Poi Wedding Sophia

E-posta Gönder

 • Çekmeköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

En Popüler Yorum

Duygu & Meti̇n

Düğün Tarihi: 18.06.2022


Ablamın kır düğünü için Park Of İstanbul Poi Wedding ile anlaştık… Mekan o kadar geniş ve ferah ki doyasıya eğlenme şansını yakaladık… Yemekler, müzik her şey harikaydı… Ekip uyum içerisinde çalışıyordu… Acaba ile başlayan maceramız iyi ki ile son buldu…

Bütün Yorumlar (1)

Kapasite Bilgileri

Poi Wedding Sophia
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 2000
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 2000

Poi Wedding Sophia Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Poi Wedding Sophia Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Poi Wedding Sophia Sık Sorulan Sorular

Poi Wedding Sophia düğün fiyatları ne kadar?

Poi Wedding Sophia düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Poi Wedding Sophia düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Poi Wedding Sophia kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poi Wedding Sophia 300 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli hizmet, 300 kişiden 2000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Poi Wedding Sophia düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Poi Wedding Sophia düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Poi Wedding Sophia düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poi Wedding Sophia düğün dışında sünnet düğünü, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Poi Wedding Sophia Hakkında

Poi Wedding Sophia Çekmeköy olarak İstanbul’da ferah ve doğayla iç içe bir alanda kır düğününüzü planlamanıza yardımcı oluyoruz. Tarihi meşe ağaçları ve çam ormanının içerisinde yer alan çok sayıda bahçe ve alan sayesinde hem eğlenebileceğiniz hem de ruhunuzun dinleneceği bir düğün imkanı sunuyoruz. Siz de masalsı bir kır düğünü hayali kuruyorsanız, doğru adrestesiniz!

Davet Alanları

Poi Wedding Sophia, Çekmeköy kır düğünü mekanları arasında geniş bir araziye ve birçok yeşil alana sahip. Hayatlarının en anlamlı gününde çiftimize yemek ve kokteyl dahil planladıkları davetlerinde açık ve kapalı alanda 2.000 kişiye kadar kapasite imkanı sunuyoruz. Mekanımızda bulunan açılır kapanır yüksek tavanımız sayesinde her türlü hava koşuluna uygun bir şekilde dört mevsim hizmete hazırız.

Kolonsuz salonumuzda ferah bir alan sağlarken çardaklarımız da misafirlerinize kucak açıyor. Eğlenceniz bitmesin isterseniz mekanımızda özel after party alanımız sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Geniş dans pistimizde bütün misafirleriniz sizinle birlikte dans edebilir ve harika anılar yaratabilirsiniz. Hayal ettiğiniz kır düğününe yakışır bir şekilde ahşap zeminiyle doğal bir dokunuş sağlayan şık bir kır düğününe giriş yapabilirsiniz.

Dekorasyon

Beyaz renkli bir dekorasyonla zarif bir düğün atmosferi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Siyah modern tasarımlı nikah masamızı beyaz deri gelin ve damat sandalyelerimizle tamamlıyoruz. Gelin tagımız pembe tül ve çiçeklerle dekore edilirken, misafir sandalyelerimiz tiffany model tercih edilip pembe organze tül ve minik buketlerle zarif bir şekilde süsleniyor. Renkli ışıklarla süslenmiş verandamız sayesinde mekana eğlenceli bir giriş yapan misafirlerinize harika bir ortam yaratıyoruz.

Hizmetler

Yemekli davetlerinizde menü tadımı sayesinde aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor ve dilediğiniz değişikliği deneyimli kadromuzla planlayabiliyorsunuz. Deneyimli personellerimiz mükemmel bir yemek ve kokteyl servisi gerçekleştiriyor. Gelişmiş sahne hizmetleri ve son teknoloji ses sistemleri sayesinde eğlencenizin kesintisiz ve mükemmel olmasını sağlıyoruz. Planlamanızı organizasyon sorumlumuzla yapabilir veya kendi seçtiğiniz organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz.

İstanbul’da zarif bir kır düğününde “evet” demek istiyorsanız beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı, doğanın renklerine uygun zarif tüller ve dekorasyon ögeleriyle donatılan mekanımızda muhteşem bir davet yapmaya bekliyoruz. Işıklar altındaki renkli bahçemiz doğanın huzuru vaat ediyor. Poi Wedding Sophia Çekmeköy kır düğünü fiyatlarıyla ilgili bilgili almak için ücretsiz formumuzu doldurabilir ya da “iletişim” kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

 • Yönetici

İletişim

 • Adres:

  Çatalmeşe Mahallesi Mesire Alanı, 30 Ağustos Cd. No:3, 34467 Çekmeköy/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  .

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Poi Wedding Sophia Yol Haritası

Poi Wedding Sophia Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Duygu & Meti̇n

Düğün Tarihi: 18.06.2022


Ablamın kır düğünü için Park Of İstanbul Poi Wedding ile anlaştık… Mekan o kadar geniş ve ferah ki doyasıya eğlenme şansını yakaladık… Yemekler, müzik her şey harikaydı… Ekip uyum içerisinde çalışıyordu… Acaba ile başlayan maceramız iyi ki ile son buldu…

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.