Burcu Organizasyon

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Burcu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Burcu Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Burcu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Burcu Organizasyon Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasimlerinizi Edirne’de hizmet verdiğimiz Burcu Organizasyon firmamızla unutulmaz ve eğlenceli hale dönüştürüyoruz. Tarzınızı en iyi yansıtacak konseptleri özenle hazırlıyor ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel ve cana yakın bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda A’dan Z’ye her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş organizasyon içerikleri oluşturuyoruz. Üstelik sadece kına geceleri için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda düğün, söz, nişan, doğum günü kutlaması ve parti gibi çeşitli eğlencelerinizde de sizin yanınızda oluyoruz.

Kına gecenizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir organizasyon içerisinde bulunmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan da size örnekler göstererek hizmet kalitemize dair bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Eğlencenizin yapılacağı mekanı da inceleyerek hangi alana nasıl bir aksesuar konulabilir detaylıca düşünüyoruz. Organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için bir görevli yönlendirdiğimizi de bilmenizi isteriz.

Aksesuar kiralama hizmeti de sunduğumuz firmamızda sizi eğlenceniz için yüksek ücretler ödemekten ve farklı firma arayışına girerek vakit kaybetmekten kurtarıyoruz. Kına geceniz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlar görevlendiriyoruz. Sizin kına kıyafetinize uygun renklerde giyinen nedime kızlarımızla renkli dans şovları yaparak konuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Kına merasiminizde çalacak kına müzikleri tercihini de size bırakıyoruz. Yer volkanı, konfeti patlaması, süslü tefler, davul şovları, ihtişamlı kına tahtı ve köşesi ise kına eğlenceniz için yaptığımız hazırlıkların bazıları.

Siz de Edirne kına organizasyon şirketleri arasında yer aldığımız Burcu Kına Organizasyon’un sağladığı ayrıcalıklı avantajlardan yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.