Vitrin Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Unutulmaz bir gecede sevdikleriniz ile birlikte eğlenirken istediğiniz konseptin tüm detaylarını yansıtan bir atmosferde bulunmak istiyorsanız Vitrin Organizasyon olarak kına gecenizi düzenlemek istiyoruz!

Sevginin gücüne dair büyük bir inanca sahibiz. Bu inanç doğrultusunda sevginizi tüm dostlarınız ve aileniz ile beraber paylaşarak çoğaltacağınız gecenizin kusursuz olması adına çalışıyoruz. En ince detayına kadar planladığımız gecelerinizde güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. Bu sayede kına gecenizde organizasyona dair hiçbir şeye düşünmenize gerek kalmadan sadece eğlenmeye odaklanabiliyorsunuz. Hayatınızın en önemli günlerinden birinde detaylara takılmak yerine gönlünüze göre eğlenmeniz için Vitrin kına organizasyon olarak tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz.

Kına geceleri konseptleri oldukça çeşitlilik gösteriyor. Bu türler arasından sizin hayal ettiğiniz ortama hangisi en yakınsa ya da kendinize özel bir temayı bize bildirmeniz durumda hayallerinizi gerçeğe çevirme konusunda kendimize güveniyoruz. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz ortama geldiğiniz andan itibaren kendinizi tamamen farklı bir yerdeymiş gibi hissetmenizi sağlayan atmosferimiz etrafınıza sarıyor. Açık ve kapalı alanlarda organizasyon düzenleme imkânına ve tecrübesine sahibiz. Vitrin Organizasyon Beylikdüzü’nde pek çok kır alanında kına gecesi organizasyonu düzenledik. Kına tahtı ve cibinliği, kına ekibi, kına tepsisi, kına takımı, bindallı ve kaftan gibi kına gecesi eğlencelerinin olmazsa olmazı pek çok önemli detayı eğlenceniz için hazırlıyoruz. Böylece kına gecesi geleneklerine sahip tam da düşlediğiniz gibi bir gece geçirebilirsiniz. Kına gecenizde misafirlerinizin oturma düzenini davetinize katılacak konuklarınızın sayısına göre özel olarak ayarlıyoruz ki gece boyunca ferah bir ortamda eğlencenin tadını çıkarabilsinler.

Keyifli bir akşamda düzenleyeceğiniz kına gecenizi düzenlememizi istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Elvan Yıldırım

  • Adres: Avcılar/İstanbul

Vitrin Organizasyon Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


F&E

Füsun & Emre

Düğün Tarihi: 03.09.2020

Covid sebebiyle kına ve düğün aynı anda olması gerekiyordu ve Vitrin organizasyon muhteşem profesyonellikle bu işi yürüttü. Başta Sena hanım ve Nurseda hanıma çok teşekkür ederim. Güleryüzlülükleri, samimiyetleri anlatılmazdı tek kelimeyle harikalardı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!