Değirmen Düğün Davet Salonları

7 Yorum

0222 255 59 23

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Değirmen Düğün Davet Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Değirmen Düğün Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Değirmen Düğün Davet Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzara Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Değirmen Düğün Davet Salonları Sık Sorulan Sorular

Değirmen Düğün Davet Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Değirmen Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Değirmen Düğün Davet Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Değirmen Düğün Davet Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Değirmen Düğün Davet Salonları 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Değirmen Düğün Davet Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Değirmen Düğün Davet Salonları düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Değirmen Düğün Davet Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Değirmen Düğün Davet Salonları düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, kına, nişan, doğum günü, piknik ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Değirmen Düğün Davet Salonları Hakkında

Değirmen Kır Düğün Salonu Eskişehir çiftleri doğanın güzellikleriyle baş başa kalacakları otantik bir ortamda düğün yapmaya davet ediyor. Aralıksız ve engelsiz bir eğlence yaşamanız için sağladığı hizmetlerin yüksek kalite olması noktasında hassas davranıyoruz. Kokteyl masasından fotoğraf çekilme alanlarına kadar her ayrıntıyı düşünüyor sizi memnun ve mutlu edebilmek için gayret gösteriyoruz.

Davet Alanları

Hem açık hem de kapalı alan alternatifimiz bulunuyor. Çimler üzerinde kurulu olan açık alanımız yemekli düğün ya da kokteyl ayırt etmeksizin 2000 kişiye hizmet verebileceğimiz bir genişliğe sahip. Kapalı alanımız daha küçük davetler için uygun olmakla birlikte burada da 200 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Eğlence daha yeni başlamıştı biz bitirmek istemiyoruz diyenlerimiz olursa diye after party alanımızı hazır ettik.

Dekorasyon

Alanımızın dizaynını oluşturmaya beyaz yuvarlak masalarımız ve beyaz tiffany sandalyelerimizi bahçemize yerleştirmekle başladık. Hasır runnerlar serildi üzerine numaratörler, renkli kuru çiçekler, kadehler, yer yer çubuk şamdanlar konuldu. Dantel sütun gelin yolu aksesuarları çiçeklerle taçlandırılarak çiftimizin zarafetine eşlik etmesi için salon girişine yerleştirildi. Ahşap isim tabelaları da bahçemizin doğal ortamına uyum sağlayan aksesuarlardan biri oldu.

Hizmetler

Müziksiz düğün hiç kimse hayal edemez herhalde bu yüzden Eskişehir Değirmen düğün salonu sizin seçimlerinize de başvurarak güzel bir repertuvar oluşturmak için işe koyuluyor. Müziğin aralıksız devam etmesi, her yandan duyulması için de gelişmiş bir ses sistemi kuruyoruz. Aydınlatma ve sahne sistemleri konusunda da aynı özeni gösteriyor, son teknoloji sistemleri kullanıyoruz.

Hazırladığımız VIP, snack, beyaz et ve kırmızı et menülerinden damak tadınıza uygun olanı menü tadım imkanımızdan yararlanarak belirleyebilirsiniz. Derseniz ki biz catering firmasıyla çalışmayı düşünüyoruz elbette itiraz etmiyoruz. 250 araç kapasiteli bir otoparkımız ve vale hizmetimiz mevcut. Sizi park yeri arama zahmetine sokmadan direkt salonumuza alıyoruz. Fotoğrafçı getirmenize müsaade ediyoruz.

Eskişehir kır düğün mekanları arasında şehir merkezindeki kolay ulaşım sağlanan konumumuzda düğünlerinize ev sahipliği yapmak ve keyifli anlarınızda pay sahibi olmak için çiftlerimizle buluşmayı bekliyoruz. Değirmen Düğün Davet Salonu iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor fazla vakit kaybetmeden bizi arayın ve düğününüzün detaylarını konuşmaya, planları yapmaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0222 255 59 23
 • Adres:

  Yukarı Söğütönü, Söğüt-Uludere Yolu No:630, 26000 Tepebaşı/Eskişehir

 • Nasıl gelinir?

  TED Kolejini Geçtikten 1 km sonra Hemen Sağda

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Değirmen Düğün Davet Salonları Yol Haritası

Değirmen Düğün Davet Salonları Düğün Yorumları (7)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aysel & Gökhan

Düğün Tarihi: 25.07.2020Uzun zamandır düşündüğüm hayal ettiğim çok istedim çok merak ettiğim evlilik yolundaki ilk adımımız olan evlilik teklifi biliyorsunuz Bir erkek için çok önemlidir ne yapacam nasıl yapacam nasıl yapsam beğenir nasıl yapsam unutulmaz olur nasıl yapsam özel olur diye uzun zamandır düşünmekteyken şura... devam 

Merve & Hakan

Düğün Tarihi: 19.06.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıHerşeyi en ince detayı ile bize anlatan ve tüm günümüzü önemseyen Esra hanım ve ekibine teşekkür ederiz

Değirmen Düğün Davet Salonları

Kır Düğünü

Ben Teşekkür ederim Mervecim..

Eda & Gökay

Düğün Tarihi: 15.06.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıHerkesin hayallerini süsleyebilcek bir yer. İlgi alakalari oldukça iyi. Sevenlerinizin uzun süre konuşacağı bir yer. İç dizayni ve görünümü gayet hoş. Herkese tavsiye ederim..

Değirmen Düğün Davet Salonları

Kır Düğünü

Teşekkür ederiz güzel yorumunuz için.

Fatma & Nezih

Düğün Tarihi: 15.02.2020Ekip olarak muhtesemler kesinlikle tavsiyemizdir hiç dusunmeden karar verebilrsniz.

Değirmen Düğün Davet Salonları

Kır Düğünü

Nezih bey çok teşekkür ederiz..

Safiye & Muhammet

Düğün Tarihi: 02.02.2020İşlerinin hakkını vererek yapan bir ekip. Güzel günleri daha da güzelleştiren ve en ince ayrıntısına kadar düşünen ve müşterisini asla kırmayan Esra ablaya teşekkürü borç bilirim.🤗

Değirmen Düğün Davet Salonları

Kır Düğünü

Ben teşekkür ederim safiyecim her zaman her ihtiyacınızda yanınızda olmak dileğiyle

Damla & Ahmet

Düğün Tarihi: 26.01.2020Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği kaliteli bir mekan. Güleryüzü, ilgi ve alakasıyla isteklerimizi dinleyip hayal ettiğimiz herşeyi en mükemmel şekilde bize ve misafirlerimize sunan Esra Hanım a çok teşekkür ederiz. Hayallerinizi güvenle emanet edebilirsiniz kendisine. Herşey için teşekkürler

Değirmen Düğün Davet Salonları

Kır Düğünü

çok teşekkür ederim damla hanımcım :)

Merve & Hakan

Düğün Tarihi: 15.03.2020


Bütün detaylarına dair ilgileri için Sercan bey ve Esra Hanıma teşekkür ederim.. Herşey mükemmel olacak eminim..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.