Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Vitrin Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Vitrin Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Vitrin Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Vitrin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Vitrin Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir gecede sevdikleriniz ile birlikte eğlenirken istediğiniz konseptin tüm detaylarını yansıtan bir atmosferde bulunmak istiyorsanız Vitrin Organizasyon olarak kına gecenizi düzenlemek istiyoruz!

Sevginin gücüne dair büyük bir inanca sahibiz. Bu inanç doğrultusunda sevginizi tüm dostlarınız ve aileniz ile beraber paylaşarak çoğaltacağınız gecenizin kusursuz olması adına çalışıyoruz. En ince detayına kadar planladığımız gecelerinizde güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. Bu sayede kına gecenizde organizasyona dair hiçbir şeye düşünmenize gerek kalmadan sadece eğlenmeye odaklanabiliyorsunuz. Hayatınızın en önemli günlerinden birinde detaylara takılmak yerine gönlünüze göre eğlenmeniz için Vitrin kına organizasyon olarak tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz.

Kına geceleri konseptleri oldukça çeşitlilik gösteriyor. Bu türler arasından sizin hayal ettiğiniz ortama hangisi en yakınsa ya da kendinize özel bir temayı bize bildirmeniz durumda hayallerinizi gerçeğe çevirme konusunda kendimize güveniyoruz. Kına gecenizi düzenleyeceğiniz ortama geldiğiniz andan itibaren kendinizi tamamen farklı bir yerdeymiş gibi hissetmenizi sağlayan atmosferimiz etrafınıza sarıyor. Açık ve kapalı alanlarda organizasyon düzenleme imkânına ve tecrübesine sahibiz. Vitrin Organizasyon Beylikdüzü’nde pek çok kır alanında kına gecesi organizasyonu düzenledik. Kına tahtı ve cibinliği, kına ekibi, kına tepsisi, kına takımı, bindallı ve kaftan gibi kına gecesi eğlencelerinin olmazsa olmazı pek çok önemli detayı eğlenceniz için hazırlıyoruz. Böylece kına gecesi geleneklerine sahip tam da düşlediğiniz gibi bir gece geçirebilirsiniz. Kına gecenizde misafirlerinizin oturma düzenini davetinize katılacak konuklarınızın sayısına göre özel olarak ayarlıyoruz ki gece boyunca ferah bir ortamda eğlencenin tadını çıkarabilsinler.

Keyifli bir akşamda düzenleyeceğiniz kına gecenizi düzenlememizi istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Avcılar/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Vitrin Organizasyon Yol Haritası

Vitrin Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Füsun & Emre

Düğün Tarihi: 03.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Covid sebebiyle kına ve düğün aynı anda olması gerekiyordu ve Vitrin organizasyon muhteşem profesyonellikle bu işi yürüttü. Başta Sena hanım ve Nurseda hanıma çok teşekkür ederim. Güleryüzlülükleri, samimiyetleri anlatılmazdı tek kelimeyle harikalardı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.