Caliente Garden Legend Hotel*

Caliente Garden Legend Hotel
Legend Hotel Polonezköy, Şehrin stresinden çok uzakta ancak bir o kadar da çok yakında yemyeşil bir doğa içerisinde etrafı bol oksijen depolu Beykoz ormanları ile çevrili Polonezköy Cumhuriyetköy Beykoz İstanbul Anadolu Yakasındadır.
Sabiha Gökçen Havaalanına 40 km, Avrupa yakasından geliş için Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden çıkıp Kavacık Köprüsüne geldiğinizde sadece 15 km. uzaklıkta doğa ile başbaşa geçireceğiniz unutulmaz bir tatil, iş toplantılarınız, özel günleriniz ve günübirlik kahvaltı veya daha bir çok aktiviteleriniz için yeni buluşma noktanız artık Legend Hotel Polonezköy, Cumhuriyetköy de sizleri bekliyor...
Legend Hotel Polonezköy'de 80 dönümlük alanımız içerisinde o özlediğiniz doğal ortamı yaşamanız için tavşan, tavus kuşu, kuğu, ördek, cins tavuk, keçi, oğlak, kuzu, koyun, inek, lama, ponny (küçük midilli atları) ve daha birçok evcil hayvanlarımız yer almaktadır.
Açık Havuz, Kapalı Havuz, Piknik Alanları, Fitness Center, Solaryum, Sauna, Buhar Banyosu, Masaj, Açık Kapalı Jakuzzi, Paintball, Canlı Langırt, ATV motor parkuru, Trekking, Çocuk Oyun Bahçesi, Bilardo, Okey, Tavla, Kağıt Oyunları, Göl Kenarında yürüyüş ve piknik...
Organizasyonlarımız; Kır Dugunu, Havuzbaşı Dugunleri, Şirket Yemek ve Piknikleri, Dogum Gunu Partileri ve daha bir çok Özel Organızasyonlara ev sahipliği yapmaktayız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Caliente Garden Legend Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Caliente Garden Legend Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap