Burcu Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkez, Kırklareli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Burcu Organizasyon
1 4

Merkez

Burcu Organizasyon

1.500-2.250 TL
Peri Organizasyon
1

Merkez

Peri Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zaman geçirebileceğiniz ve beklentilerinizin karşılandığı bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız Burcu Organizasyon ailesi olarak Kırklareli’nde tecrübelerimizi size aktarmak için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel, güler yüzlü ve işini severek yapan bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtacak konsepti rahatlıkla oluşturuyoruz.

Kına eğlencenizden önce sizinle mutlaka bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı ve beğenilerinizi iyice analiz ederek tarzınıza en uygun konsepti ortaya çıkarıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan ve sunduğumuz hizmet içeriklerinden de bahsederek eğlencenizden önce fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Hazırlıklarınızı yaparken ve konseptinizi belirlerken önem verdiğimiz bir diğer nokta ise mekanınız oluyor. Mekanın hangi kısmında nasıl bir aksesuar konumlandırılacağını da karşılıklı fikir alışverişi yaparak netleştiriyoruz.

Aksesuar kiralama hizmeti sunduğumuz Burcu Kına Organizasyon isimli firmamızda her bütçeye uygun bir içeriği kolayca oluşturabiliyoruz. Gösterişli kına tahtını, minder, tül ve sehpa takımlarıyla süsleyerek göz kamaştıran bir köşe oluşturuyoruz. Kıyafetinizle uyumlu giyinen nedime kızlarımız ise eğlencenizin başından sonuna kadar size eşlik ediyor. Dilerseniz kına kızlarıyla renkli dans gösterileri de yapabilirsiniz. Süslü tefler, davul şov, kına merasimine eşlik eden seçtiğiniz kına müzikleriyle her detayı unutulmaz bir eğlence yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Yer volkanı ve konfeti hizmetlerimizle de ortamın havasını daima yükseltecek enerjide malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de Kırklareli kına gecesi organizasyonu yapan firmalar arasında tercih yapacak bir çiftseniz sunduğumuz hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, mail adresini ve telefon numarasını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Burcu Türk

Kübra Akkaş

  • Adres: Merkez/ Kırklareli

Burcu Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!