Saklıbahçe Kavacık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saklıbahçe Kavacık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Saklıbahçe Kavacık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Saklıbahçe Kavacık Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Saklıbahçe Kavacık Sıkça Sorulan Sorular

Saklıbahçe Kavacık düğün fiyatları ne kadar?

Saklıbahçe Kavacık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Saklıbahçe Kavacık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Saklıbahçe Kavacık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklıbahçe Kavacık 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saklıbahçe Kavacık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklıbahçe Kavacık düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Saklıbahçe Kavacık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklıbahçe Kavacık düğün dışında açılışlar, piknik, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, kına, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Saklıbahçe Kavacık Hakkında

İstanbul’un içerisinde doğa ile de iç içe olan bir alanda düğününüzü organize etmek, masalsı bir manzarayla birlikte düzenlemek istemez miydiniz?
Şayet cevabınız ‘’Evet.’’ ise sizi Saklıbahçe Cafe & Restaurant Kavacık’ta ağırlamak isteriz.

Mekânımız yemyeşil bir alan üzerine kurulu. Şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir alan… Hem de Marmara denizi manzaralı olan mekânımızda yeşilin ve mavinin bin bir tonunu bir arada görmeniz mümkün oluyor.

İstanbul halkının şehrin içerisinde fakat huzurlu olabilecek mekân arayışına cevap verebilecek harikulade bir adresiz. Bu sebeple yoğun olarak da tercih ediliyoruz. Misafirlerimiz günlük hayatın stresinde uzaklaşmak istediklerinde gelebildikleri gibi özel davetleri için de mekânımızı tercih edebiliyorlar. Düğün, nişan, söz ya da kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Bunun yanında nikâh sonrası yemekleri için de faaliyetimize başladık.

Düğünler yemek hizmeti sunabiliyoruz. Bunun için başarılı bir mutfak ekibimiz bulunuyor. Lezzetli yemekler hazırlayan mutfak ekibimiz davetiniz için harika menüler ortaya çıkartıyor. Hatta bunu belirleyin onlar değil; düğün sahipleri oluyor. Geniş menümüzden istediklerini seçiyorlar ve nikah günü hepsi hazır oluyor! Taze ve sıcak bir şekilde hazırlıyor; tabaklarımızı servis ederken görseline de önem gösteriyoruz. Midenizin ve gözünüzün mutlu olmasını önemsiyoruz…

Organizasyon öncesi belirlemiş olduğunuz masalar da daha siz gelmeden hazır bulunuyor. Yemekler de ona keza hazırken; dilediğiniz takdirde mekânımızda süslemeler de yapabiliyoruz.

Bu tip süslemeler için dışardan organizasyon firmasıyla anlaşabildiğimiz gibi siz de dışardan organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Arka planda tüm koordinasyon ve hazırlık aşaması ise bizim yönetimimizde oluyor. İçinize sinen bir organizasyon için koordineli olarak çalışıyor, mutluluğunuz için elimizden geleni yapıyoruz.

Peki, biz nerede miyiz?

Cumhuriyet caddesi üzerinde Rüzgarlı Mahallesi Saklıbahçe Kavacık Beykoz/İstanbul adresimizde hizmet veriyoruz. Düğününüz için neler yapabileceğimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Adaklı Sokak No:7, 34805 Beykoz/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saklıbahçe Kavacık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.