Kır Düğünü İstanbul

Haznedar Çiftliği

Haznedar Çiftliği

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Havuz başı alanı var.
  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Haznedar Çiftliği Hakkında

Çiftlerimiz ve konuklarını şehrin kalabalığı ve gürültüsünden alıp orman içinde doğanın tam göbeğinde içinizi huzurla dolduracak Haznedar Çiftliği Düğün Salonu’na götürüyoruz. Hem konaklama hem düğün hizmeti veren donanımlı işletmemiz kır düğünlerinizde oldukça büyük, içerisinde havuzu bulunan şahane bir davet alanında misafirlerini karşılıyor. Mekanımızı seçtiğinize kesinlikle pişmanlık duymayacak aksine böylesine iç açıcı, yeşilliklerle dolu bir atmosferde düğün yapabilme fırsatına rastladığınız için kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Davet Alanları

Kır düğünleri ve açık hava organizasyonlarında sıklıkla tercih edilen bahçemizin yanında kapalı salonumuz da bulunuyor;
-Açık Alan: Çok katılımlı düğünler için uygun demek bahçemizin genişliğini anlatmak için yetersiz kalabilir bu yüzden biz direkt açık davet alanımızın yemekli ve kokteyl düzeninde 3.000’den fazla kişinin ağırlanabileceği genişlikte olduğunu belirtelim.
-Kapalı Alan: Bahçemiz kadar geniş olmasa da kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salonumuz 200 kişilik organizasyonlar için gayet kullanışlı.
-Düğün sonrası devam edecek eğlenceli dakikalarınızı after party alanımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon

Yeşil ve mavinin güzelliğini daha çok ortaya çıkarabilecek ilk renk beyaz olacağından alan düzenlememizde bu rengi fazlaca tercih ediyoruz. Beyaz katlanabilir bacio sandalyelerimiz ve beyaz yuvarlak masalarımız güzel bir uyum içinde. Masalarımızda göreceğiniz dekoratif ürünler arasında kare ayna veya boncuklu cam suplalar, uzun cam ya da antika vazolarımızdaki beyaz ağırlıklı çiçek demetleri, vazo altlıkları ve mumluklar var.

Hizmetler

Kabakça Haznedar Çiftliği kır düğünlerinizin belli bir plan dahilinde sorunsuz ilerlemesi, gerekli tüm ihtiyaçların temin edilmesi, istediğiniz konseptleri oluşturabilmek için deneyimli organizasyon sorumlularıyla çalışıyor. Yağışlı hava koşullarına denk gelme ihtimaline karşın bahçemizde açılır kapanır tavan sistemine yer veriyoruz. Eğlenceyi zirveye taşıyacak profesyonel sanatçılarımızın yaşattığı anları unutamayacaksınız. Fotoğrafçılarımız video ve fotoğraf çekimleriyle düğününüzü yeniden yaşama olanağı sunuyor.

Ayağınıza getirdiği orman manzarası ve havuz başı organizasyonlarıyla akıllara kazınan işletmemiz birçok çiftin düşlediği düğün atmosferini yaratmayı başarıyor. Davet alanlarının sadece bahçeyle sınırlı kalmayıp kapalı alanının da bulunması mekanımızın cazip özelliklerinden. Konaklama hizmetinden dev bir otoparka kadar her şey elinizin altında. Haznedar Çiftliği kır düğünü fiyat listesine yönelik bilgilendirmeler için sayfamızın altındaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Haznedar Çiftliği Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Haznedar Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

Haznedar Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Haznedar Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Haznedar Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Haznedar Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Haznedar Çiftliği 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Haznedar Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Haznedar Çiftliği düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Haznedar Çiftliği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Haznedar Çiftliği düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.