Hara Wedding*

Hara Wedding
Kır düğünü yapmak, at üzerinde gelin olmak istemez misiniz? İstanbul’un yanı başında Taksim’e 20 dakikalık bir mesafede sizlere hayal ettiğiniz, yeşillikler içerisinde, konuklarınız hiç unutamayacağı bir düğün hayal ediyorsanız bizi aramanın tam zamanı. 500 kişilik bahçesinde isteğe bağlı açık büfe veya servisli yemek ile profesyonel organizasyonlarla konuklarınızın olağanüstü zevk ve tat alacağı eğlenceyi sizlere sunuyoruz. Çiftlik ortamında konuklarınızın kuş sesleri arasında atların koşuşmalarını, gölette balık ve ördeklerin yüzmelerini izlerken sizin at üzerinde düğün alanına girişinizin getireceği heyecan ve daha fazlası. Kır bahçesinde çocuğunuzun süslenmiş at üstünde krallar gibi sünnet düğününü yapmak istemez misiniz? Çocuk konukların eğlenmesi için at gezintileri, palyaço, sihirbaz gösterileri, pamuk şekerci, patlamış mısır daha sayamayacağımız animasyonlar ve eğlenceler. Büyükler için lezzetli yemekler, içkiler ve geç vakitlere kadar müzik, eğlence. Şirket toplantıları, davet ve organizasyonlar isteğinize göre kapalı ve açık alanlarımızda yapılmaktadır. Siz toplantınızı yaparken çocuklarınız ve aileleriniz çiftlik ortamının zevkini çıkarsın. 15 Yıllık geçmişi olan Hara Restaurant'ta müşterilerimizin istekleri doğrultusunda detaylı düğün organizasyonları yapmaktayız.

Kır mekanımız 400 kişilik yemekli oturma grubuna hitap etmektedir. Düğün organizsayonu ve nişan organizasyonlarında farklı menü avantajları ile hizmetinizdeyiz.

Hara Restaurant Neler Yapar

Size Özel Bir Kır Düğünü Hazırlar
Size Özel Butik Bir Kış Düğünü Hazırlar Size Özel Şömine Başında iki kişilik bir Yemek Hazırlar Size Özel Yemekli Bir toplantı hazırlar ve
Hayallerinizi Gerçekleştirir....

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Hara Wedding ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hara Wedding hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap