Kır Düğünü İstanbul

Manolya Vip

 • Kapasite
  200 - 400 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Manolya Vip Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Manolya Vip Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 400

Manolya Vip Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Manolya Vip Sıkça Sorulan Sorular

Manolya Vip düğün fiyatları ne kadar?

Manolya Vip düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Manolya Vip düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Manolya Vip kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Manolya Vip 200 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Manolya Vip düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Manolya Vip düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Manolya Vip düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manolya Vip düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, baby shower, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Manolya Vip Hakkında

Düğününüzü kır konseptiyle gerçekleştirmeyi planlıyorsanız Manolya Vip ekibi olarak sizi davet alanımızda ağırlayabiliriz. Kartal kır düğünü mekanları içinde hizmet vermeye devam eden Manolya Vip Aydos Ormanı’nda, etrafı ağaçlarla ve doğal güzelliklerle çevrili bir noktada sizi bekliyor. Temiz hava ve doğa manzarasının buluştuğu mekanımızda arzu ederseniz yemekli, dilerseniz de kokteyl konseptli bir davet düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

İstanbul kır düğünü mekanlarından Manolya Vip’te 1 adet açık davet alanı yer alıyor. Aile ve arkadaşlarınızı şehirden izole, huzurlu ve dinlendirici bir mekanda ağırlamak isterseniz doğru yerdesiniz. Davet alanımıza 300 ila 400 kişi davet edebilirsiniz. Hem çim, hem de sert zemine sahip olan davet alanımızda açılır kapanır tavan da bulunuyor.

Dekorasyon

Sade dekorların kullanıldığı davet alanımız bohem bir atmosfere sahip. Bahçemizin girişinde sizi ahşap, çiçeklerle süslü rustik kapımızla karşılıyoruz. Girişte kullandığımız şık parke döşemeler bahçe boyunca devam ederken masalar için ayırdığımız özel alanların zemininde taş tercih ediyoruz. Bazı noktalarda çim zemin de bulunuyor. Bahçemizi boydan boya gezen, ipe dizili ışıklandırmalarımız davet alanımızın romantik bir görünüme bürünmesine yardımcı oluyor.

Konuklarınızı ağırlamak için yuvarlak banket masalardan veya uzun şölen masalarından yararlanıyoruz. Masalarımızın üstünde bahçemizin atmosferine uygun olan rustik hasır runnerlar ve odun görünümlü suplalar kullanıyoruz. Masa dekorasyonundaysa çiçek buketlerinden faydalanıyoruz. Beyaz veya siyah renklerdeki tiffany sandalyelerimizle de masalarımızı tamamlıyoruz. Beyaz renkli sandalyelerimizi siyah tüllerle, siyah renkli sandalyeleriyse beyaz tüllerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Manolya Vip’te misafirlerinizi kokteyl konsepti aperatif menülerimizle veya ana yemekli ikram menüleriyle ağırlıyoruz. Menü seçimini size bırakıyor, menüyü tatmanız için örnek tabak hazırlıyoruz. Kır bahçemizde hizmet veren organizasyon sorumlumuz düğün öncesinde ve sırasında her zaman size destek oluyor. Arzu eden çiftler için dışarıdan organizasyon firması getirme özgürlüğünü de sunuyoruz. Ayrıca mekanımızda vale hizmeti de verilen geniş bir otopark alanımız bulunuyor.

Yeşilin her tonuyla çevrelenmiş olan bahçemiz düğününü açık havada yapmayı düşünen çiftler için ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor. Geç saatlere kadar yemek servisinin ve müzik yayının devam ettiği mekanımızda çiftlere istedikleri menüyü seçme şansını da sunuyoruz. Kartal Aydos Ormanı düğün bahçelerinden Manolya Vip’in fiyatları hakkında bilgi edinmek için fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Sayfada verilen iletişim bilgileriyle de bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yakacık yeni mh. Samandıra cd. Aydos ormanı 4 ve 5 nolu kapı Kartal / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Manolya Vip Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.