Kır Düğünü İstanbul

Giritli Çiftliği

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Giritli Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Giritli Çiftliği Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Giritli Çiftliği Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Giritli Çiftliği Sıkça Sorulan Sorular

Giritli Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Giritli Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Giritli Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Giritli Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Giritli Çiftliği 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Giritli Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Giritli Çiftliği düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Giritli Çiftliği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Giritli Çiftliği düğün dışında kına, parti, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Giritli Çiftliği Hakkında

Yaz mevsiminde düğün denilince akla ilk gelen kır bahçeleridir. Yemyeşil bir görüntünün içerisinde gelin ve damadın yeni bir hayata adım attığı aklımıza gelir. Her çiftin hayallerini süsleyen bu ortamı Giritli Çiftliği Sarıyer adresinde sağlıyoruz.

Çimlerin üzerine konumlanan masa ve sandalyelerle şık bir görünüm elde ediyoruz. Bembeyaz masa örtülerine eşlik eden sandalye tülleri güzel bir ambiyans oluşmasını sağlıyor. Üstelik mekânımızda bulunan dekor ve süslemelerde bu atmosferi destekliyor. Tabii ki biz de davet alanını kişiselleştiriyoruz. Ağaçların arasına anılarınızı yerleştiriyor, en önemli günleriniz tekrar hatırlansın istiyoruz. Bazı gelin adaylarının isteği üzerine farklı aydınlatma sistemleri kullandık. Led perde şeklinde nikâh masasının arkasına yerleştirdiğimiz ışıklandırmalar çekilecek fotoğraflara eşsiz bir arka plan oluyor. Dilerseniz siz de sıra dışı arka plan fikirlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz olarak hizmet veriyoruz. Yemeksiz düğünlerde ikramların yanı sıra pasta ve meşrubat servisimiz bulunuyor. Yemekli olanlarda ise özel bir menü tasarlıyoruz. Davetli yemek listelerini beraber belirliyor, ana yemekten başlangıç tabağındaki mezelere kadar özenle planlama yapıyoruz.
Düğün sürecinin ne kadar meşakkatli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden omuzlarınızdaki yükü azaltmak için tüm süreç için gerekli olan hizmetleri tek bir çatı altında topladık. Fotoğraf, video, müzik ya da organizasyon hizmeti için dışarıdan yardım almanıza gerek kalmıyor. İstediğiniz ve aklınıza gelen tüm hizmetleri yerine getirebiliyoruz. Kısacası hayalinizdeki kır düğününü sizin için tasarlıyor, gecede sadece eğlenmenizi ve davetlilerle ilgilenmenizi istiyoruz.

Kır düğününün yanı sıra kına, nişan, evlilik teklifi ve yıldönümü kutlamalarında da hizmet verebiliyoruz. Bizi özel organizasyonlar için tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Giritli Çiftliği Cafe Restaurant iletişim formunu doldurabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfadan ayrılmadan önce “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çiftlik Caddesi No:23 Rumelifeneri

 • Haritadaki Konumu

  Giritli Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.