Mavi Restaurant Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mavi Restaurant Otel
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Mavi Restaurant Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Mavi Restaurant Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Orman içinde Şehir dışında Teras
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mavi Restaurant Otel Sık Sorulan Sorular

Mavi Restaurant Otel düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Restaurant Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Mavi Restaurant Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Mavi Restaurant Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Restaurant Otel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mavi Restaurant Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mavi Restaurant Otel düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Mavi Restaurant Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Restaurant Otel düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, piknik, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mavi Restaurant Otel Hakkında

Motorlu taşıtların yasak olduğu, mavinin her tonuna ve bol oksijene sahip olan, ilk yapının M.Ö 6. yüzyıla ait olduğu bu şahane adada düğününüzü yapmak istemez miydiniz?

Büyükada Bizans döneminde sürgün yeri olarak kullanılıyordu. Daha sonra Osmanlı Devleti’nin adaları almasıyla özgürleşti. Günümüzde hala birçok eski kilise ve manastıra ait kalıntılar var. Tarihi ve doğal güzellikleri sebebiyle çok sayıda yabancı ve yerli turist ağırlayan bir yer. Böyle bir yerde manzaranın en eşsiz olduğu noktada kurulan otelimiz, Büyükada Mavi Kulüp Otel ise tarihi bir geçmişe sahiptir. 170-180 yıllık bir geçmişi olan Bedri Paşa Köşkü olarak da geçen otelimiz 2001 yılından bu yana ahşap bir bina olarak hizmet veriyor. Her katın tavanlarının yüksek olduğu ve odaların geniş bir alana açıldığı tarihi bir köşktür.

Her yıl, Nisan ve Ekim ayları arasında hizmet veriyoruz. Yeşilin ve mavinin tadının sonuna kadar çıkarıldığı, lezzetli yemekleriyle bir restoranının olduğu, çocuk oyun parkı, voleybol sahası, konaklama imkânı gibi birçok özelliğe sahip olan bir işletme. 13 odadan oluşan butik otelimiz 40 kişilik bir konaklama kapasitesine sahiptir. Çift, iç ve beş kişilik her biri manzaralı olan odalarımızda düğün günü gecenizi geçirebilirsiniz. Sabah muhteşem bir manzaraya uyanıp özel ev yapımı reçeller, özel seçilmiş peynir, zeytin gibi zengin bir kahvaltı yapabilirsiniz.

24.000 metrekarelik bir alana sahip olan otelimiz, özel günlerinizi kucaklamak için hazır! Hem tarihi geçmişi hem harika konumu hem de memnuniyet odaklı bir ekiple birlikte hayalinizdeki Büyükada kır düğününüzü burada gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu taşıtların yasak olduğu Büyükada’da temiz hava eşliğinde düğününüz tarihin dokusuyla birleşince konuklarınız günlerce o günü anacak.

Mekânımız da herhangi bir kısıtlama yok. Evcil hayvan gibi minik dostlarımızı da severek ağırlıyoruz. Özel günlerinizi daha da özelleştirmek için tercih edebileceğiniz bir hizmet anlayışı ve potansiyele sahibiz.

Derin bir nefes alın. Üzerinizde o güne özel bir gelinlikle yavaşça mekâna giriş yapın. Sıcak ışıklarla süslendirilmiş, istediğiniz konseptin yaratıldığı bu yer de tam karşınızda muhteşem bir manzara. Bir düşünün! Her şey muhteşem olmaz mıydı? Yandaki formu doldurup bu güzelliklerin için de kaybolabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Nizam Mah. Büyüktur Yolu No:24 Adalar

 • Nasıl gelinir?

  Vapur ile Büyükadaya geldikten sonra Büyüktur yolu üzerinde.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mavi Restaurant Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.