuz bir düğün hayali kuruyorsanız, Ahali 279 Sarıyer bu hayallerinizin gerçekleştiği nokta. Sarmaşıklarla çevrili, küçük detaylarla bambaşka bir hava kattığımız mekanımızda düğününüzün mükemmel olması için her ayrıntıyı düşünüyoruz. 4 mevsimde mutluluğunuza ortak olabiliyor, farklı mekan alternatiflerimizle hizmet sunuyoruz. Ağaçların altında, nezih bir atmosferde şık bir tören tercih ederseniz bahçemizde muhteşem bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirdiniz. Bahçemizde yemek düzeninde 250, kokteyl düzeninde ise 400’e kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Kış günlerinde, daha butik bir tören tercih ederseniz de doğayı içeri taşıdığımız, kapalı alanımızda organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Davetlilerinizi öncelikle şık bir karşılama kokteyliyle karşılıyoruz. Konuklarınız yeşilliklerin arasında içkilerini yudumlayıp, lezzetli ikramlıklarımızı tadımlarken, siz de düğün hazırlıklarınızı rahatlıkla yapıyorsunuz.

Yemekli bir davet tercih ederseniz, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinden derlediğimiz düğününüze tat katacağımız lezzetli menülerimizden dilediğinizi seçip, davetinizi bir ziyafete çevirebiliyorsunuz. Düğününüzde kötü sürprizlerle karşılaşmamanız için, düğün öncesindeki menü tadımlarıyla yemeklerimizde dilediğiniz gibi değişimler yapabiliyorsunuz.

Mekanımızda düğünlerin yanında söz ve nişan merasimleri, kına gecesi törenleri, partiler, balolar ve doğum günleri gibi özel günleriniz için de hizmet veriyoruz. Tüm organizasyonlarda muhteşem bir atmosferde, kusursuz hizmet sunuyor, unutulmaz davetlere ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de düğün gününüzü sevdiklerinizle yemyeşil ağaçların ve sarmaşıkların arasında, muhteşem bir atmosferde doyasıya kutlamak isterseniz, sizi Ahali 279 İstanbul’a davet ediyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yukarısında bulunan iletişim adresinden bize ulaşabilir veya sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.