Kır Düğünü İstanbul

Saklı Nehir Şile

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Saklı Nehir Şile Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Saklı Nehir Şile Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Saklı Nehir Şile Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı

Saklı Nehir Şile Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Nehir Şile düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Nehir Şile düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Saklı Nehir Şile düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Saklı Nehir Şile kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklı Nehir Şile 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saklı Nehir Şile düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklı Nehir Şile düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Saklı Nehir Şile düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Nehir Şile düğün dışında açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, piknik, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Saklı Nehir Şile Hakkında

Hayatınızın en güzel günleri için en güzel mekânı seçin.

Adımız kadar dizaynımızdan da çok söz ettiriyoruz. Saklı Nehir tesisimiz 2001 yılından beri faaliyet gösteriyor. İstanbul Şile’de buluyoruz. Bize ulaşmak isteyen misafirlerimiz; Saklı Nehir piknik alanına merkezi noktalardan toplu ulaşım araçları veya kendi araçları ile ulaşım sağlayabilirler. O tarihten bu yana mekânımız sevdiklerinizle beraber kutlama alanı olarak kullanılıyor.
1000 kişilik kapasitesi ile doğanın ve yeşilliğin tadını çıkarabilecek davetlileriniz. Misafir memnuniyetini ilke edindik. Bu yüzden düğün gününüz için kocaman bir ekip çalışıyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımızın düğününüzde hizmet vermek amacıyla farklı görevlere sahip.

Yemekli düğünlerinizde de yanınızdayız. Bize söylemeniz yeterli nasıl bir menü istediğinizi. Beraber planlayabiliriz. Çocuklar için çocuk menüleri, diyabet hastalığına sahip misafirleriniz için de diyabet menüleri hazırlayabiliriz. Dünya ve Türk mutfağından birçok lezzet, menümüzün içinde yer alıyor. Kokteylli olarak da hizmet verebildiğimiz düğün mekanımızda, piknik alanları ve tanıtım toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Siz değerli misafirlerimizin en özel günlerine ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Piknikler için bile hizmet verebiliyoruz. Siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız. Biz müşterilerimizi rahat ettirmek için çok çalışıyoruz. Teknolojik yeniliklerle kendimizi geliştiriyoruz. Düğün ve organizasyonlarınız esnasında teknolojik yararlanarak kaliteli ses ve ışık ekipmanları kullanıyoruz. Ses ekipmanlarımız her yere eşit şekilde müziğin yayılmasını ve davetlilerinizin güzel bir gece geçirmesini sağlıyor. Tesisimiz Saklı Nehir Şile çok geniş ve gerekli alt yapıya sahip. Orkestramız ve müzisyenlerimiz geniş repertuarı ile hayal etiğiniz müzikleri çalacak, eğlenceniz bir üst seviyeye taşıyacaksınız.

Birlikte gecenizi planlayalım. Bütün detayları organizasyon sorumlumuz ile konuşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz düğün bir tık uzağınızda. Formu eksiksiz olarak doldurun ve hayal ettiğiniz geceyi tasarlamaya başlayalım. Beraber unutulmaz bir düğün organizasyonuna!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çavuş Mh. İmrendere Cd. No:32

 • Haritadaki Konumu

  Saklı Nehir Şile Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.