Giritli Çiftliği

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Giritli Çiftliği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Giritli Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Giritli Çiftliği Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Giritli Çiftliği Sık Sorulan Sorular

Giritli Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Giritli Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Giritli Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Giritli Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Giritli Çiftliği 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Giritli Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Giritli Çiftliği düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Giritli Çiftliği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Giritli Çiftliği düğün dışında kına, parti, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Giritli Çiftliği Hakkında

Yaz mevsiminde düğün denilince akla ilk gelen kır bahçeleridir. Yemyeşil bir görüntünün içerisinde gelin ve damadın yeni bir hayata adım attığı aklımıza gelir. Her çiftin hayallerini süsleyen bu ortamı Giritli Çiftliği Sarıyer adresinde sağlıyoruz.

Çimlerin üzerine konumlanan masa ve sandalyelerle şık bir görünüm elde ediyoruz. Bembeyaz masa örtülerine eşlik eden sandalye tülleri güzel bir ambiyans oluşmasını sağlıyor. Üstelik mekânımızda bulunan dekor ve süslemelerde bu atmosferi destekliyor. Tabii ki biz de davet alanını kişiselleştiriyoruz. Ağaçların arasına anılarınızı yerleştiriyor, en önemli günleriniz tekrar hatırlansın istiyoruz. Bazı gelin adaylarının isteği üzerine farklı aydınlatma sistemleri kullandık. Led perde şeklinde nikâh masasının arkasına yerleştirdiğimiz ışıklandırmalar çekilecek fotoğraflara eşsiz bir arka plan oluyor. Dilerseniz siz de sıra dışı arka plan fikirlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yemekli ve yemeksiz olarak hizmet veriyoruz. Yemeksiz düğünlerde ikramların yanı sıra pasta ve meşrubat servisimiz bulunuyor. Yemekli olanlarda ise özel bir menü tasarlıyoruz. Davetli yemek listelerini beraber belirliyor, ana yemekten başlangıç tabağındaki mezelere kadar özenle planlama yapıyoruz.
Düğün sürecinin ne kadar meşakkatli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden omuzlarınızdaki yükü azaltmak için tüm süreç için gerekli olan hizmetleri tek bir çatı altında topladık. Fotoğraf, video, müzik ya da organizasyon hizmeti için dışarıdan yardım almanıza gerek kalmıyor. İstediğiniz ve aklınıza gelen tüm hizmetleri yerine getirebiliyoruz. Kısacası hayalinizdeki kır düğününü sizin için tasarlıyor, gecede sadece eğlenmenizi ve davetlilerle ilgilenmenizi istiyoruz.

Kır düğününün yanı sıra kına, nişan, evlilik teklifi ve yıldönümü kutlamalarında da hizmet verebiliyoruz. Bizi özel organizasyonlar için tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Giritli Çiftliği Cafe Restaurant iletişim formunu doldurabilirsiniz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfadan ayrılmadan önce “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çiftlik Caddesi No:23 Rumelifeneri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Giritli Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.