Duduzar*

Duduzar
İstanbul Pendik'te faaliyet gösteren Duduzar, kır düğünlerinde hizmetinizde. Ulaşım açısından E 5 yolu üzerinde olması avantajıyla misafirlerinizin kolay bulabileceği bir mekan. Ayrıca kendi araçlarıyla gelen davetlilerinizin için otoparkı da mevcut. Açık alanı kır düğünleriniz için ideal bir dizayna sahip, kır bahçesinde bin kişiye kadar davetliyi ağırlayabilirsiniz. Aynı zamanda bir de kapalı davet alanı olan işletme burada da 750 kişiye yakın davetliyi ağırlayabilmenizi sağlıyor. Biraz daha kır düğünü özelinde anlatacak olursak bahçenin süslemelerini mekan konseptleri arasından gönlünüzce seçebilirsiniz. Ayrıca yine bahçede bulunan ağaçlar eski ve bir bahçe havasından daha çok yeşillikler içinde bir kır atmosferini size yaşatıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
A&H AYŞEN & HAKAN Düğün Tarihi: 15/07/2016

Araştırmamız sırasında bir çok mekanı gezdik,duduzarda karar kıldık.Bize söylendiği gibi verilen sözlerde mutluluğumuz,memnuniyetimiz ve ilgi alaka yaklaşım muhteşemdi...ben prensesler gibi ağırlandım Düğünüm ise masal gibiydi...Bir kez daha Düğünün olsa deseler gene DUDUZAR derim ,Sevgilerimle ...AYŞEN TUNCA

nilay Düğün Tarihi: 20/09/2015

Mekandan fazlasıyla memnun kaldık, servisten tutun da görselliğe kadar herşey beklediğiminde üstündeydi. Kendimi prensesler gibi hissettim ve gelen konuklarımız da aynı şeyleri söylediler. 500 kişilik kokteylli bir düğün oldu. Süslemeler için renk seçenekleri de sunuldu. Otopark sıkıntısı da yaşanmadı. Gelin odası vardı. Açık alanında yaptık düğünümüzü ve herşey çok güzeldi.

CE ceylan Düğün Tarihi: 18/09/2015

mekan çok güzel. Eğlendiriyordu. Her kesime hitap edebiliyor. aralarda boşluklar oldu sadece ama bunun dışında herşey güzeldi. 400 kişilik yemekli bir düğün yaptık. Yemeklerin tadı çok güzeldi , düğüne çıkmadan öncede bakmıştık tatlarını. Garsonların sunumda ki yeterliydi. Herşey memnun kaldı. Konuklarımız ulaşımda sorun yaşanmadı. E-5 yolu üzerinden rahat ulaşılıyor ve sahile yakın bir mekan. görüntü olarak bakıldığında bu civarda en iyisi. Çok yer gezdim ama burda karar kıldım en son.

SE SELMA Düğün Tarihi: 12/09/2015

Yağmurlu bir gün olması dolayısıyla kır düğünü şeklinde planladığımız düğünümüz kapalı mekanda gerçekleşmek zorunda kaldı. Yine de yağmur dışında şikayet edebileceğim bir sebep olmadı düğünümde. Mekanın kapalı alanıda oldukça şık ve güzeldi. Garsonlarının ilgi ve alaksı zaten çok iyidi bu konuda hiçbir sıkıntımız yok. Düğünümden hemen sonra tatile çıktığım için düğünümle ilgili geri dönüşlerden pek bilgim yok ama en azından şimdiye kadar kötü bir yorum kulağıma gelmedi. Genel olarak hoş ve başarılı bir mekan.

EM emirhan Düğün Tarihi: 30/08/2015

En güzel düğün salonu burasıydı. Kapalı alan da sahne genişliği gayet iyiydi. Oldukça memnun kaldığımız bu mekan kesinlikle tercih edilebilir.

CA Cansu Düğün Tarihi: 06/06/2015

erken rezervasyon yapanlar için özel indirimler yapılıyordu. bizler aylar öncesinden tuttuk mekanı ve uygun fiyata geldi. ama bu kimseyi yanıltmasın güzel bir mekan görsellik açısından. belirli konseptleri vardı ama renk seçimini benim istediğim renk olarak ayarladılar. işletme bu konuda bizi sıkmadı yani. 250 kişilik bir yemekli organizasyon düzenledik.ön tadımda bakmıştık tadına düğün günümüzde de hoşuma gitti. orkestrası mekana aitti. ve bizleri eğlendirdi. ulaşımında herhangi br sorun yaşanmadı. toplu taşıma aracıylada mekana ulaşılabiliyor.

SA Savaş Düğün Tarihi: 21/09/2014

Mekana girdiğimiz andan çıkışa kadar düğünümüz çok başarılı geçti. Herşeyi bize mekan sağladı süsleme müzik gibi hizmetler alınan ücretin içinde yer alıyordu. Açık havada çamlık bir alanda düğünümüz olsun diyen çiftlerinde bizim gibi memnun kalacağını düşünüyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Duduzar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Duduzar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap