Kumsalda Nikah, Kırda Düğün: Artemis Beach Club

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:29 dakika

05.02.2024

Kuşadası’nda düğün yapmaya ne dersiniz? Size kumsalı ve kır alanıyla kendine hayran bırakan Artemis Beach Club’dan bahsetmek istiyoruz. Artemis Beach Club’ın işinde uzman planlama ekibi, catering hizmetleri, göz alıcı süslemeleri ve hakkındaki diğer tüm detayları yazdık.

Artemis Beach Club

Kuşadası’nda yer alan Artemis Beach Club; 2012 yılından beri catering, restoran, bar ve müzik mağazası olarak hizmet veriyor. Müşterilerin yoğun talepleri doğrultusunda da 6 yıldır organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar.

Organizasyon yapmak için mekana gelen çiftlere kendi dostları gibi davranıyorlar. Her şey önceden tüm detaylarıyla planlanıyor ve kesinlikle kaos oluşmasına izin vermiyorlar.

Çözüm odaklı çalışan Artemis Beach Club’ın hizmetlerine gelin beraber bakalım:

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club’ın Organizasyon Alanları

Mekanda düğün yapmak için açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alan bulunuyor. Ayrıca açık alanda ekstra bir kumsal bölümü de mevcut. Mekan, toplamda 10 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. Aynı gün içerisinde tek düğün yapmaları da çiftler açısından büyük avantaj.

Düğünler saat 00:00’da sonlanıyor. After partiler ise akustik ses ile gece 3:00’e kadar devam edebiliyor.

Kır Alanı

Bu alanın 1.000 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Yeterli büyüklükte bir dans pistleri var. Oturma düzeninde yuvarlak masa kullanıyorlar. Dilerseniz aileler ve arkadaş grupları için dikdörtgen masa seçenekleri de bulunuyor.

Artemis Beach Club

Kapalı Alan

Burada 150 kişilik nişan, kına gecesi gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor. Ayrıca after parti yapacak çiftler de bu alanı kullanabiliyorlar. Eğer kır alanında düğün yapıyorsanız; herhangi bir yağmur yağma durumunda 30 dakika içerisinde düğününüz bu alana taşınabiliyor. Tabii organizasyon bu alana taşınabilecek kapasiteye sahipse bu işlem yapılabiliyor.

Kumsal

Kumsalda kilise düzeninde nikah töreni hizmeti veriliyor. Düğünden yarım saat önce davetlilerinizin eşliğinde burada nikah töreninizi düzenleyebiliyorsunuz.

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club Düğün Paketinde Neler Var?

Mekanın çiftlere sunduğu standart bir düğün paketi var. Paketin içeriği şu şekilde:

 • Orkestra,

 • Gelin damat masası,

 • Yürüyüş yolu,

 • Masa ve sandalye süslemeleri,

 • Fotoğraf ve video çekimi,

 • Meşrubat,

 • Çerez,

 • Gerçek düğün pastası.

Dilerseniz kendinize özel bir düğün paketi de oluşturabiliyorsunuz. Mesela; orkestrayı dışarıdan getirebiliyor, süslemeleri kendiniz yapabiliyorsunuz. Dışarıdan başka bir firmayla çalışmak isterseniz, çekineceğiniz hiçbir durum yok. Katı kuralları bir kenara koyduklarını ve gayet esnek bir yapıda olduklarını söyleyebiliriz.

Bu arada ekstra hizmet talep ederseniz, onları da kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Çiftlerin en çok istediği ekstra hizmetlerden biri keman ile davetlileri karşılama oluyor.

Artemis Beach Club

Mekanın Menü Seçenekleri

Mekanın tek tabakta ikram ve yemekli menü olmak üzere iki çeşit menü seçeneği var.

Tek tabakta ikramda; belirlenen ana yemek tabağı yanında garnitür ve kişiye özel salata ile ikram ediliyor.

Yemekli menü; 9 çeşit ordövr, ara sıcak ve sıcak tabağından oluşuyor.

Ayrıca mekanda kokteyl seçeneği de var. Kokteyl menü ise soft içecekler ve çerez ikramından oluşuyor. Zenginleştirilmiş kokteyl menüde; menünün yanı sıra kanepe, bardakta salatalık, havuç ve patates cipsi bulunuyor.

Dilerseniz bu hizmetlerin tamamını açık büfe şeklinde de verebiliyorlar.

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club Menü Fiyatları

Mekanın menü fiyatları kişi başı 15-65 TL arasında değişiyor.

Eğer alkollü menü isterseniz; limitli alkollü içecek seçenekleri de bulunuyor. Belirlenen menü fiyatının üzerine kişi başı 17 cl. rakı için 50 TL fark ödemeniz gerekiyor.

Hafta içi düğün fiyatı ile hafta sonu düğün fiyatı arasında %10’luk fark bulunuyor. Sezon içi düğün ile sezon dışı düğün fiyatı arasında ise %20’lik fark oluyor.

Artemis Beach Club’ın Menülerde Sunduğu Avantajlar:

 • Belirlenen menülerde çiftlere değişiklik yapma imkanı sunuyorlar. Dilediğiniz lezzetleri menünüze ekleyip, çıkarabiliyorsunuz.

 • Düğün öncesinde, uygun olduğunuz bir tarihte mekana gidiyorsunuz ve size menü tadımı yaptırıyorlar. Böylece davetlilerinize sunacağınız yemeklerin aynısını önceden tatmış oluyorsunuz.

 • Vejetaryen ve çocuk menüsü seçenekleri bulunuyor.

 • Beklenmeyen davetliler için davetli sayısının %10 ila %30’u kadar fazla servis açabiliyorlar. Bunun ücretlendirmesi de ekstradan gelen davetli sayısı ile yemek ücretinin çarpımı sonucu ortaya çıkıyor.

Artemis Beach Club

Tarzınıza En Uygun Süslemeyi Seçin!

Artemis Beach Club düğünler için standart, lüks ve delüks süsleme seçenekleri sunuyor.

Sütunlu, ferforje ve kandilli olmak üzere üç farklı yürüyüş yolları bulunuyor.

Süslemeleri seçilen pakete göre ferforje ve rustik süsleme olarak sınıflandırıyorlar. Sandalyeler ise istenilen renkte tül ile süslenebildiği gibi, tül yerine çiçek demeti de kullanılabiliyor.

Masaların üzeri seçilen pakete göre led ışıklı şamdan, led ışıklı çiçekli kafes, led ışıklı küçük sandıklar, kandiller veya çiçek demetleri ile süslenebiliyor.

Artemis Beach Club

En Güzel Düğün Fotoğrafları Artemis’te Çekiliyor!

Düğün organizasyonunu Artemis Beach Club’da yapan çiftler, albüm fotoğraflarını da burada çektirmeyi tercih ediyor. Deniz, kumsal ve yeşil alan üçlüsünün bulunduğu mekanda müthiş düğün fotoğrafları ortaya çıkıyor.

Özellikle gün batımı esnasında kumsalda çekilen fotoğraflar, çiftler tarafından oldukça beğeniliyor.

Fotoğraf çekimi için mekanın çevresinde de güzel alanlar bulunuyor.

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club’dan Düğün Planlama Hizmeti

Mekanın kendi bünyesinde bir wedding planner ekibi bulunuyor. Bu ekip; düğün mekanından dekorasyona, catering hizmetinden demo yemeğine ve fotoğraftan müziğe kadar her detayın önceden planlamasını yapıyor. Düğün günü ise bu plan birebir uygulanıyor.

Düğün esnasında, sizin hizmetinizde bir ekip bulunuyor. Bu ekip; her ihtiyacınızın karşılanması ve memnuniyetiniz için çalışıyor.

Düğün günü size özel bir oda tahsis ediliyor. Dilerseniz, makyözünüzü ve kuaförünüzü getirerek bu gelin-damat odasında hazırlanabiliyorsunuz.

Artemis Beach Club

Çiftler Mekan Hakkında Ne Diyor?

Artemis Beach Club’da düğününü yapan çiftler; tecrübelerini mekan sayfasına yorum olarak yazıyorlar. Bunlardan birkaç tanesini fikir vermesi açısından sizinle paylaşıyoruz:

Şirin & Serkan: "Bu mekanda düğünümüzü gerçekleştirdik. Manzarası ve konumundan dolayı zaten harika bir mekan olan Artemis'in çalışanları da her şeyde çok yardımcı oldular. Sayenizde çok güzel bir düğünümüz oldu. Teşekkürler Artemis ailesi!"

Bilgehan & Yavuz: "Düğün yeri muazzam. Deniz, kum ve yeşilliğin bir arada olduğu mekanda, dans ederken ciğerlerinize deniz havası çekmek isterseniz hiç düşünmeden tek adresiniz Artemis olsun. Düğün stresinizi de o gece toprağa basarak üzerinizden atıp deşarj olabilirsiniz. Bir de işletmecinin her türlü açıdan kolaylık sağladığını belirtmeden geçmeyelim."

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club’ın Ödeme Seçenekleri

Artemis Beach Club ile anlaştığınızda, sözleşme esnasında anlaşılan tutarın %30'unu ödemeniz yeterli oluyor. Kalan tutarı ise en geç düğün tarihinize 1 hafta kala ödeyebiliyorsunuz. Böylelikle maddi açıdan herhangi bir zorlanma durumu oluşmuyor.

Herhangi bir iptal veya ertelemede ise durumlar ise şöyle gelişiyor: Organizasyon tarihine iki ay kalaya kadar sözleşme iptal edilebiliyor. Ancak kaparo iade edilmiyor. Eğer organizasyon tarihine iki aydan az bir süre kalmış ise çift, sözleşme tutarının tamamını ödemekle yükümlü oluyor.

Ayrıca karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak düğün tarihi farklı bir tarihe alınabiliyor.

Artemis Beach Club

Artemis Beach Club İletişim Bilgileri

Adres: Karaova Mah. Artemis Küme Evi No:113 Sahil Siteleri Kuşadası / Aydın

Telefon: 0256 234 04 27

Nasıl Gidilir: Kuşadası’ndan gelirken 5M Migros AVM yol ayrımından veya Akkuş Ekmek Fırını’ndan sağa dönüp mekan tabelalarını izleyerek ulaşabilirsiniz. Söke yönünden gelen davetliler ise Davutlar yol kavşağından sola döndükten sonra Prim Gıda (Coca-Cola) fabrikasından sağa dönüşteki ara yolu takip edebilirler. Bir diğer seçenek olarak da Nazilli Sitesi ışıklarından sağa dönerek hiçbir yere sapmadan 2 km. devam ederek de Artemis Beach Club’a ulaşabilirsiniz.

Otopark: Otopark olarak mekanın girişindeki, yan tarafındaki ve arkasındaki alanı yol boyunca park yeri olarak kullanabiliyorsunuz. Ücretsizdir.

Artemis Beach Club

İstediğiniz düğün tarihini alabilmek için mekanla erkenden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle yaz düğünleri için erken rezervasyon çok önemli.

Artemis Beach Club’ın hizmetlerini beğendiyseniz, şimdiden ücretsiz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!

Yorum yap