• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • DJ seçeneği sunuyor.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Gizli Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gizli Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gizli Bahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Gizli Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Gizli Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gizli Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Gizli Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gizli Bahçe 100 kişiden 300 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Gizli Bahçe Hakkında

Eğer İstanbul’da kır düğün konseptinde bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız doğru sayfa üzerindesiniz. Mevkii olarak Kemerburgaz’da yer alan Gizli Bahçe Düğün Salonu’nda özel günleri organize ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Avantajlı fiyat politikamız sayesinde de fark yaratıyoruz. Misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutan kurucularımız ve ekip arkadaşlarımız günlük yaşamda bizi ziyarete gelen misafirlere de özenle hizmet veriyor. Özel günlerde ise davetlileri memnun etmek için konukların etrafında pervane oluyor.

Kına, nişan, söz, düğün ve nikâh sonrası yemeklerinde hizmet veriyoruz. Kurumsal etkinlikler, evlilik yıl dönümlerinde de kapılarımızı açıyoruz. Her organizasyon için gerekli bilgiye sahip olmakla birlikte dekorasyonumuzda da değişiklik yapabiliriz. Düğünler için butik organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Davetli sayınıza göre oturma düzenini oluşturduktan sonra masa ve sandalye giydirmelerinde istediğiniz rengi kullanıyoruz. Şamdan ve mumluklarla renklendirdiğimiz masalarda özel aksesuarlara yer veriyoruz. Dilerseniz siz de dilediğiniz organizasyon firmasından yardım alabilirsiniz.

Yemyeşil çimlerin huzurunda, davetlilerin rahatça görebileceği bir yere nikâh masasını konumlandırıyoruz. Nikâh masasına ulaşmak için gelin yolunu kullanıyorsunuz. Özel çiçek aranjmanları ve süslemelerin yer aldığı bu yolda kırmızı halı üzerinde ilerliyor, davetlileri selamlıyorsunuz.
Düğün mekânımızda düğün menüler bulunuyor. Usta aşçılarımız yeteneği sayesinde özel yemekler hazırlıyor. Yemek listelerinde kullanılacak ürünlerin taze ve kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Özel sunum tabaklarıyla da servis ediyoruz. Davetlilerden tam not alacak yemeklerimizle geceye damga vuruyoruz.

Davetlilerle birlikte eğlenebilmeniz için müzisyenlerimiz en güzel şarkıları seslendiriyor, pistin dolup taşmasını sağlıyorlar. Böylece mekânımız kesintisiz eğlencenin adresi oluyor. Son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla birlikte gecenin en iyi şekilde geçmesini sağlıyoruz. İşimizi şansa bırakmıyor, ekip arkadaşlarımızla birlikte süreci takip ediyoruz.

Siz de özel gününüz için bizi tercih etmek isterseniz Gizli Bahçe Eyüp iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişim kurabilir, hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için sizi “Ücretsiz teklif al” butonunda bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Murat Akoğlu
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 20 39

 • Adres::

  Mithatpaşa, Selanik Blv. No:69, 34075 Eyüp/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Gizli Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.