Burcu Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkez, Edirne

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasimlerinizi Edirne’de hizmet verdiğimiz Burcu Organizasyon firmamızla unutulmaz ve eğlenceli hale dönüştürüyoruz. Tarzınızı en iyi yansıtacak konseptleri özenle hazırlıyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ve cana yakın bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda A’dan Z’ye her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş organizasyon içerikleri oluşturuyoruz. Üstelik sadece kına geceleri için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda düğün, söz, nişan, doğum günü kutlaması ve parti gibi çeşitli eğlencelerinizde de sizin yanınızda oluyoruz.

Kına gecenizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir organizasyon içerisinde bulunmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan da size örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Eğlencenizin yapılacağı mekanı da inceleyerek hangi alana nasıl bir aksesuar konulabilir detaylıca düşünüyoruz. Organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için bir görevli yönlendirdiğimizi de bilmenizi isteriz.

Aksesuar kiralama hizmeti de sunduğumuz firmamızda sizi eğlenceniz için yüksek ücretler ödemekten ve farklı firma arayışına girerek vakit kaybetmekten kurtarıyoruz. Kına geceniz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlar görevlendiriyoruz. Sizin kına kıyafetinize uygun renklerde giyinen nedime kızlarımızla renkli dans şovları yaparak konuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Kına merasiminizde çalacak kına müzikleri tercihini de size bırakıyoruz. Yer volkanı, konfeti patlaması, süslü tefler, davul şovları, ihtişamlı kına tahtı ve köşesi ise kına eğlenceniz için yaptığımız hazırlıkların bazıları.

Siz de Edirne kına organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Burcu Kına Organizasyon’un sağladığı ayrıcalıklı avantajlardan yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Burcu Türk

Kübra Akkaş

  • Adres: Merkez/ Edirne

Burcu Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!