Abbara Davet Sarayı

1 Yorum

E-posta Gönder

Abbara Davet Sarayı

Kapasite Bilgileri

Abbara Davet Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Abbara Davet Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Abbara Davet Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Abbara Davet Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Abbara Davet Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Abbara Davet Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Abbara Davet Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Abbara Davet Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Abbara Davet Sarayı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Abbara Davet Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Abbara Davet Sarayı düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Abbara Davet Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Abbara Davet Sarayı düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, kına, parti, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Abbara Davet Sarayı Hakkında

İstanbul Esenyurt düğün mekanları listesine 2018 yılında adımızı yazdırdık. Bu tarihten beri tatlı telaşlarınıza ortak olarak yükünüzü hafifletmeye çalışıyoruz. Lüks mekanımızda gerçekleştirilecek unutulmaz düğünler için titizlikle hazırlanıyoruz. Yüksek kapasiteli ve ihtişamlı salonumuzda çiftlerimize yakışacak kusursuz bir davet yaşatma amacındayız. Çiftlerimizin bu özel gününe güzellik ve anlam katacak kaliteli dokunuşlar bırakıyoruz.

Davet Alanları

Yüksek tavan sayesinde ferah hissettiren, kolonsuz oluşuyla özgür hareket imkanı sağlayan salonumuz 1000 kişilik kapasiteye sahip. Tercihiniz yemekli düğünden yanaysa 300 kişiye kadar misafirinize rahatlıkla servis yapabilir, kokteyllerinizde 400 kişiye ev sahipliği yapabiliriz. Yemeğinizi yerken ya da içeceğinizi yudumlarken şehrin manzarası size eşlik ediyor olacak. Eğlencenizin devamı için after party alanımız da bulunuyor.

Dekorasyon

Ahşap zemin üzerine sıralanan masalarımız dikdörtgen şeklinde. Masalar gösterişli mumlar yanında çiçekliklerle süsleniyor. Masalar ve sandalyeler tahta görünümüyle ahşap zeminin tamamlayıcısı olarak görülebilir. Salonumuzun duvarlarını hareketlendiren tablolarımız ortama modern bir hava katıyor. Kahverengi ve gri tonlarına rastlayacağınız geniş salonumuz klasik tarzda bir dizayna sahip. Şöminemiz de modern ambiyansımızın önemli bir parçası.

Hizmetler

İstanbul Abbara Davet Sarayı yemek menülerini tattıktan sonra nasıl değişikler yapılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Bunun yanında düğününüz için catering firması getirme fikrine de açığız. Yemek servisleriyse salonumuz tarafından yapılıyor. Düğünümün her anı güzel karelere dönüştürülmeli derseniz fotoğrafçınızı da getirmenizde bir sakınca görmüyoruz. Organizasyon sorumlularımız salon ve sahne düzenlemelerine yönelik tüm adımları planlıyor.

Aracınızın anahtarını valeye teslim edin ve sadece salona girdiğinizde karşılaşacağınız eğlenceyi düşünüp gülümseyin. Vale hizmetimiz sayesinde aracınız güvenli bir noktada yerini alacak. Eğlencenize gölge düşürmeyecek bir ışık ve ses sistemiyle düğününüze devam etmenizi sağlıyoruz çünkü biliyoruz ki güzel kareler için doğru ışık, davetlilerin coşkusu için güçlü bir ses vazgeçilmez unsurlar.

Esenyurt Abbara Düğün Davet en özel gününüzde çok sayıda nitelikli hizmetiyle size kapılarını açıyor. Kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılış, mezuniyet törenleri gibi diğer organizasyonlarınızda da memnun kalacağınız bir performans gösteriyoruz. Sizin için her detayı düşünerek huzurlu bir hazırlık süreci geçirmenize yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Zafer Mah. Doğan Araslı Bulv. No:93/147 Esenyurt/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Abbara Davet Sarayı Yol Haritası

Abbara Davet Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sevda & Ismail

Düğün Tarihi: 19.06.2021en güzel günümde en güzel şekilde yanımda oldunuz iyi ki sizi tercih ettim her sey ama her şey inanılmaz güzeldi teşekkürler

Abbara Davet Sarayı

Kulüpler/Davet Alanları

Bizler de sizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. MUTLULUKLAR DİLERİZ..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.