• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Burcu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Burcu Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Burcu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Burcu Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zaman geçirebileceğiniz ve beklentilerinizin karşılandığı bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız Burcu Organizasyon ailesi olarak Kırklareli’nde tecrübelerimizi size aktarmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtacak konsepti rahatlıkla oluşturuyoruz.

Kına eğlencenizden önce sizinle mutlaka bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı ve beğenilerinizi iyice analiz ederek tarzınıza en uygun konsepti ortaya çıkarıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve sunduğumuz hizmet içeriklerinden de bahsederek eğlencenizden önce fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Hazırlıklarınızı yaparken ve konseptinizi belirlerken önem verdiğimiz bir diğer nokta ise mekanınız oluyor. Mekanın hangi kısmında nasıl bir aksesuar konumlandırılacağını da karşılıklı fikir alışverişi yaparak netleştiriyoruz.

Aksesuar kiralama hizmeti sunduğumuz Burcu Kına Organizasyon isimli firmamızda her bütçeye uygun bir içeriği kolayca oluşturabiliyoruz. Gösterişli kına tahtını, minder, tül ve sehpa takımlarıyla süsleyerek göz kamaştıran bir köşe oluşturuyoruz. Kıyafetinizle uyumlu giyinen nedime kızlarımız ise eğlencenizin başından sonuna kadar size eşlik ediyor. Dilerseniz kına kızlarıyla renkli dans gösterileri de yapabilirsiniz. Süslü tefler, davul şov, kına merasimine eşlik eden seçtiğiniz kına müzikleriyle her detayı unutulmaz bir eğlence yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Yer volkanı ve konfeti hizmetlerimizle de ortamın havasını daima yükseltecek enerjide malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de Kırklareli kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasında tercih yapacak bir çiftseniz sunduğumuz hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, mail adresini ve telefon numarasını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez/ Kırklareli

  • Haritadaki Konumu

    Burcu Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.