Park of Adana Davet

E-posta Gönder

  • Maltepe, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Park of Adana Davet
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Park of Adana Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Park of Adana Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Ada manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Park of Adana Davet Sıkça Sorulan Sorular

Park of Adana Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Park of Adana Davet 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Park of Adana Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Park of Adana Davet düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Park of Adana Davet Hakkında

Düğün gününüz için açık alanda bir organizasyon planlıyorsanız size İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanları içinde yer alan Park of Adana’yı önerebiliriz. Park of Adana olarak kurulduğumuz 2013 yılından beri düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Büyüleyici ada ve deniz manzaramızla yeşillikler arasında hizmet veriyoruz. Mekanımız geniş davetli kapasitesiyle de tüm misafirlerinizi ağırlayabiliyor.

Davet Alanları

Tesisimizde kır düğünleri için kullandığımız açık davet alanının yanı sıra kapalı alanımız da bulunuyor. Oldukça büyük ve ferah olan açık alanımıza 750 ila 1000 kişi davet edebilirsiniz. Hem merkezi, hem de orman içindeki konumu sayesinde kır bahçemizde şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe bir düğün yapma fırsatı elde edeceksiniz. Kapalı davet alanımızdaysa 500 ila 750 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz.

Dekorasyon

Çim zeminle kaplı yeşil bahçemiz modern görünümü ve bohem atmosferiyle çiftleri bekliyor. Açık davet alanımızda basamak şeklinde yükseltilmiş iki adet balkonumuz da bulunuyor. Bahçenin doğal ambiyansına uyan taş malzemeyle inşa edilen balkonlarımızda çardaklar ve misafirlerinizi ağırlamak için masalar yer alıyor. Kır bahçemizin etrafı ağaçlarla çevrili olmakla beraber yapay şelalemiz de bahçemizi süslüyor.

Çiftimiz talep ederse giriş kapısını çiçeklerle dekore edebiliyoruz. Kapının tam karşısında taş patikayla ulaşılabilen sahnemiz bulunuyor. Mekanımızda arzu ederseniz yemekli düzen düğünler, isterseniz de kilise düzen nikah törenleri düzenleyebiliyoruz. Yemekli düğünler için yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri için çiftimize farklı renk seçenekleriyle yardımcı oluyor ve süslemeleri tamamlıyoruz.

Hizmetler

Maltepe kır düğünü mekanlarından Park of Adana’da organizasyon sorumlumuzla beraber çalışıyoruz. İsteyen çiftler için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşma alternatifini de sunuyoruz. Keyifli bir düğün için DJ ve canlı müzik hizmetlerimiz bulunuyor. Yemekli bir düğün tercih ederseniz kırmızı ve beyaz etli menülerle kokteyl menümüzden ikram edebiliyoruz. Çifte menü tadımı yapma fırsatı da sunuyoruz. Tesisimizde gelin odası da yer alıyor.

Park of Adana’da erken rezervasyon avantajıyla düğününüzü planlayabilirsiniz. Şehrin göbeğinde, ormanla iç içe bir mekanda deniz ve Adalar manzarasıyla beraber düğününüzü gerçekleştirmek için sizi Anadolu Yakası’nın elit mekanlarından Park of Adana’ya bekliyoruz. İstanbul kır düğünü mekanları arasında kapılarını açan bahçemiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfadaki telefon numarasından da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Park Of Adana
    Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Başıbüyük Mah. Başıbüyük Yolu Cad. No:54 E Maltepe/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.