Kır Düğünü İstanbul

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Nehir kenarında yer alıyor.
  • Orman içinde düğüne uygun.
  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzara Orman manzaralı Doğa manzaralı

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon Hakkında

Safran Garden Balo Davet & Organizasyon düğününü gepgeniş bir kır bahçesinde yapmak isteyen çiftler için kapılarını açıyor. Anadolu Yakası’nda, Pendik’te konumlanan mekanımız kır düğünleri için ideal ortama sahip. Kır bahçemiz sunduğu panoramik orman ve bahçe manzarasıyla da çiftlerin dikkatini üzerine çekiyor. Safran Garden Balo’da isteğe göre yemekli veya kokteyl konseptli düğünlere imza atabiliyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda hem açık hem de kapalı davet alanları bulunuyor:
●Açık davet alanımız 1.000 ila 2.000 kişilik kır düğünleri için hizmet veriyor. Doğa manzarasıyla öne çıkan kır bahçemiz ağaçlarla iç içe bir konumda yer alıyor. Davet alanımızda dans pistinin genişliğini davetli sayınıza göre ayarlayabiliyoruz.
●Kapalı davet alanımızda 300 ila 400 kişi misafir edebilirsiniz.
●Davet alanlarımız after party’ler için de tercih edilebilir.

Dekorasyon

Yeşillikler içindeki Safran Garden Balo Davet İstanbul’un dekorasyonunda sade ve şık unsurlar ön plana çıkıyor. Misafirlerinizi 6 ila 8 kişilik yuvarlak banket masalarıyla ağırlıyoruz. Masalarımızı düğün gününe yakışan beyaz örtülerle kaplıyor ve çiçeklerle süslüyoruz. Beyaz napolyon sandalyelerimizse masalara eşlik ediyor. Mekanımızda gelin yolunu beyaz tüller, sarı peri ışıkları ve balonlarla hazırlıyoruz. Bahçemizi boydan boya saran renkli ışıklandırmalarımız da mekanımızı güzelleştiriyor.

Hizmetler

Safran Garden’da çiftlerimizi yemek servisiyle karşılıyor, birbirinden farklı ve zengin menüler hazırlıyoruz. Çiftlerimiz arzu ederlerse menülerde değişiklik yapabiliyorlar. Bununla beraber düğün sahipleri yemek servisi hizmetini diledikleri bir catering firması aracılığıyla da alabilirler. Mekanımızda kendi organizasyon sorumlumuzla hizmet veriyoruz. Buna ek olarak isteyen çiftler organizasyon hizmetini dışarıdan getirebilir ve mekan dekorasyonunu özelleştirebilirler.

Düğün paketimizde ışık ve ses sistemleri de yer alıyor. Ayrıca renkli bir düğün için çiftlerimize sahne hizmetiyle yardımcı oluyoruz. Arzu ederseniz profesyonel fotoğraf hizmetini dışarıdan alabilir, düğününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz. Safran Garden Balo Davet’te 500 ila 750 araç kapasiteli oldukça geniş bir otopark alanı ve vale hizmeti konuklarınızı bekliyor. Çiftlere de hazırlık odası imkanı sunuyoruz.

Safran Garden Pendik’te oldukça geniş bir davet kapasitesiyle hizmet vererek size ve sevdiklerinize geç saatlere kadar gönlünüzce eğlenme fırsatı sunuyor. Mekanımız yeşil manzarası, büyük otopark alanı ve ağaçların altındaki ferah ortamıyla mükemmel bir kır düğünü bahçesi haline geliyor. Safran Garden Balo Davet fiyat bilgisi için yan taraftaki ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilir veya sayfada görebileceğiniz telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.