Aydos Sultan Köşkü*

Aydos Sultan Köşkü
Hayal kurmak sizden gerçekleştirmesi bizden...Hayalinizdeki Kır Düğününü "AYDOS SULTAN KÖŞKÜ" ailesi olarak tesisimizin size özel ayrılan kır düğünü alanında gerçekleştiriyoruz.Tesisimizin 1.000 kişi kapasiteli açık kır düğünü alanı , 500 kişi kapasiteli bahçe terası, 200 kişi kapasiteli 2 adet kapalı salonu, çocuk parkı ve 500 araçlık otoparkı bulunmaktadır." AYDOS SULTAN KÖŞKÜ RESTAURANT "Kır düğünü, kokteyl, nişan, kına, şirket yemekleri, piknik gibi birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek ve Rüya’larınızı gerçekleştirebileceğiniz bir mekan…En güzel gününüzü muhteşem ve eksiksiz kılmak istiyorsanız Aydos Sultan Köşkü Restaurant & Bahçe Cafe , nezih ortamıyla İstanbul’un ferah ve şehir gürültüsünden uzak huzurlu bir aile ortamıyla size hizmetlerini sunmaktadır.Tüm kutlamalarınızı unutulmaz kılmak için AYDOS SULTAN KÖŞKÜ'NDE mutluluğunuza imza atmaya varmısınız?

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
ME Merve Düğün Tarihi: 05/09/2015

Daha önce mekana giderek bir kaç düğüne tanıklık etmiştim, 300 kişiilik ikramlı olan organizasyonumuzda ikramların tadı sunumu görselliği gayet güzeldi sadece orkestrası el değiştirmişti bu durumdan çok memnun kalmadık ve klima ile ilgili ufak bir sorun yaşandı bunun dışında olumluydu herşey: genel anlamda memnun kaldım.

ZE ZEYNEP Düğün Tarihi: 22/08/2015

300 kişilik açık alanda oldu düğünümüz .garsonların hizmeti biraz yavaştı ama bunun haricinde başka hiçbir sorun yaşamadık.orkestrayı beğendik. Fotoğraf çekimleri iyiydi ancak düğün videomuzda montajlamalar yapılmamıştı.

DU Duygu Düğün Tarihi: 01/08/2015

500 kişilik bir mekan fakat ben açık alanda 120 kişilik bir organizasyon yaptım. Masa düzeni süsleri her şey cok güzeldi, ikramlı bir organizasyondu her şey taze ve kaliteliydi garsonlardan ve yetkili kişilerden cok memnun kaldım. Açık bir mekan özellikle otoparkı olması ve ulaşımı kolay olması tercih sebebimdi.

gökhan Düğün Tarihi: 30/05/2015

Mekanın görselliği çok güzeldi açık havada bulunan bir düğün mekanıydı kır düğünü konseptinde gerçekleştirmiştik mekanın görselliği süslemelri ve masa sandalye dizaynı çok güzeldi bu açıdan mekanı tercih etmişti ve birde konum olarak yani bulunduğu lokasyon ulaşım sorunu yaşamayışımız çok güzeldi herkes rahat bir şekilde ulaşım sağladılar işte mekanı bulamayıp gelemedik diyen davetlileirmiz olmadı 200 250 kişilik açık alanlı bir mekandı kır düğünü konseptiyle çok eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirmiştik orkestra ve fotoğrafçıyı mekandan tercih etmemiştik dışarıdan temin etmiştim ve buna mekan sorun yada problem çıkartmadı şahsen orkestra ve fotoğrafçıdanda herşeyiyle memnun kalmıştım çok güzel çalışma çıkartılar başarılı bir şekilde çekimleirmizi gerçekleştirmiştik zaten o gece pist alanıda kır alanı olduğu için geniş ve ferahtı herkes rahatça çıkıp oynamıştı.İkramlı bir düğün gerçekleştirmiştik ve garsonalrın servisleri eytkilileirn bize olan ilgisi gece boyunca yanımızda olmaları ilgilemeleri çok güzeldi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Aydos Sultan Köşkü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aydos Sultan Köşkü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap