Kır Düğünü İstanbul

Sarıkonaklar Garden Village

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Sarıkonaklar Garden Village Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Sarıkonaklar Garden Village Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sarıkonaklar Garden Village Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Dere kenarında Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Sarıkonaklar Garden Village Sıkça Sorulan Sorular

Sarıkonaklar Garden Village düğün fiyatları ne kadar?

Sarıkonaklar Garden Village düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Sarıkonaklar Garden Village düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sarıkonaklar Garden Village kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sarıkonaklar Garden Village 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sarıkonaklar Garden Village düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sarıkonaklar Garden Village düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Sarıkonaklar Garden Village düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sarıkonaklar Garden Village düğün dışında parti, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sarıkonaklar Garden Village Hakkında

Sarı Konaklar Garden Village olarak hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyor, sevdiklerinizle beraber unutulmaz düğün organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye 2018 yılında başladık. Hem konaklama hizmeti veriyor hem de bahçemizde unutulmaz düğün törenleri gerçekleştiriyoruz.


Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günde sizlerin yanında olmak, mutluluğunuza katkıda bulunmak istiyoruz. En büyük gayemiz evlilik törenleri için bizi tercih eden çiftlerin mekanımızdan mutlu ayrılması!


Yemyeşil bir vadi üzerinde konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimizle beraber mutlu gününüz için kapılarımızı açıyoruz. Bahçemizden geçen nehirle güzelleştiriyor manzaramız.


400 davetlilerinizle beraber bu özel gününüzde hizmet veriyor, ormanın ve doğanın eşsiz manzarasını ekliyoruz organizasyonlarınıza. Mekanımızın girişinden başlayarak süslemelere yer veriyor, renkli tüllerle mekanımızı renklendiriyoruz. Mekanımızda sizlere özel bir gelin yolu oluşturuyor, şıklığı ile göz doldurmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz aksesuarlara ve süslemelere yer verebildiğimiz kır bahçemizde sizlerde organizasyon sorumlusu ile anlaşarak dışarıdan yardım alabilirsiniz.


Dilerseniz fotoğraf ve video hizmeti alabilmek için fotoğraf sanatçısıyla anlaşabilir, müzisyen veya orkestralarla gecenizi güzelleştirmek için sözleşebilirsiniz. Tabii ki talepleriniz doğrultusunda bizde fotoğraf ve video hizmeti sağlayabiliyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Sizlere daha önce çalıştığımız müzisyenleri gösterebilir, size en uygun olan sanatçımızla anlaşabilirsiniz.


Biz İstanbul Şile kır düğünü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Aşkınızı ölümsüzleştirirken tek dilediğimiz; sonsuza kadar mutlu olmak için çıktığınız bu yolda ilk adımını bizimle beraber atmanız!


Sadece düğün organizasyonlarınızda yanınızda değiliz. Nişan törenleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz. Şirket işi organizasyonlar içinde dilerseniz bahçemizde dilerseniz de 50 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz nehir kenarında hizmet verebiliyoruz.


Doğanın bizlere sunduğu eşsiz güzellikleri mekanımızda organizasyonlarınız ile birleştiriyor, doğayı arka planınız haline getiriyoruz.


Siz de gecenizi Sarı Konaklar Garden Village Şile ile gerçekleştirmek istiyorsanız; ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sari Konaklar Piknik Sokak No: 10 Kabakoz

 • Haritadaki Konumu

  Sarıkonaklar Garden Village Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.