Göktürk Garden*

Göktürk Garden
Nezih ortamda, açık havada, alkolsüz kır düğünü organizasyonları yapılmaktadır. Göktürk Garden ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.
En özel ve en unutulmaz günler için Kır düğünü organizasyonları, Nışan ve nikah törenleri, Kına geceleri, Sünnet düğünleri, Doğum günleri, Mezuniyet törenleri, İş yemekleri ve kahvaltı organizasyonları, Yemekli toplantılar, Piknik organizasyonu, Haftanın 7 günü ister ailece ister toplu piknik organizasyonları

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
M&N Mesut & narin Düğün Tarihi: 29/08/2015

Biz kına gecemizi yaptık burda.Mekan yer olarak çok güzel.Orman içinde yemyeşil kır düğünü oldu.Mekandan genel anlamda memnun kaldık ama tek bir problem vardı ve gelin damat odasında klima yoktu.Yaz sıcağında aşırı terledik içerde sonuçta ilk girdiğinde orda bekliyosun.Mekana giden yol kötüydü bide.Asfalt dökmeleri gerek.Bir bahçesi var bide kapalı salonu var ama kapalı salonu küçük biraz.500 kişilik bir düğündü ve ikramlı oldu.İkramları biz kendimiz dışardan getirdik yetmeyebilir diye.Orkestrayıda kendimiz dışardan temin ettik çünkü biz doğuluyuz ve ona göre müzik çalınmasını istedik.Sanırım mekanında orkestrası yoktu.Sadece yaş pastayı mekan dağıttı.Pastanın tadına güzeldi memnun kaldı konuklarımız.İşletme bize süslemeler için 2 adet renk seçeneği sundu.İstediğimizi tercih ettik.Havai fişek patladı onuda biz kendimiz dışardan temin ettik.Oynama sahnesi güzeldi genişti.Gelin odası dışında herşey güzeldi.Bir iki ufak tefek eksiklikler var onlarda giderildimi önerilebilecek bir mekan.

SE sezen Düğün Tarihi: 15/08/2015

Mekanı açık geniş ve ferah olduğu için tercih ettim. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim. Fiyatı uygun, yemekleri cok lezzetli, ulaşımı kolay ve rahat, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldık.

NA narin Düğün Tarihi: 02/08/2015

Eşimin ailesinin evine yakınlığı sebebi ile mekanı tercih ettik ve kır düğünü konseptinde yapılan düğünümüzden genel anlamda memnun kaldık. Sadece gelin ve damat odasında klima yoktu. Ulaşım konusunda uzaklığı biraz mevcuttu ama ses düzeni ilgiden memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Göktürk Garden ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Göktürk Garden hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap