Bungalow Koyu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bungalow Koyu
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bungalow Koyu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bungalow Koyu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bungalow Koyu Sık Sorulan Sorular

Bungalow Koyu düğün fiyatları ne kadar?

Bungalow Koyu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bungalow Koyu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bungalow Koyu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bungalow Koyu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bungalow Koyu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bungalow Koyu düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Bungalow Koyu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bungalow Koyu düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bungalow Koyu Hakkında

Şahane bir ekiple, eşsiz bir manzaraya karşı hazırlanan bir düğün organizasyonu sunuyoruz. Uzun yıllardır aşkları ölümsüzleştirmek için Bungalow Koyu Butik Otel Ağva adresindeyiz. Düğün gününüz için birçok hazırlık yapıyoruz. Kır konseptinde düzenleyebildiğimiz organizasyonlar için geniş bahçemizi kullanıma açıyoruz. Doğanın tüm güzelliklerini sergilediğimiz alanımızda davetlilere sunduğumuz fırsatlarla da İstanbul düğün mekânlarından ayrılıyoruz.

Fotoğraf ve video, müzik ve hizmet kalitesini düşündüğünüzde bizi tercih etmek isteyeceksiniz. Düğün ile ilgili tüm süreci yönetebildiğimiz gibi birçok firmayla da beraber çalışıyoruz. İş ortaklarımız her konuda bize yardımcı oluyorlar.

Eğer yemekli bir düğün töreni düşünüyorsanız özel olarak hazırladığımız oturma alanlarına uygun sunum tabakları kullanıyoruz. Lezzet garantisi sunduğumuz menülerimizden dilediğiniz lezzeti seçme şansı sunuyoruz. Davetlilere hangi lezzetleri sunmak isterseniz organizasyon öncesinde bizimle birlikte buluşarak planlama yapabilir, geceye dair diğer ayrıntıları da konuşabilirsiniz.

Dekorasyona da oldukça önem veriyoruz. Eğer farklı düğün konseptleri istiyorsanız dışarıdan bir organizasyon firması getirerek masa ve sandalye temininden dekorlara kadar birçok eşyayı değiştirebilirsiniz. Nikâh masasını özel çiçek aranjmanlarıyla süsleyebildiğiniz gibi gelin yolunu da farklı aksesuarlarla renklendirebilirsiniz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Sadece düğün törenlerinde değil nişan, söz, kurumsal etkinlik ya da günlük hayatın koşuşturmasından uzaklaşmak isteyenler bizi tercih etti. Her organizasyona ve gruba göre düzenleme yapabildiğimiz alanımızda harikulade manzaramızla davetlileri büyülüyoruz. Tertemiz havası ve yemyeşil atmosferiyle siz de günü bizimle birlikte geçirmeye ne dersiniz?

Cevabınız evet ise sizi sayfanın üst kısmında yer alan Bungalow Koyu iletişim formunda bekliyoruz. İstediğimiz bilgilere formda yer verdikten sonra hayallerinizdeki organizasyona ulaşmak için bize göndermelisiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladıktan sonra en kısa zamanda telefonunuz çalacak ve bu Bungalow Koyu ekibi olacak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ağva sahil yolu üzerinde

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bungalow Koyu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.