Adli Davet Ve Organizasyon

2 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Adli Davet Ve Organizasyon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Adli Davet Ve Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Adli Davet Ve Organizasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Adli Davet Ve Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Adli Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Adli Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Adli Davet Ve Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Adli Davet Ve Organizasyon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Adli Davet Ve Organizasyon 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Adli Davet Ve Organizasyon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Adli Davet Ve Organizasyon düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Adli Davet Ve Organizasyon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Adli Davet Ve Organizasyon düğün dışında bayi toplantısı, piknik, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, baby shower, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Adli Davet Ve Organizasyon Hakkında

Tuzla’da 1984 yılından beri faaliyette olan restoranımızda en benzersiz davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Rüya gibi kır düğünleri için Adli Davet ve Organizasyon ailesi olarak büyük bir özen ve hassasiyet ile çalışıyoruz. Hatta hiç zaman kaybetmeden sizin gecenizi kusursuz kılacak bir atmosfer yaratıyoruz. Nasıl mı?

Elbette organizasyon sorumlusu ve profesyonel çözüm ortaklarıyla yolculuğumuz başlıyor. Hayal ettiğiniz geceyi tasarlamak için isteklerinizi öğreniyoruz. Şık gecenizin konseptini belirliyor, ziyaretleriniz veya kokteylleriniz için 500 ila 700 kişilik bir davet alanında düzenlemeler yapıyoruz. Bahçemizde denizin eşsiz manzarasına komşu davet alanını yuvarlak masalar, şık sırt detaylı tiffany ve napolyon sandalyelerle süslemelere başlıyoruz. Işıl ışıl aksesuarlar, dekorlar, suplalar, renkli tüller ve çiçeklerle kır bahçemizin her köşesini özel olarak stilize ediyoruz. Nikah masası, gelin yolu, dans pisti ve sahneyi kusursuz bir uyumla düzenlediğimizde düğün töreniniz için tüm hazırlıkları tamamlamış oluyoruz.

Ordövr tabağı veya zeytinyağlılarla başlayan sunumlar sayesinde gecenizi taçlandırmayı da ihmal etmiyoruz. Adli Restaurant düğünlerini benzersiz kılan lezzetleri seçmek için davet öncesi menü tadımları da düzenliyoruz. Bu sayede enfes tatlarla gece boyunca süren sunumlar, özel ana yemek ve düğün pastası ikramları konuklarınızı bekliyor. Üstelik tüm bu lezzetler, çocuklara özel menüler, karşılama ikramları, eğlence şovları ile her mevsim konuklarınıza kapılarımızı açıyoruz. Kış gelini olmayı tercih ediyorsanız, bir de kapalı salonumuzu görmelisiniz. Eğlence anlayışımızı ve yetenekli müzisyenlerimizin repertuvarlarını da dinlemeli, ekibimizin kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile tanışmalısınız. Her şeyin hayalinizdeki gibi olacağı tören için biz hazırız.

Tuzla kır düğünü organizasyonları için vazgeçilmez bir adres olan Adli Davet Ve Organizasyon iletişim bilgileri sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Her davete özel konseptler tasarlamaya hedefleyen profesyonel ekibimiz heyecanla sizi bekliyor...

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cami Mah. Şehitler Cd. No: 33 Tuzla / İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  E 5 tuzla sapağında merkeze gelirken 3 km sonra sağda Viaport Narinanın karşısında yer alıyoruz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adli Davet Ve Organizasyon Yol Haritası

Adli Davet Ve Organizasyon Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esra & Atilla

Düğün Tarihi: 27.08.2022Tuzla’da oturmam sebebiyle çok kez davetlere, düğünlere katıldığım bir mekan. İlk baktığım ve anlaştığım yer olması da bu yüzden tesadüf değil. Kına gecemize muhteşem bir organizasyon ve menüyle ev sahipliği yapacaklar. Seçme şansı sunulan imkanları ve sizin taleplerinize göre şekillenen bir... devam 

Banu & Bülent

Düğün Tarihi: 22.02.2020Hem Nişan hemde düğün yemeğini burada yaptık. Seçerkenki yaklaşımları, menü, fiyat,ulaşım ,garsonların hizmeti, müzikler, süslemeler herşey çok güzeldi. O yüzden düğün içinde aynı yerde karar kıldık. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz. Özellikle Bekir bey çok yardımcı oldu, kendi evimiz... devam 

Adli Davet Ve Organizasyon

Kır Düğünü

Bülent bey değerli yorumunuz için çok teşekkür eder mutluluklar dileriz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.