İstanbul’un Gizli Cenneti Saklı Deniz’de Evlenmek Gibisi Yok

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:15 dakika

28.07.2020

O senelerdir hayal ettiğiniz kır düğününü yapabileceğiniz müthiş bir mekan önerimiz olacak! Beylikdüzü düğün mekanlarından Saklı Deniz, avantajlı fiyatları ve ilgi gören hizmetleriyle yeni evlenecek çiftleri bekliyor! Detaylar yazıda.

Saklı Deniz

İstanbul Avrupa Yakası’nın keyifli ilçelerinden birinde yer alıyor Saklı Deniz! Beylikdüzü sahilinde konumlanmış ve davetlilerine müthiş bir deniz manzarası sunuyor. Denizin yanı sıra dört bir tarafının ağaçlarla çevrili olması da kır düğünü için müthiş bir ambiyans oluşturuyor.

15 yıldır çiftlere hizmet veren Saklı Deniz’i inceledik. Nasıl hizmetler sunuyorlar? Nasıl avantajları var? Hepsini yazdık!

Saklı Deniz

Saklı Deniz’in Öne Çıkan Özellikleri

 • Konum,

 • Güler yüzlü ekip,

 • Farklı düğün alanı alternatifleri,

 • Düğünden önce menü tadımı,

 • Düğün bitiminde ödeme,

 • Gelin ve damat için hazırlık odası.

Saklı Deniz

İster Terasta İsterseniz de Kır Alanında Düğün Yapın!

Saklı Deniz’in teras ve kır bahçesi olmak üzere iki farklı organizasyon alanı bulunuyor. Ayrıca küçük bir de kapalı salonları mevcut. Açık alanlarında 1.500 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Düğün alanlarının dans pistleri yeterli büyüklükte. Kolonlarla bölünmemesi de büyük avantaj.

Saklı Deniz’de aynı gün içerisinde iki farklı düğün yapılabiliyor. Mekanın girişindeki yetkililer yönlendirmeyi o kadar iyi şekilde yapıyor ki davetlileriniz sizden başka birinin daha düğününün olduğunu anlamıyor bile.

Saklı Deniz

Saklı Deniz’de Yağmura Karşı Yedek Alan

Saklı Deniz’de çoğunlukla yaz ve bahar aylarında düğün organizasyonları düzenleniyor. Özellikle bahar döneminde yapılan düğünlerde, “Yağmur yağar mı” tedirginliği yaşanabiliyor. Mekan yetkilileri, bu korkunun önüne geçmek için yedekte kapalı alanlarını tutuyorlar. Herhangi bir kötü hava koşulu durumunda organizasyon kısa süre içerisinde kapalı alana taşınıyor.

Yedek kapalı alan sayesinde, eğlencenize ara vermeden ve motivasyonunuz düşmeden devam edebiliyorsunuz.

Saklı Deniz

Saklı Deniz’deki Düğün Menüleri Çok Seviliyor!

Mekanın çiftlere özel sunduğu düğün paketleri bulunuyor. Bu paketlere 4 farklı menüden dilediğiniz biri dahil ediliyor. Kokteyl, yemekli ve açık büfe seçenekleri arasında seçim yapma imkanınız bulunuyor.

İlla mekanın sunduğu menüyü seçmek zorunda da değilsiniz. Menünün içerisinde sevmediğiniz lezzetler varsa değişiklik yapma hakkına sahipsiniz.

Davetlilerinize sunacağınız yemekleri önceden deneyebilmeniz için uygun bir vaktinizde mekana gidip menü tadımı yapabiliyorsunuz.

Saklı Deniz’de farklı damak tatlarına da hitap ediliyor. Mesela davetlilerinizin arasında vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuklar varsa onlara özel menüler oluşturmalarını talep edebiliyorsunuz.

Saklı Deniz

Saklı Deniz Düğün Süslemelerinde Alternatifler

Mekanla görüşmeye gittiğinizde, size süsleme için birbirinden farklı renk alternatifleri sunuyorlar. Düğün günü de seçtiğiniz renge ait konsept uygulanıyor: Ledler, şamdanlar, suplalar, sandalye bağlamaları ve çok daha fazlası!

Düğün alanlarında yuvarlak masalar kullanıyorlar. Bu masa türü de kır düğünü için en iyi seçeneklerin başında geliyor!

Saklı Deniz’deki organizasyonlar, mekan yetkilileri tarafından yürütülüyor. Ancak siz dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşmanıza da müsaade ediliyor.

Saklı Deniz

Saklı Deniz Hakkında Diğer Detaylar

 • Mekanda çok sayıda ünlü sima organizasyon yapmış. Ayrıca burada çekilen dizi ve filmler de olmuş.

 • Çiftler; yeşil ve mavinin birleştiği böylesine güzel bir mekanda düğün yapmışken, fotoğraflarını da aynı alanda çektirmek isteyebiliyor. Siz de dilerseniz Saklı Deniz’de dış çekim yaptırabilirsiniz.

 • Seremoni esnasında maket pasta kestiriyorlar.

 • Mekanın davetlileri karşılamak için hostes hizmeti bulunuyor.

 • Saklı Deniz’de çiftlere wedding planner hizmeti veriliyor. Çiftle anlaştıkları andan düğün bitimine kadar tüm taleplerini yerine getiriyor ve yönlendiriyorlar.

 • Mekandaki düğün organizasyonları gece 01:00’e kadar devam edebiliyor.

 • Gelin adayı, çifte tahsis edilen hazırlık odasına makyözünü ve kuaförünü getirebiliyor. Böylelikle zaman kazanmış oluyor.

 • Düğün günü, gelin ve damadın ailelerine de hazırlanmaları için oda tahsis edebiliyorlar.

Saklı Deniz

Saklı Deniz Düğün Fiyatları

Saklı Deniz’in kişi başı menü fiyatları 50-100 TL arasında değişiyor. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında ana yemek seçimi geliyor. Ana yemek olarak beyaz et seçerseniz, uygun fiyatlara anlaşabiliyorsunuz. Ancak kırmızı ette, fiyatlar bir tık yükseliyor.

Hafta içi-hafta sonu, yaz-kış ve gündüz-akşam düğünlerinin arasında %30’a varan fiyat farkları oluyor. Yani hafta içi düğün yapmanın bütçe açısından daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Ödeme Şekli: Çiftler, mekanla sözleşme imzalarken sadece %20 kaparo ödüyor. Geri kalan ödemeyi de düğün bitiminde, gece sonunda yapmaları yeterli oluyor.

İndirim Fırsatı: Saklı Deniz’de 1 Kasım – 31 Mart tarihleri arasında %50’ye varan indirimli fiyatlar geçerli.

Saklı Deniz

Çiftler Saklı Deniz Hakkında Ne Diyor?

Saklı Deniz’in sayfasına, mekanda düğün yapan çiftler tarafından onlarca yorum gelmiş. Zamanınız olduğunda hepsini inceleyebilirsiniz. Ancak biz burada birkaç tanesini fikir vermesi amacıyla paylaşmak istiyoruz.

Yasemin & Erdi: Bize beklediğimizin de ötesinde bir organizasyon hazırladıkları için Necati Bey ve Zeliha Hanım'a çok teşekkür ederiz. Yemekler, mekanın atmosferinden, çalışanların ilgi alakasından biz ve misafirlerimiz çok memnun kaldık. Çalıştığınız fotoğrafçıların aynı işi elli bin kere yapmalarına rağmen ilk kez yapıyormuş gibi hevesle, güler yüzle çekimi gerçekleştirmeleri çok hoşumuza gitti. Zeliha Hanım'ın ne yapacağımızı bilemediğimiz her anda yanımızda olması düğünü çok kolay atlatmamıza neden oldu. Her şey için teşekkürler. "

Gamze & Oral: "Gündüz düğünü ile burada evlendik. Şansımıza hava inanılmaz güzeldi. Mekana girdiğimiz andan itibaren fotoğrafçıların enerjisi, mekan sahipleri Necati Bey ve Zeliha Hanım'ın ilgisi o kadar iyiydi ki! Süslemeler, yemekler, müzikler ve tabii ki DJ bizi çok mutlu etti. Düğünümüzün üzerinden 1,5 ay geçti. Hala herkes ne kadar güzel bir düğün olduğundan bahsediyor. Tüm emekçi personel de dahil herkese çok teşekkür ederiz."

Saklı Deniz

Saklı Deniz Beylikdüzü İletişim Bilgileri

Saklı Deniz Adres: Kavaklı Sahil Mh. Marmara Cd. Günal Villaları Yanı No:160/A Kavaklı Beylikdüzü / İstanbul

Saklı Deniz’e Ulaşım: E-5 Karayolu’ndan 8 dakikada mekana ulaşabiliyorsunuz.

Otopark: Ücretsiz otoparkları bulunuyor. Vale hizmeti de var.

Saklı Deniz

Saklı Deniz’in hizmetleri ve diğer detayları hoşunuza gitti mi? Biz Avrupa Yakası’ndaki çiftlerin mutlaka bu mekanla görüşmesini öneriyoruz. Siz en iyisi şimdiden fiyat teklifi alın, sonra aklınız kalmasın!

Yorum yap